Paşa

niddaayiz

Kılıç Ustası
PAŞA İNFAZ TİMİ GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR. TİM ÜYELERİ ORTALAMA 14 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN ZTH3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP; PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR.

niddaayiz

Diplomasi
Pasa Serkan

Aslen w61 i dusunuyorduk. sürenin cok uzun olması ve her dünyaya degişik özellikler eklenmesinden ötürü (- w61 e de muhtemel degişik özellikler gelme ihtimalini düşünerek bosu bosuna beklememek için) w60 a tereddütlerle beraber girme kararı almış durumdayız. w60 a katılacagız ve oynayıp oynamama kararını caylağın kalkmasıyla verecegiz! Bölgemizi belirlemedik yakında duyurulacaktır.

Tereddütler yaşamamızın nedeni; Run adı verılen sihirli köylerin olması ve dokunulduğunda kabarmasıdır..

Yıllar sonra ilk defa orjin ve ilk jenerasyon kadromuz ile tekrardan katılma kararı almış durumdayız.

(Not: w57 PAŞA klanı tarafımdan kurulmamıştır. w58 PAŞA klanı orjın paşa ekibi degildir! Yeni yetmelere duyurulur:)..)
(Not: Başlığın giriş metni profil alıntımızdır. Büyük ve koyu font kullanılma sebebi budur. I.T ortamında kızma, bağırma ve hakaret mantığı yoktur)

359725_large.jpg

niddaayiz

Kılıç Ustası
Ziya abi 61 e giricekti Paşa benim bildiğim
Bilirsin cok sabırsızım. aslında burasıda tam kesin degil. asıl kararı caylak la verecegiz. dişimize göre kaliteli ekipler gelmezse, belki bizde vazgecebiliriz. w61 için birçok kişi ve ekipten söz aldık, söz verdik. mahcup olmama adına w60 dan da vazgecedebiliriz. en fazla pre kasarız:) sanırım sizede söz verildi:(

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
Bilirsin cok sabırsızım. aslında burasıda tam kesin degil. asıl kararı caylak la verecegiz. dişimize göre kaliteli ekipler gelmezse, belki bizde vazgecebiliriz. w61 için birçok kişi ve ekipten söz aldık, söz verdik. mahcup olmama adına w60 dan da vazgecedebiliriz. en fazla pre kasarız:) sanırım sizede söz verildi:(

Evet beni 61 için çağırmışlardı abi özelden bi konuşalım bu konuyu :D