PADE-MOGOL

• Konuyu başlatan DeletedUser66579
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Birde bu dehseti gereksiz buyutmusuz diyen kus beyinli lol ve macera üyeleri kimlerdi. Lol ve macera 1 ay boyunca bizim sinirimiza op yapti. Aldigi koy sayisi 3 5 . Hesap silmelerinin asil sebebi budur. Aglak fukaralar. He birde @Njite gel sen benim bolgemden 200 köy al sonra ben sana haberin yokken saldırayım sende kendini savun. Beyin fukarası hippi. Ne bekliyorsun ??? Lol ve macera 1.5 ay bizi vurdu. Soruyorum size bu esnada diriliş kaç köy aldi. Düzensiz ordular gibi bir op bile planlayıp op yapamadınız. Yalansa yalan deyin. Burda fakir fukara edebiyatı yapmayin. Gelin kanatlarımızın altına gölgelendirelim sizi nooblar. O mazlumlar gelmesin ama :D

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Diplomatik olarak savaşı bitiren,lol ve macerayı ezip geçen,diriliş ekibini ise tek bir mızrak atmadan dünyadan kovan degerli diplomatımız capanoglubaki kardeşimi tebrik ediyorum. Hesap silen ve dünyadan arkalarına bakmadan kacip gidenlerede başsağlığı diliyorum. Pamuğu tıkayıp gömdük hepinizi gözünüz arkada kalmasın. ;)

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Diplomatik olarak savaşı bitiren,lol ve macerayı ezip geçen,diriliş ekibini ise tek bir mızrak atmadan dünyadan kovan degerli diplomatımız capanoglubaki kardeşimi tebrik ediyorum. Hesap silen ve dünyadan arkalarına bakmadan kacip gidenlerede başsağlığı diliyorum. Pamuğu tıkayıp gömdük hepinizi gözünüz arkada kalmasın. ;)
Hahaahaha gabardım inan

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Sizi Kendi Yalanlariniza Nasil Inanmissiniz yaaaaaa... Vallahide Billahide Soktayim suan Kacinci Boyuttasiniz acaba Bir insanin bu kafayi yasayabilmesi icin Karakterinden odun vermesi gerekirki siz bunu cok guzel yapiorsunuz :) Gulup geciorum sadece :D Sizede Yazik kandirin kendinizi :)

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Sizi Kendi Yalanlariniza Nasil Inanmissiniz yaaaaaa... Vallahide Billahide Soktayim suan Kacinci Boyuttasiniz acaba Bir insanin bu kafayi yasayabilmesi icin Karakterinden odun vermesi gerekirki siz bunu cok guzel yapiorsunuz :) Gulup geciorum sadece :D Sizede Yazik kandirin kendinizi :)
Karekterden bahsedene bak ya kendinde var gibi konuşuyor birde

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Sevgili kayıyolar24, boş boş sıkıyosun halaa, la bugüne kadar ne yapabildinşz bizede bişey yapabilcekmiş gibi konuşuyon, la 3 ünüz beşiniz değil 300 500 gelin oyun oynayışınızdada, hareketlerinizdede hayır yok sizin, oyun zekası hiç yok bi kere, sizle savaşmaktan zewk alamadığımız bi savaş daha yok :)) gereksiz oyunculuğun tepe noktasısınız.

DeletedUser66579

Ziyaretçi
O arkadaş daha hesap yöneticisi kullanmayı ve mis arası atmayı bilmiyormuş :))

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Başka tekliflerde gelmişmi konuşmalara bakın lütfen mesela dünyayı sadece senin kapatman gibi yada macera ve lolün kapatması falanda yazıyormu o konuşmalarda

Sen asıl nickini söyle kardeşim. Farklı nicklerden atıp tutma. Bilerekmi konuşuyorsun bilmiyerekmi.

Klan forumuna aç sor paradoxsa kim teklif götürmüş diye.

Yüzleşemediğiniz şeylermi var. Aç foruma sor arkadaşlarına.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Hakan Kusura Bakmada Dediklerinde zerre Mantik yok Ben bir yerden vazgecseydim zaten koyleri verirdim Ben size bu bolgede aktif oynamicam dedim ki Siz bana verdiginiz sozleri tutmadiniz. Op yapicaktik yok Soyle yapalim yok boyle yapalim yok Savastan once Her Allahin gunu bolgeden biri yazmasini biliordu Yok crosu silelim yok Sunu temizleyelim yok Arkadan sinirdan koy verin yok sole yapalim Ne oldu Fiss oldu dimi Savastan once o kdr sey soyleyen siz degilmiydiniz Savasa girdik bir tanesi olmadi O kdr ugrastim yeri geldi Hanginiz emege saygi dediniz Ramazandan Allah razi olsun bi sozumuz yok benim sozum sudur siz Bak sunu demiorum sana Dirilis ile aranda problemlerinizin farkindaydik Hakli nedenleriniz var onada birsey demiorum Ama bu size Aylar boyu savasirken SA yapip dalma hakki vermez Tmm mi Sinek kucuktur ama migde bulandirir Tum w sizinle savasirken Diplomasinizde Tek muttefiginiz olan biz Her turlu manevi dostluk kuran biz Kulaklari cinlasin Eski yonetim kadronuzun neden birakip gittigi daha net ortaya cikti zaten Adamlar hakliymis Gokhan abi Vedat abi Hakan kusura bakma bunu wp dende yazmasini bilirimde Siz PaDe klanlarinin bir Entrikasina Daha kapilmis Onlarinz Gazina Gelmis Dirilise sinirinize Ki Hakli nedenleriniz var ama Olsa dahi Bize hice saymis Size o kdr destek olan Macerayi ve sizin savasinizi az bi nebze dahi hafifletmeye girmis LoL klanlarini Hice saydiniz Lan bir haber vermeyi dahi Cok gorduyseniz Benim size Daha diyecek birseyim yok Siz boyle yaparsaniz ben bosuna savasa girmisim olur Ne haliniz varsa gorun derim Hesabimi siler giderim Cunki zevk vermiorsunuz artik Simdi kim ne yaparsa yapsin Kim kapatirsa kapatsin hic bir dusmaninizda yok dostunuzda. PaDe yide ayrica Tebrik ederim Belkide su zamana kadar yaptiklari Icerisinde Diplomasi geceb Tek Cirkefligi yaptilar.
Screenshot_20180307-201530.png

Bu mesaj ne diyor biri açıklasın istersen rıdvan hepsini ataym hatta bana attgn ses kayıtlarınıda benm tepemi zıplatma

DeletedUser66485

Ziyaretçi

Altı üstü bir oyun oynuyoruz seviyesiz insan.

İşine geldimi abi, abla, kardeş, işine gelmedimi küfür.

Ayıp lan.

Despi*

Casus
Klanlara diplomasi için yapamayacağınız şeyler vaadediyorsunuz
Vaadin gerçekleşmediğini gören klanlar da sizden vazgeçince karaktersiz ilan ediyorsunuz
Siz ilk dürüst olmayı öğrenin haddiniz olmayan sözler vermeyin

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
beyler moğol ve pade klanları sövüşken bir klandılar birbirlerine karşı byjapon burda millete küfür ediyordu başka nickten girip despi desen hayin bunlar diyodur ama görüyorum ki iki klanda midesiz doğal olarak bu kadar rezaletin olduğu w39 dan ayrıldık

Bos yapma ben kimseye küfür etmedim hep bu nick ile forumdaydm sadece bir hakaret etme durumu vardı onunda özürümü diledim ahmet e

Herkes sen depil
sen moğollı musun canım moğollular varsa buraya yazıcak yüzü olan tebrik ederim onları askjgajknga
Ulan susayım susayım dedim zorla konuşturacaksın adamsan numaram var sende ara yüzüme de arkamdan attıp tutma kendi pisliğinizi baskasına atma

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Sevgili klan arkadaşlarım bu maceranın başı olan paradoxsa kim teklif götürmüş bi söyleyin yav
Sen asıl nickini söyle kardeşim. Farklı nicklerden atıp tutma. Bilerekmi konuşuyorsun bilmiyerekmi.

Klan forumuna aç sor paradoxsa kim teklif götürmüş diye.

Yüzleşemediğiniz şeylermi var. Aç foruma sor arkadaşlarına.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Öyle birşey varsa ne yapcan lan. Delikanlıca söyle.

Sen kimsin sana abi cekicem lan. Aglak bebe. Seninle bu forumda bir kez konustuk. Sirttan vuran cakallar. Baki ye dua edin o zaman seni o dogukan bebesini ezdirmedik zamaninda. Adama bak lan abiymis. Sirttan vuran alcak herif. Sen kimsin teneke.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Adamla tek bir iletisisimim yazismam olmamis oyunda. Abi cekmisiz. Senin gibi abi mi olur. He ama abla derim sana :D

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Sen kimsin sana abi cekicem lan. Aglak bebe. Seninle bu forumda bir kez konustuk. Sirttan vuran cakallar. Baki ye dua edin o zaman seni o dogukan bebesini ezdirmedik zamaninda. Adama bak lan abiymis. Sirttan vuran alcak herif. Sen kimsin teneke.

Despi ve Bakide benim telefon numaram var.

Erkeksen ararsın beni.