Paşa

ZuzuX

Kılıç Ustası
Çok uzatılmasına ve başlığın hortlatılmasına gerek yok bence, dünya açıldı zaten. Paşa klanlarına başarılar dilerim

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
başarılar paşa kendi içinde aktif olan bir ekipsiniz ama bu dünyada pek bi ileri gideceginizi sanmıyorum çünkü kafa oyuncularınız az (birde yanlıs anlamazsan )fazla forumda aktif saglamayın icraati olan oyunda yapar forumda yaparak dosttan cok düşman edinirsin buda emeklerinizin boşuna gitmeye yol açar bunu diyorum çünkü bu klanlar da herkes aşiret diplomasi 1 günde yapılıp aynı günde bozuluyor iyi oyunlar.

niddaayiz

Kılıç Ustası
1) W25 W57 arası Paşa klanlarinda bizim onayinimiz ve izniniz dahilinde kurulmamış tır. Lütfen bu arada oynayanlar ve bu dönem arası paşa oyuncusu olanlar, Paşa klanlari hakkında yorum yapmasinlar. Bizi temsil etmiyorsunuz. Bizle bir alakanız yoktur.

2) Şirinler diye adlandırdığımız bir ekibin paşa ile hiçbir bağı yoktur. kendi rızaları ile Aileden ayrılmış ve tüm bağlarını koparmış bir ekip olarak. Halen paşa ismi ve tanitimi altında, konuşma ve söylemlere lütfen girmeyiniz.

3) w58 in bir kısım kaybedenler kulübü üyeleri, yani klan yönetimi tarafından klanindan atılmış eski Efsane başkanı, W58 de düşmanımız olan veya husumetimiz olan oyuncu ve klan temsilcileri lütfen W60 tanıtım başlığından uzak durup yalanlarını da alıp kendi dünyalarına gitsinler. w58 paşa klanlari sonradan kurulmuştur.

4) Yalanlar ve captirmalar. Bir yalanı 40 defa dile getirince inandiracagina sanan kişileri kınıyoruz. Bu saatten sonra lütfen oyun konuşsun.

Örn;

Kasırga pasadan 100 köy aldı yalanı. O klan paşa değil Efsane KLANIDIR. Niddaayiz darbe yaptı.. adam bildiğin klanindan ihraç edildi. 50 kişi beyin ekibi... 50 kişi gireceğiz dedik. Beyin ekibi demedik.

Vb vb vb...

Burası w60 tanitim basligidir böyle şeylere gerek yok

Paşa klanı profilinden ibarettir. Herkese iyi oyunlar
Herkese teşekkür ediyorum

Teşekkür ederim kardeşim.

Deleted User - 1795249

Ziyaretçi
Paşalar bir araya gelmiş galiba? Patlamayan balon yapmışlar, yükseldikçe yükseliyor. Şimdiden kapanan ilk bölge diyebiliriz kuzeydoğu için...

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Dur daha biz eğlenmeye geldik şuan kapatma gibi birşey yok dünyayı da kıtayı da o noktaya gelirsek düşünür muyuz buna da başkanımız ziya abi karar verir :)))

Biz eğleniyoruz herkes eğlensin eskileri Yaad etmeye geldik :)

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Hahahahah kim kimi gıdıklamış komiksiniz. Sorun bakim o çok sevdiğiniz abinizi 58 de Agilar sizi nasıl gıdıkladı diye :)))
Utanmasalar oyunu sileceklerdi dünyaya rezil oldular açın istatistiklere bakın.
Burda dünyaların içeriğini bilmeden atıp tutmak kolay:)
Aman Allah korusun udw yi falan çağırır gireceği dünyaya nasılsa kurucusu kendi oyuncusuya hahahahah:) paşanın tek başarısı udwyle övünmektir. Girdiği her dünyada patates olmuş sonra da bahane olarak onlar orijinal paşa ekibi değildi diyorlar.
Allah aşkına nolur getirin şu paşa ekibini girelim bir dünya ya kim kimi koparırsa hem 58 in intikamını almaya çalışırlar. 58 de mezara gömdük ya onları :)

Yanlış anlama beni 58 den bahsediyorsan şöyle diyeyim başlayan 2 kişiydik ziya abi ve ben sonra pre kasmaya Enes geldi birde ziya abinin ricasını kırmamak için prensahmet ya 2 kişiydik siz yendiğiniz klanı paşa mi saniyorsunuz çok merak ediyorum

Bir çok klanda bulundum hücum Stalker bang cin eşkıya alarm ceset ve ismini hatirlayamayacagim bir sürü klan yani anlayacağın su ki biz paşa klaninda oynadığımız gibi hiç bir klanda oynamadık

Dünyayı kapatma düşüncem yok en azından benim zevk almaya çalışıyorum biz sizin gibi köy kasmayiz paşa kasariz anlayacağın size iyi oyunlar bizim keyfimiz sizin koylerinizden 4 gömlek üstündür

niddaayiz

Kılıç Ustası
Bugracım burada laf yetiştirmeye gerek yok. ön kayıtta iken burada birkaç sey yazıştık, oyun basladı artık oyundayız. Her kişiyi gaileye alma. abuk subuk olmayan şeyleri yazıp duruyorlar. kimseye prim vermeye gerek yok. Tarafımızla atışan bizleri tanımayan w60 daki harici klanlar zaten pişman oldu. Bizlerde not ettik.

Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Yanlış anlama beni 58 den bahsediyorsan şöyle diyeyim başlayan 2 kişiydik ziya abi ve ben sonra pre kasmaya Enes geldi birde ziya abinin ricasını kırmamak için prensahmet ya 2 kişiydik siz yendiğiniz klanı paşa mi saniyorsunuz çok merak ediyorum

Bir çok klanda bulundum hücum Stalker bang cin eşkıya alarm ceset ve ismini hatirlayamayacagim bir sürü klan yani anlayacağın su ki biz paşa klaninda oynadığımız gibi hiç bir klanda oynamadık

Dünyayı kapatma düşüncem yok en azından benim zevk almaya çalışıyorum biz sizin gibi köy kasmayiz paşa kasariz anlayacağın size iyi oyunlar bizim keyfimiz sizin koylerinizden 4 gömlek üstündür
Helal olsun reyiz idolümsünüz. Paşa olmak için şartlarınız nelerdir acaba ?