Paşa

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Oha böyle 100 kişiye daha oyunu bıraktırabilirlerse dünyayı kapatabilirler. PAŞALAR ÇOK TEHLİKELİ diyorlardı inanmadım. Artık bende bir paşa olmak istiyorum.
Konuşan arkadaş inşallah bu world sınırına gittiğimde de paşalar gibi savaşır :) En son w44te bunu topluyorken köylerine gelen savunmalar yetişsin diye "nolur vurma kamileri x klanına vurup köyleri sana bırakacağım söz" diyordu skldhvjdsvşdf Bilgisayarı kurcalasam o ss leri bulur muyum acaba yav :))

baco

Mızrakçı
Konuşan arkadaş inşallah bu world sınırına gittiğimde de paşalar gibi savaşır :) En son w44te bunu topluyorken köylerine gelen savunmalar yetişsin diye "nolur vurma kamileri x klanına vurup köyleri sana bırakacağım söz" diyordu skldhvjdsvşdf Bilgisayarı kurcalasam o ss leri bulur muyum acaba yav :))
Bence paşalar gibi savaşırlar :D premium infaz klanları falanda var dikkat etmek lazım:D

YEŞiL cCc

Mızrakçı

Ben kimseden destek almadım ama sen yagmalar gibi klan hesap silince sınırdaki köydeki destekledigim için aç gözlülük yaptın madem öyle yaptım girip alaydın köyleri benim askerleri bile kesemedin rezil oldunuz tüm klan 1 köy bile alamayıp tek başıma 5 köy aldım neyin kafasını yaşıyorsun :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Ben kimseden destek almadım ama sen yagmalar gibi klan hesap silince sınırdaki köydeki destekledigim için aç gözlülük yaptın madem öyle yaptım girip alaydın köyleri benim askerleri bile kesemedin rezil oldunuz tüm klan 1 köy bile alamayıp tek başıma 5 köy aldım neyin kafasını yaşıyorsun :)
Kesin anlattığın gibidir worldde oynayan herkes biliyor reyizim idolüm benim ndpsks Bu worldde de oyna, oraya geldiğimde paşalar gibi savaş benimle

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Ne biliyor çağır hücum oyuncularını sor kim destek atmış bana :)

Yemiyor burada konuşuyorsun ancak icraatte görürüz :) kaybeden kazananı tebrik etsin silinen kişi buraya yazsın kendinden iyi oynadığını söylesin var mısın? :)))

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Yanlış anlama beni 58 den bahsediyorsan şöyle diyeyim başlayan 2 kişiydik ziya abi ve ben sonra pre kasmaya Enes geldi birde ziya abinin ricasını kırmamak için prensahmet ya 2 kişiydik siz yendiğiniz klanı paşa mi saniyorsunuz çok merak ediyorum

Bir çok klanda bulundum hücum Stalker bang cin eşkıya alarm ceset ve ismini hatirlayamayacagim bir sürü klan yani anlayacağın su ki biz paşa klaninda oynadığımız gibi hiç bir klanda oynamadık

Dünyayı kapatma düşüncem yok en azından benim zevk almaya çalışıyorum biz sizin gibi köy kasmayiz paşa kasariz anlayacağın size iyi oyunlar bizim keyfimiz sizin koylerinizden 4 gömlek üstündür
Ya benim anlamadığım neden hep bir bahane yok orijinal paşa girmedi yok iki kişiydik yok üç kişiydik :)
Anlamıyorum madem girmiyorsanız bu paşa ismi nasıl kullanılıyor? Satılık mı klan adı ? Parasını veren kiralıyor mu her dünya için ?

Bir de biz sizin gibi köy kasmayız falan ediyorsunuz çok komik ya :) :) Kardeşim w58 boyunca 1 tane op yapmadınız şaka mısınız siz? Paşa Serkana köyleri salıp bari içimizden biri sıralamaya girsin diye oynuyorsunuz :) Sizi rezil ettik w58 de :) Dc lere girip yok o benim klanım yok udw benim diye konuşan lideriniz arkasına bakmadan dünyadan kaçtı :) Hala gelip nasıl konuşuyorsunuz ben şok :)

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Ya benim anlamadığım neden hep bir bahane yok orijinal paşa girmedi yok iki kişiydik yok üç kişiydik :)
Anlamıyorum madem girmiyorsanız bu paşa ismi nasıl kullanılıyor? Satılık mı klan adı ? Parasını veren kiralıyor mu her dünya için ?

Bir de biz sizin gibi köy kasmayız falan ediyorsunuz çok komik ya :) :) Kardeşim w58 boyunca 1 tane op yapmadınız şaka mısınız siz? Paşa Serkana köyleri salıp bari içimizden biri sıralamaya girsin diye oynuyorsunuz :) Sizi rezil ettik w58 de :) Dc lere girip yok o benim klanım yok udw benim diye konuşan lideriniz arkasına bakmadan dünyadan kaçtı :) Hala gelip nasıl konuşuyorsunuz ben şok :)
Zeki birisine benzemelisin aç kim paşada oynamış o ekipten söyle bana önce klan ismi satılıkta değil ki olsa sen alamazsın biz oraya 61 diye girdik oyuncu bulmaya yeni ekibe insanlar kazandırmaya ki amacımızı yaptık kaçmaya gelince bir dünyada denk düşeriz herkes herkesi görür sorun yok mesela daha yeni 60 çatlağı kalktı o kadar iyiyseniz şöyle ekibine kitamiz belli arkamıza yay atın toplayın bizi olmaz mi :)))

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Zeki birisine benzemelisin aç kim paşada oynamış o ekipten söyle bana önce klan ismi satılıkta değil ki olsa sen alamazsın biz oraya 61 diye girdik oyuncu bulmaya yeni ekibe insanlar kazandırmaya ki amacımızı yaptık kaçmaya gelince bir dünyada denk düşeriz herkes herkesi görür sorun yok mesela daha yeni 60 çatlağı kalktı o kadar iyiyseniz şöyle ekibine kitamiz belli arkamıza yay atın toplayın bizi olmaz mi :)))

50 kişilik beyin takımı yetmedi galiba hala oyuncu arayışındasınız :) :) :)
w58 de profilde niddaayiz yazarken ben yeterince vurdum zaten açıp bakabilirsin sisteme :)
Şimdi sizin için 60 ı oynamaya kalksak biz gelene kadar kaçarsınız zaten o yüzden bir sonrakinde bekliyoruz sizi :)

niddaayiz

Kılıç Ustası
bi bitmediniz yaw:)

15 sayfa oldu.

bu başlıkta strateji gereği paşaya bile atıp tutanların suan paşa klanında oldugunun farkındamısınız? :) bu bir strateji oyunu ve burada aleyhte yazan kişiler bile bir strateji geregi yazmıştı.

kendi klanından atılmış eski efsane başkanı
kendi klanından atılmış eski kasırga diplomatı
paşa ile alakası olmayan ve paşayı tanımayan. paşa üyelerinin bile paşa aleyhine yazıyormuş gibi dalgaya vurdugu birkaç kişi

sayfayı sişirip duruyorsunuz. komik duruma düşüyorsunuz.

lütfen yeter artık. bi düşün şu sayfadan.

oyun başladı artık herkes oynuna baksın lütfen.

Magic Mushroom*

Mızrakçı

15 sayfa oldu.

bu başlıkta strateji gereği paşaya bile atıp tutanların suan paşa klanında oldugunun farkındamısınız? :) bu bir strateji oyunu ve burada aleyhte yazan kişiler bile bir strateji geregi yazmıştı.

paşa ile alakası olmayan ve paşayı tanımayan. paşa üyelerinin bile paşa aleyhine yazıyormuş gibi dalgaya vurdugu birkaç kişi

Bu mesaj altında söylediğim herşeyin arkasındayım şuan sizin klandayım çünkü önce nirvana klanında başlamama rağmen gerçek paşa başkanları vve senin hainliğine rağmen bizi satmayan paşa üyeleri klana davet etti ve senin ve senin gibilerin bize karışmayacağını söyledi ama onlarada suç bulmuyorum seni sonuçta hepimiz biliyoruz çok sıkıntı olacaksa forumda tatava yapmak yerine atarsın klandan herhangi bir strateji yok biz senin gibi oyun için yalancılık yapıp karakterimizden ödün vermeyiz bizim yanımızda olan kardeşlerimizle beraber sana karşı savaşmaya geldik onlar sizinle anlaştığındada onların daveti üstüne yanınıza girdik.Şimdide hesap siler gideriz pre kasmaya geldik zaten.

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi

15 sayfa oldu.

Beyin takımı nasıl nidapark reis

Afiyettelerdir inşallah

-AzraiL-

Yasaklı
Bu mesaj altında söylediğim herşeyin arkasındayım şuan sizin klandayım çünkü önce nirvana klanında başlamama rağmen gerçek paşa başkanları vve senin hainliğine rağmen bizi satmayan paşa üyeleri klana davet etti ve senin ve senin gibilerin bize karışmayacağını söyledi ama onlarada suç bulmuyorum seni sonuçta hepimiz biliyoruz çok sıkıntı olacaksa forumda tatava yapmak yerine atarsın klandan herhangi bir strateji yok biz senin gibi oyun için yalancılık yapıp karakterimizden ödün vermeyiz bizim yanımızda olan kardeşlerimizle beraber sana karşı savaşmaya geldik onlar sizinle anlaştığındada onların daveti üstüne yanınıza girdik.Şimdide hesap siler gideriz pre kasmaya geldik zaten.

O kadar lafın üstüne gidip o klana girmekle hata yapmışsıniz.Gelir böyle konuşur sizin hakkinizda işte.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi

15 sayfa oldu.

Ya dede bana kendi klanından atılmış diplomat demişsin İnan çok güldüm :) bir ara gel sana diplomasiyi öğreteyim nasıl bir günde sizi vurduğum, haritadan sildiğimi, telefonla konuşurken kaç yıllık oyuncuyum diye geçinen senin gibileri nasıl çaresiz bıraktığımı falan öğreteyim diyeceğim de yaşınız geçmiş sizin :) Artık şu oyunu salın bir emekli olunda rahatlayalım birisi dedeye sahip çıksın :) Neyse başarılar diliyorum adettendir.

Deleted User - 5544748

Ziyaretçi
biz kocaman bir aileyiz. her ailede olduğu gibi bizim ailemizde de bazı tartışmalar olabilir birbirimizi üzebiliriz. bizim paşalarımız ufacık tefecik bebe değillerdir. kimisi üniversite mezunu kimisi olmak üzere çoğu aile babası adam gibi adamlardır. bizim özelimiz hiç kimseyi alakadar etmez. fakat paşa klanı başkanına laf edeni affetmem her klanın başkanına kurucusuna laf edeni de affetmem.

örneğin azrail diye biri var adam senin yerinde olsam buraya yazı yazmaya utanır oynuyacaksam da nıkemi değiştirirdim. 58 yaptıklarını bilmeyen yok kendi klanını nasıl sattığını işitmeyen yok. terbiyesizlik yapma adam.

bu sözlerde benim kardeşlerime

ben biliyorum ki yabancı nıkeler size ait değil çünkü bizden hain evlat çıkmaz. çıkarsa da bu suç bizimdir biz sizi düzgün yönlendirememişizdir. kendi klan başkanımıza bu kadar öfke duyacak bir konu da yoktur. kol kırılır yen içinde kalır.

başkanım kardeşim kurucum sende bu kadar kafana takma yazıları oyun sahada oynanır varsa kesen gelsin adam gibi savaşımızı yaparız. yeniliriz yeneriz oyun bu bizler senin yetiştirdiğin neferleriz. öl de ölelim gir de girelim.

ya paşalar gibi ya hiç

-AzraiL-

Yasaklı
Ya dede bana kendi klanından atılmış diplomat demişsin İnan çok güldüm :) bir ara gel sana diplomasiyi öğreteyim nasıl bir günde sizi vurduğum, haritadan sildiğimi, telefonla konuşurken kaç yıllık oyuncuyum diye geçinen senin gibileri nasıl çaresiz bıraktığımı falan öğreteyim diyeceğim de yaşınız geçmiş sizin :) Artık şu oyunu salın bir emekli olunda rahatlayalım birisi dedeye sahip çıksın :) Neyse başarılar diliyorum adettendir.

Lan sen de bi sus ya.Bir günde bizi vurmuş.Arada muttefiklik anlaşması varken diplomasinin bittiğini haber bile vermeden gece vakti operasyon yapıp 50-100 köy aldınız diye bizi silmiş mi oldun. Arkadan vurmak kolay tabi.Size de o yakışırdı .