PADE-MOGOL

• Konuyu başlatan DeletedUser66579
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63923

Ziyaretçi
World'de olmayan arkadaşlar varsa bilsin, bu DİRLİŞ - MACERA - LOL low suruleri kadar vasıfsız, korkak, hain klan yoktur.

Diriliş denen korkak sürüsü toplasan 10 kez op yapmadığı, üstüne aramızdaki köy farkı 1k'nın altına inmediği halde, savaş, saldırı puanı gibi istatistikler ortada olduğu halde Paşa ve Dehşet klanlarını sıkıstırdığını, bitirdiğini sanacak kadar alık canlılar.

Kendileri, bizim aleni müttefiğimiz olan PK klanlarını ayartıp bir gecede bizim köylerimizi toplattıklarında ortada sorun yoktu, hainlik yoktu onlar için.

Daha düne kadar kapımızda köle olan Macera ve Lol denen iki alık sürüsü neyin gazına geldilerse aynı PK gibi bir gecede, savaş ilan etmeden 200 köy aldılar, bu köyleri de sınırdan aldılar felan sanmayın. Kurtini isimli oyuncumuzun - zamanında ağam paşam dedikleri, profillerine yazdıkları adam- kendi içlerindeki 200'e yakın köyü aldılar.

Biz ilk şok dalgasını atlattıktan sonraki 2 hafta boyunca 3/4 k kami atarak toplasan 10 köy almayı beceremediler op yaptıkları adamdan ki asıl hesap sil nedenleri budur.

Şimdi bu 3 ihanet sürüsü MOGOL klanına hain diyor ahahah, gerçi Mogol bu üç korkak sürüsü gibi bir gece savaş ilan etmeden vurmadı bunları, savaş ilan edip süre bile verdi ama bunlarda savaşacak yürek nerede, hemen hesap sil attılar.

Çünkü bunlar world başından beri savaşmış adamlar değil. Girin istatistiklere bakın, saldırgan olarak ilk 25'te sadece 4, toplamda ise 2 oyuncuları var. Ama sorsan müthiş oyuncu bunlar, asıp kesiyorlar her gün 100 milyon kesiyorlar ahahah.

Diriliş son yaptıgı opta -sanırım 2 ay oluyor :D- 3k kami atıp 4m sav kesmeyi başarı olarak isimlendiriyor, böyle ezikler.

Bunların bir de ORKUN PAŞA NBACENK NJİTE SAMBACI diye oyuncuları vardı, burada atıp tutuyorlardı ilk bunlar kaçtı. Sambacı burada bana da op yapın diyordu, yaptık 100 köy bıraktı. Uygulamayı bile silmiştir garibim. Anca geldi forumda küfür etti op günü, foruma bakacağına adam gibi köylerini savun.

NBACENK denen şahıs, millete abilik ayağı çeker, edepten bahseder ama gelir bize Paşa Dehşet ve Macera lol diriliş olarak birleşelim mogol klanını silelim sonra biz hesap sil atarız teklifi yapacak kadar ahlaksızdır.

Biz Dehşet klanları olarak world başından beri en az 2/3 cephede savaştığımız halde bu 3 korkak sürüsü 2 cephede savaşma düşüncesiyle hemen hesap sil attılar, savaşacak kadar yürekleri yok bile.

Klanlarının onursal reisinden bahsetmiyorum bile, adam tüm world boyunca yağma yaptı. Eminim köylerinde balta bile yoktur, sadece hafif atlı basmıştır ahahah.

Bu utanmazlar her türlü hainlikleri yaptıkları halde burada şereften, ahlaktan bahsediyorlar utanmadan birde. Sizde az şeref olsa o kadar lafın üstüne hesap sil atmaz savaşırdınız.

Heh unutmadan, birde bunların WUWİW'i var, sabah 6'da, bir anda savaş ilan etmeden 200 köy almayı marifet sayıyordu,diğer worldlere öğretilecek şafak operasyonu diyordu. Şimdi gitmiş Fight for honor diye klan kurmuş ahahah, siz kim onur,haysiyet ve şeref kim ??

Hadi burada ağlayın, tek yapabildiğiniz bu zaten.

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Ya bu @wuwiv nerde yaa :D

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Siz şimdi diceksiniz sizde lol ile müttefik oldunuz ve bize savaş açtınız
Biz en azından orayi burayi karıştırarak kendi menfaatleriniz için başkalarını birbirine dusurmedik
Uzun zamandır lol ile savastik ve artık sonunda birleşme kararı aldık
Yani demek istediğim
Bizim yaptigimiz 1 sizin yaptığınız 11 devede kulak cümlesinin açılımını yapayım dedim

Seni toplamışlar sen hayırdır ? Lan sizde nasıl bir kafa var yaa. Flakka yı içip içip buraya yorum mu atıyorsunuz. Sen basın sözcülerisin sanırım ama biz seni istemiyoruz bizim istediğimiz adamlar belli :)

Shagy

Acemi
Yazımı Duman klanı oyuncularına ithafen yazıyorum.Savaş açma sebeplerinizi okudum.Çok haklı oldğunuzu düşünerek anlayış gösterdim kendimce.Ama bu sebepleri keşke Paşa klanıyla Sa sebepleri altıında yapssaydınız.Tek yanlış olan şey bu.Diriliş ekibinden türlü hakaretlere maruz kalmışsınızdır haliyle.Ben cidden anlıyorum sizi.Ama bu Paşa klanıyla beraber Paşanın düşmanına karşı savşma fikrine açık konuşayım ben de midesizlik olarak baktım.Hakaret edilecek bir şey olarak görmüyorum ama midesizlik.Paşa klanının karakteri ve duruşu bu zamana kadar açık ve net bir şekilde siz de gördünüz nasıl bu omuz omuza savaşma kararını aldınız bilmiyorum.Diriliş klanına oldukça sinirlenip bir ders verme isteiğiniz ne boyutta olursa olsun o karakterlerle bir araya gelme sebebi mantıklı gelmedi.Bunun yerine keşke bu sebepleri SA konu başlığı altında yapıp Dirilişle yollarınızı ayırsaydınız.Zaten anladığım kadarıyla ilk başta böyle yapıcaktınız.Daha sonra dünyayı Diriliş ve müt. ekibi kapatacağını anlayınca bu dersi vermek zorunluluğu hissederek siz de dahil oldunuz bu iğrenç savaşa.İğrenç insanlarla bir araya gelerek...
Hazır 1 defa mesaj atmışım Paşaya ve Dirilişe de bir şeyler bırakayım.
Paşa klanı,içten içe size artan öfkem ve nefretimi barbar köyleriyle az az gelişme göstererek yoğun olan bu senemin (ki bu yoğunlugumun bitmesine 5 ay kalmıştı) bitmesiyle birlikte saldırıya geçecektim.Kıta 54 den duman yaklaşıcaktı.Ben 44 den onları tamamlayacaktım.Sonra dünya kapanacaktı falan ama neyse sağlık olsun.Öfke nerden geliyor ya diyen olursa .
-intikam09
-Siglo
-Hakan Ak
gibi oyuncuların intikamından geliyor.Hakan Ak zamanında (Türkiye klanının kurucusu) sizinle savaş ciddi anlamda başladığında başka klana geçmeden önce forumumuza sizin bu savaştan zarar görmesini istemiyorum diyerek klandan ayrılması sizin yoksun olduğunuz gurur ve haysiyetten geliyor sanırım.Ama yine de önce Hakan Ak'ı bütün klanlarınızla 3 haftada bitirebildikten sonra diğer klan üyelerini temizlemek ciddi kişilik yoksunluğu bana göre.Ha bundan sonra diğer dünyalarda olur da karşılaşırsak en erken sürede sizi o dünyadan sileceğim.Öyle aa yeni dünya açılmış hadi girip eğlenelim diye heyecanlanmayın.
Diriliş klanı size de bir şeyler bırakayım,sıkıntı etmeyin bence kavga edeceğiniz insanlarda bile biraz karakter olması gerekiyor sonuçta.Durşunuzu ve krakterinizi bazen yoğun sözlü Paşa saldırılarıyla(intikam09'un söyledği böcüklerin sözlü sataşmalarıyla) biraz yalpalasa da sevmiştim.Neyse hadi görüşürüz.

Son olarak forum okuyarak uyuz olduğum bir arkadaş var ona burdan bir şeyler yazmadan geçmeyeceğim.
ZoHaN VLaDiMiR* namı değer Muslukcu,
arkadaşım bir insan bu kadar kendini ifade etmekte başarısız ve beceriksiz olur herhalde.Git biraz kişisel gelişim kitabı falan oku da en azından konuşabilen insanları taklit etmeyi öğrenirsin.Ülkemde senin gibi insanların olmasından utanıyorum.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
volkanPAT lamasımı yaşıyon sen hayırdır, türedn bi anda burda :)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Yazımı Duman klanı oyuncularına ithafen yazıyorum.Savaş açma sebeplerinizi okudum.Çok haklı oldğunuzu düşünerek anlayış gösterdim kendimce.Ama bu sebepleri keşke Paşa klanıyla Sa sebepleri altıında yapssaydınız.Tek yanlış olan şey bu.Diriliş ekibinden türlü hakaretlere maruz kalmışsınızdır haliyle.Ben cidden anlıyorum sizi.Ama bu Paşa klanıyla beraber Paşanın düşmanına karşı savşma fikrine açık konuşayım ben de midesizlik olarak baktım.Hakaret edilecek bir şey olarak görmüyorum ama midesizlik.Paşa klanının karakteri ve duruşu bu zamana kadar açık ve net bir şekilde siz de gördünüz nasıl bu omuz omuza savaşma kararını aldınız bilmiyorum.Diriliş klanına oldukça sinirlenip bir ders verme isteiğiniz ne boyutta olursa olsun o karakterlerle bir araya gelme sebebi mantıklı gelmedi.Bunun yerine keşke bu sebepleri SA konu başlığı altında yapıp Dirilişle yollarınızı ayırsaydınız.Zaten anladığım kadarıyla ilk başta böyle yapıcaktınız.Daha sonra dünyayı Diriliş ve müt. ekibi kapatacağını anlayınca bu dersi vermek zorunluluğu hissederek siz de dahil oldunuz bu iğrenç savaşa.İğrenç insanlarla bir araya gelerek...
Paşa klanı,içten içe size artan öfkem ve nefretimi barbar köyleriyle az az gelişme göstererek yoğun olan bu senemin (ki bu yoğunlugumun bitmesine 5 ay kalmıştı) bitmesiyle birlikte saldırıya geçecektim.Kıta 54 den duman yaklaşıcaktı.Ben 44 den onları tamamlayacaktım.Sonra dünya kapanacaktı falan ama neyse sağlık olsun.Öfke nerden geliyor ya diyen olursa .
-intikam09
-Siglo
-Hakan Ak
gibi oyuncuların intikamından geliyor.Hakan Ak zamanında (Türkiye klanının kurucusu) sizinle savaş ciddi anlamda başladığında başka klana geçmeden önce forumumuza sizin bu savaştan zarar görmesini istemiyorum diyerek klandan ayrılması sizin yoksun olduğunuz gurur ve haysiyetten geliyor sanırım.Ama yine de önce Hakan Ak'ı bütün klanlarınızla 3 haftada bitirebildikten sonra diğer klan üyelerini temizlemek ciddi kişilik yoksunluğu bana göre.Ha bundan sonra diğer dünyalarda olur da karşılaşırsak en erken sürede sizi o dünyadan sileceğim.Öyle aa yeni dünya açılmış hadi girip eğlenelim diye heyecanlanmayın.
Diriliş klanı size de bir şeyler bırakayım,sıkıntı etmeyin bence kavga edeceğiniz insanlarda bile biraz karakter olması gerekiyor sonuçta.Durşunuzu ve krakterinizi bazen yoğun sözlü Paşa saldırılarıyla(intikam09'un söyledği böcüklerin sözlü sataşmalarıyla) biraz yalpalasa da sevmiştim.Neyse hadi görüşürüz.

Son olarak forum okuyarak uyuz olduğum bir arkadaş var ona burdan bir şeyler yazmadan geçmeyeceğim.
arkadaşım bir insan bu kadar kendini ifade etmekte başarısız ve beceriksiz olur herhalde.Git biraz kişisel gelişim kitabı falan oku da en azından konuşabilen insanları taklit etmeyi öğrenirsin.Ülkemde senin gibi insanların olmasından utanıyorum.

Benim seninle bir sorunum yok volkanPAT o yuzden yazdıklarına cevaben uslubumu bozmayacağım. Lakin senin bizle alakalı bir sorunun var belli ki. Tahminim paşaya (bize) uyuz olduğun için düşmanlarımızın kazanmasını istiyordun. Lakin düşmanlarımız karşımızda köylerinin içerisinde bulunan orduları bile atamadan kaçıp gittiler. Yani senin istedigin olmadi. Benim burada kinayeli konuşmalarımın sebebi bellidir. Anamıza avradimiza küfür eden adamlara gül atacak halim yok. Az bile yaptığımızı düşünüyorum. En neticesinde beni kendimi ifade edemeyen biri olarak nitelendirmiş ve uyuz olduğunu anlatmışsın. Sen çok uyuz olduğuna gore ben doğru yoldayım ve yazdıklarım net olarak anlaşılmıştır. Söylediğim gibi seninle münakaşaya girmek istemiyorum.

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Ne çok forumda yazan kişi varmış yav yeni yeni kişiler türüyor birine vuruyoruz sesi başka yerden çıkıyor

Despi*

Casus
Paşa klanı,içten içe size artan öfkem ve nefretimi barbar köyleriyle az az gelişme göstererek yoğun olan bu senemin (ki bu yoğunlugumun bitmesine 5 ay kalmıştı) bitmesiyle birlikte saldırıya geçecektim.Kıta 54 den duman yaklaşıcaktı.Ben 44 den onları tamamlayacaktım.Sonra dünya kapanacaktı falan
Üzüldem gerçekten senin için
Uslu bi çocuk olursan dünya sonunu görebilirsin

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
-intikam09
-Siglo
-Hakan Ak

Dostum sen olaya yanlış yerden bakmışsın birincisi biz duman klanı değiliz Moğol klanıyız bunu bil.duman klanı dağıldıktan sonra diriliş duman klanları birleşti fakat diriliş klanı ile anlaşmazlık oldu istenilen performans alınamadı ve diriliş klanından ayrılanlar mogol( eski duman oyuncuları) klanı kurdu.
VE PADE KLANI İLE S.A ANLAŞMASI YAPİLDI.AYRICA PAŞA YADA DEHSET DİYE BİR AYRIM YOKTUR PADE KLANI VARDIR. Sen daha bunu anlayamamışn.Diriliş klanı pade ile anlaşmayı Çekemeyip küfürler saydırdılar ki forumdada aynı durumu gösterdiler.böyle oluncada diriliş kendi sonunu kendisi hazırladı

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Daha yazılacak çok sey var fakat yazmıyorum.çünkü değmez bize bir faydaları olmadı beleş Köy topladılar ve gittiler

TinkleBell

Yasaklı
Hepsi puff pldu abi nabız yok :):):)

abi mi ? havla havla maceraya lolede b*k at abilerin emrediyor hakan havla :D

yukarda bize katkıları olmadı demişsin ama dehşet paşa size saldırdıklarında sizinle savaşı bırakıp müt olduğumuz günü hatırlıyor musun ? Bak bu ilk katkıydı , şimdi git abilerinle boş köy toplayıp dünya kapat. He ayrıca Diriliş klanının TS sine gelip havladığın yalvardığın günleri unutamıyorum hakan :D:D:D

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Senin oyundaki nickin nedir ne kadar bilmediğimiz adam türedi burada

abi mi ? havla havla maceraya lolede b*k at abilerin emrediyor hakan havla :D

yukarda bize katkıları olmadı demişsin ama dehşet paşa size saldırdıklarında sizinle savaşı bırakıp müt olduğumuz günü hatırlıyor musun ? Bak bu ilk katkıydı , şimdi git abilerinle boş köy toplayıp dünya kapat. He ayrıca Diriliş klanının TS sine gelip havladığın yalvardığın günleri unutamıyorum hakan :D:D:D

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
he yav he şimdide despi abinizle yeni sorunuz bumu ? oyundaki nickiniz nedir ? 1 puanlık kilimci hesabının sahibiyim ne olacak yani şimdi

Haklısın aslında sormamalıydı zira nickinin ya da kim olduğunun hiçbir önemi yok. Alayınız boşsunuz maalesef. Bu şekilde ağlayarak sonuç değişmeyecek bariz ortada. Sen istediğin kadar ağla seni ve türevlerini bu dünyadan sildik ve esas olan budur.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Hepsi puff pldu abi nabız yok :):):)

Sen byjapon hesabındaki oyuncu değilmisin.

Diriliş klanları ile mütlük anlaşması yapıp Dirilişi PaDe ye karşı savaşmasını sağlayan bizim yaptığımız saldırılardan haberi olan oyuncu sen değilmisin.

Kardeşim sen PaDe oyuncularınıda geçmişsin.

DeletedUser66579

Ziyaretçi

Diriliş klanları ile mütlük anlaşması yapıp Dirilişi PaDe ye karşı savaşmasını sağlayan bizim yaptığımız saldırılardan haberi olan oyuncu sen değilmisin.

Sende bi ara macera oyuncusuydun pade ile sa yapıp paşaya benim vasıtamla sa eklettirip sonra yine padeyi arkasından vuran macera oyuncusuydun sonrada dirilişle lol oyuncusu olan paradoxs

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Sende bi ara macera oyuncusuydun pade ile sa yapıp paşaya benim vasıtamla sa eklettirip sonra yine padeyi arkasından vuran macera oyuncusuydun sonrada dirilişle lol oyuncusu olan paradoxs

Birde hesap silicez deyip silmeyen paradox mu bu :)

A K R I L O T H

Kılıç Ustası

Ben bunlardaki kafayı anlamıyorum, cidden anlamıyorum. Siz değil misiniz sabaha karşı sa yı bozup bize saldıran. Aynısını Pk da yapmamış mıydı?(Hani sonradan diriliş olan) Peki bunları yaptıran sevgili diriliş klanınız değil miydi? Kaldı ki mogol klanı erkek gibi açıklama yaparak diriliş e şu tarihte savaş açıyoruz diye duyurdu. Sizin onu yapmaya cesaretiniz bile yoktu ki sabaha karşı ihanet ettiniz. Hayır mogol savaşı diriliş e açtı da siz niye korktunuz o kadar:) Haa doğru ya sonunuzun geldiğini anladınız bari çamur atarak kaçalım dediniz değil mi. O değil de yeni bir klan kurulmuş Fight for honor diye. Yahu hangi onurdan bahsediyorunuz siz:) Sanırım dünyaları karıştırdınız ya da ihanetinizi unutacak kadar balık hafızalısınız.

Bir de utanmadan kalkmış burada laf atıp, oyun profillerinize atarlı giderli laflar yazıyorsunuz. Madem öyle kalıp savaşsaydınız kardeşim ama yemez nerede sizde o yürek. Bize defalarca ihanet edilmesine rağmen sonuna kadar en kötü anlarımızda bile savaştık bu da sizin zorunuza gidiyor ya inan çok eğleniyoruz. Açık konuşayım ne sizden ne de türevlerinizden bir halt olmaz. Keşke kalıp savaşsaydınız ve kaybetseydiniz. İnan o zaman hepimiz tebrik ederdik, delikanlı gibi savaştılar derdik.