Paşa

şanal

Milis
Hahaha adam satmıyorsunuz aynen kardeşim :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Magic Mushroom*

Mızrakçı
Ceset sayesinde dünya kapatmadık bütün dünya cesetin karşısında birleşmişken onların karşısında saf almamız çok zor değildi ama senin şirin baban ve kasırganın başındaki kavgacı şirin gibi adamlar bu dünyada yanında durulmaya değer insan gibi laf anlattığında insan gibi tavır gösteren tek klanın ceset olduğunu farketmemizi sağladı ve emin ol bugün cesetin karşısında saf almış olsak o dünya çok farklı sonuçlanabilirdi ama tabi sizde gözlem desen var analiz yeteneğiniz mükemmel siz varken bize laf düşmez yazmıycam dedikçe yazdırıyorsunuz bana valla çok basit insanlarsınız :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

mgncy

Acemi
Ben paşanın w39 oyuncusuyum ve dünyayı kapattık dehşet ekibiyle birlikte. yönetici pozisyonununda da oynadım ama beyin takımında veya yöneticisiyim diyemem. Şimdiki klan başkanını tanımam benim bildiğim başkanlar biraz daha ağır olur her söze atlamaz. Ama şu var benim bulunduğum dünyada paşa ekibi çok sağlam bir ekipti. Ekler paşası, zalimbabası, Sniper1907si,köyköyü, Eymen paşası ve ismini sayamadığım birçok iyi ve sağlam oyuncusu vardı. Şimdiki ekibi tanımıyorum en eskisi deniyor klan başkanı tarafından bilmiyorum. W57 de mithrandırla sorun yaşasamda ne olursa olsun paşa benim gönlümde yeri ayrıdır. Yinede paşa kalanında olan herkese başarılar diliyorum.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Ben paşanın w39 oyuncusuyum ve dünyayı kapattık dehşet ekibiyle birlikte. yönetici pozisyonununda da oynadım ama beyin takımında veya yöneticisiyim diyemem. Şimdiki klan başkanını tanımam benim bildiğim başkanlar biraz daha ağır olur her söze atlamaz. Ama şu var benim bulunduğum dünyada paşa ekibi çok sağlam bir ekipti. Ekler paşası, zalimbabası, Sniper1907si,köyköyü, Eymen paşası ve ismini sayamadığım birçok iyi ve sağlam oyuncusu vardı. Şimdiki ekibi tanımıyorum en eskisi deniyor klan başkanı tarafından bilmiyorum. W57 de mithrandırla sorun yaşasamda ne olursa olsun paşa benim gönlümde yeri ayrıdır. Yinede paşa kalanında olan herkese başarılar diliyorum.
Bence biraz haksızlık var bakın adama o kadar sataşma var öğlen 3ten beri cevap vermiyor sakinliğini ağır başlılığını koruyor

Deleted User - 5469496

Ziyaretçi
niddayiz ve ekibi çok acemi..bende bu ekibin içindeyim ve bende acemiyim..yaşlar aktı gözümden çok korkuyorum :))))

hahhahaahah

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Vay arkadaş, açıkcası Paşa(Niddaayiz ve ekibi) sağlamdır ama, bu kadar kişininde canını yaktığını bilmiyordum. Geleni kılıçtan geçirmiş, gideni kılıçtan geçirmiş.
Tüm dünyayı bir araya topladı adam. Tebrik ederim üstat. Forumda ağlamayada utanmıyor millet. Yok bizi şuramızdan gıdıkladı, yok şöyle öptü.
Bence bir sendika falan kurun siz, paşadan darbe yiyenler olarak toplanın. Belli günler yürüyüş yaparsınız. Tecrübe işte...
Hahahahah kim kimi gıdıklamış komiksiniz. Sorun bakim o çok sevdiğiniz abinizi 58 de Agilar sizi nasıl gıdıkladı diye :)))
Utanmasalar oyunu sileceklerdi dünyaya rezil oldular açın istatistiklere bakın.
Burda dünyaların içeriğini bilmeden atıp tutmak kolay:)
Aman Allah korusun udw yi falan çağırır gireceği dünyaya nasılsa kurucusu kendi oyuncusuya hahahahah:) paşanın tek başarısı udwyle övünmektir. Girdiği her dünyada patates olmuş sonra da bahane olarak onlar orijinal paşa ekibi değildi diyorlar.
Allah aşkına nolur getirin şu paşa ekibini girelim bir dünya ya kim kimi koparırsa hem 58 in intikamını almaya çalışırlar. 58 de mezara gömdük ya onları :)

Deleted User - 5469496

Ziyaretçi
1) W25 W57 arası Paşa klanlarinda bizim onayinimiz ve izniniz dahilinde kurulmamış tır. Lütfen bu arada oynayanlar ve bu dönem arası paşa oyuncusu olanlar, Paşa klanlari hakkında yorum yapmasinlar. Bizi temsil etmiyorsunuz. Bizle bir alakanız yoktur.

2) Şirinler diye adlandırdığımız bir ekibin paşa ile hiçbir bağı yoktur. kendi rızaları ile Aileden ayrılmış ve tüm bağlarını koparmış bir ekip olarak. Halen paşa ismi ve tanitimi altında, konuşma ve söylemlere lütfen girmeyiniz.

3) w58 in bir kısım kaybedenler kulübü üyeleri, yani klan yönetimi tarafından klanindan atılmış eski Efsane başkanı, W58 de düşmanımız olan veya husumetimiz olan oyuncu ve klan temsilcileri lütfen W60 tanıtım başlığından uzak durup yalanlarını da alıp kendi dünyalarına gitsinler. w58 paşa klanlari sonradan kurulmuştur.

4) Yalanlar ve captirmalar. Bir yalanı 40 defa dile getirince inandiracagina sanan kişileri kınıyoruz. Bu saatten sonra lütfen oyun konuşsun.

Örn;

Kasırga pasadan 100 köy aldı yalanı. O klan paşa değil Efsane KLANIDIR. Niddaayiz darbe yaptı.. adam bildiğin klanindan ihraç edildi. 50 kişi beyin ekibi... 50 kişi gireceğiz dedik. Beyin ekibi demedik.

Vb vb vb...

Burası w60 tanitim basligidir böyle şeylere gerek yok

Paşa klanı profilinden ibarettir. Herkese iyi oyunlar
Herkese teşekkür ediyorum