Paşa Raporları

pNc*

Mızrakçı
Farklı kıtalarda olup da Diplomatik stratejisini paşa klanlari üzerine kurarak milleti örgütleyen sözde favori klanlar. Işinize bakın. Böyle şeylere gerek yok iki gün sonra sözlerinizi yeyip diplomasi packt vs diye ulaşıp küçük düşmeyin. Bu sadece bir oyun.

Birileri ayna karşısına geçmiş öz eleştiri yapıyor ah ah :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Paylaşılan paporlar mevcut raporların ancak 10 da 1 i felandir. Merak edenlere klan daveti atabiliriz. Hem gelirsiniz klan ortaminida görürsünüz.

Maglum klan umurumda degil, rakip olarakta görmüyorum. Bu klanın doldurusuna gelip savaş ilanı yapan klanlar, packtlari dagilinca tek tek gelip diplomaside teklif etmezse sevinirim. Lütfen dik durun ve savaşın.

Ayrıca kitamizdaki maglum klana sinsice destek yigan ve

Farklı kıtalarda olup da Diplomatik stratejisini paşa klanlari üzerine kurarak milleti örgütleyen sözde favori klanlar. Işinize bakın. Böyle şeylere gerek yok iki gün sonra sözlerinizi yeyip diplomasi packt vs diye ulaşıp küçük düşmeyin. Bu sadece bir oyun.

Ayrıca oyun başında önkayitta klanlar
formunda aşıp kesenleride tek tek not ettik. Bunuda unutlayin.

Herkese iyi oyunlar.

Benim aklıma bir klan geldi dediklerinize uyan ama paşaya karşı değildi o :) kimmiş o sözde favoriler hocam bizle de paylaşır mısınız aydınlanalım.

Almahara

Milis
Paylaşılan paporlar mevcut raporların ancak 10 da 1 i felandir. Merak edenlere klan daveti atabiliriz. Hem gelirsiniz klan ortaminida görürsünüz.

Maglum klan umurumda degil, rakip olarakta görmüyorum. Bu klanın doldurusuna gelip savaş ilanı yapan klanlar, packtlari dagilinca tek tek gelip diplomaside teklif etmezse sevinirim. Lütfen dik durun ve savaşın.

Herkese iyi oyunlar.
Günde sadece 4 saat uyku dört bir yanı hain dolu,yorgun bitkin ama pest etmeyen bir beden hakkını ödeyemeyiz reis.Yoruldun biliyoruz ama bu dava sensiz olmaz REİS.

PAŞA İNFAZ TİMİ

niddaayiz

Çaylak
İlginç muhabbetler dönmeye başladı:)

Öyle bir girişiminiz mi var? Yani bunu mu anlamaliyiz?

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Ben tüm konuşmaları ve geçmiş hitapları inceledim her şey ortada.Saygı sevgi çerçevesinde yaklaşımda bulunursan herkes saygı gösterir aksi takdirde zaten karşı cümlelere maruz kalacağın ortadadır.Umarım idrak edebiliyorsundur.Yazdıklarını okudum ki okuma-anlama yeteneği olan herkes gayet açıkca cümlelerinde ne tarz anlamlar barındırdığını anlayabilir.Buraya gelilpte atıp tutmak yerine daha tebrik içerikli mesajlar yazarsan kimse seni kınamaz.Aksine teşekkür eder.Çok fazla konuyu uzatmıycam.Bana mesaj göndermeden önce kendi uslüp ve tavırlarının yanında kelimelerine bak sonra benden forumda yazan arkadaşların uslup ve tavırlarını duzeltmelerı hakkında yazılar yaz.Bu oyunda bir yer edinmek istiyorsan önce mutavazı olup tebrik etmeyi ogrenmek gerek gelip sayfada köy aldık yok paşayı eziyoruz diyip ilk minicik opcukta kaybedip ona buna atıp tutmamalısın.Zaten tüm world görüyor neyin ne olduğunu burada açıklamaya gerek yok.Herşeyden önce tavır hal ve hareket.Uslübüna dikkat ettiğin ve kelimelerini seçtiğin sürece kimse sana kötü bir söz söylemez.Bu dünyanın heryerinde böyledir emin ol vizyonu geniş biriyim.Umarım açıklayıcı olmuştur.Beni övüp klan arkdaşlarımı yermen hoş değil.Ortada bir başarı varsa bu bütün PAŞA klanlarının başarısıdır ki her bir playerin emeği vardır.Bunları anladığında seninle karşılıklı oturup çay içebiliriz.Ama bu hal hareketlerini düzeltene kadar daha fazla diyaloğa girmiycem.Herkese güzel ve eğlenceli bir world diliyorum.
Cenk

Kardeşim her mesajından sonra cenk diye belirtmene gerek yok nick'den az çok anlıyoruz.

niddaayiz

Çaylak
Anlamadığım nostra klanı üyeleri vs.

Onlar ile alakalı olmayan bir konu ve kıtada neden bu başlığa zipladilar. Kim onların adını zikretti yada onlarla alakali bir muhabbet mi geçti.

İyi oyunlar kardesler:)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Herkese iyi oyunlar.

298B843E-ED5E-4FFE-9807-DFDB6997E92C.jpeg

Harley.Quinn

Yasaklı
Yazınızda diğer klanlara laf atıyorsunuz diplomasileri vs yazıyorsunuz sonrası malum
Anlamadığım nostra klanı üyeleri vs.

Onlar ile alakalı olmayan bir konu ve kıtada neden bu başlığa zipladilar. Kim onların adını zikretti yada onlarla alakali bir muhabbet mi geçti.

İyi oyunlar kardesler:)

karairf21

Çaylak
Screenshot_2020-08-07-19-24-11-615_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-08-07-19-23-42-198_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-08-07-19-22-42-236_com.android.chrome.jpgScreenshot_2020-08-07-19-22-34-585_com.android.chrome.jpgArkadaslarin ove ove bitiremedigi basarili opuda bunlar Yorum yapmycam cunku gerek yok preciler.ama oyuncu farkli bi kavram. Simdi altina atin tutun iste :)

CenkxD

Çaylak
Öğreneceğin çok şey var .Hala bundan bir ders çıkarmayıp yok preciler yok oyun bilmiyorlar diyorsun ya ne diyim ki :)
4 mis feda edip 5köy aldık bunu konuşmayıp feda ettiğim 4misin raporunu atmakta cabası.Varki atıyoruz dostum.Sende öğrendiğinde oyunu operasyonda niye böyle birşey yapılmış,amaç neymiş ve karşılığında neler kazanılmış analiz ettiğinde herşeyi daha iyi anlayacaksın.İyi oyunlar biraz daha tecrübe etmen gerek.
Şimdilik biraz analizle bakalım ne ne değilmiş öğrenmeye çalış sonra yine görüşelim.Ayrıca sizi bu kadar rahatsız eden durum nedir anlayamadım.Neyse tecrübeli olduğun zaman ayrıca üzerine konuşalım.Yalnız fake mis gelirlen köye tekrar 10k 10k kılıc mızrak yığma gerek yok :)Birdahaki gelişimde fazla ürküymem merak etme bu sadece bir oyun :)Zevk almaya bak derim :)Herşeyden önce tebrik etmeyi öğren kardeşim.