Paşa Raporları

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Bu yaptığınız operasyon muydu ?
Bide operasyon diye adlandırdığınız durum başarılı mı oldu diyorsunuz ?
Çıkıp buraya bide sanki savaş kazanmış havalarında yazıyorsunuz ..

Parayla değil emek verip oynuyoruz biz ..Dostlarımızdan aldığımız savunmalar zorunuza mı gitti acaba ? Sizin para basıp oynamanız bizim zorumuza gitmiyor aksine keyf alıyoruz köylerinizi alırken paralarınızı ezmiş olacağız sonuçta bu oyunu eğlence amaçlı oynuyoruz..

Sahada savaşıp buraya rapor koymak yerine kendi aranızda burda konuşup ancak eğlenirsiniz ..

Goy goy yaparak değilde saygı çerçevesi içerisinde devam ederse muhabbet seviniriz ..
Bunun bi oyun olduğunuzu unutmayın ..

Ben seni eskiden tanirim yani oynadık beraber bir muabbetimiz geçmedi burası genel forum siz gelip paşadan köy aldık diye ahkam kesen bize laf atan arkadaşlarınız varkende keşke bu bir oyun diye arkadaslarini uyarsaydin gün gelir devran döner tavuk horoz mevzusu gibi aslinda baktın ki iş kötü hemen edep lafları bence gerek yok forum modları var şikayet edersin ceza alır

Öp mevzusuna gelirsek evet op değildi opcukdu ama onu bile beceremediniz 5 köye gidildi 4 köy alındı nice klandaslarinizin koylerinin puanı düştü bence biz size op yapmadan böyle opcuklarla dağıtacağız 5 köyü koruyamayan düşman klanlar çok merak ediyorum gerçekten herkes mis çıkarsa 30-50 köye gitsek ne yapacaksiniz merak ettim

Neyse forum böyle dursun kızan tarafın belli olduğu gibi savaşı kimin önde götürdüğü belli herkese iyi oyunlar

Mr.Troya

Acemi
+++

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    39,7 KB · Görüntüleme: 97
  • ssssss.jpg
    ssssss.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 98
  • ssssss5.jpg
    ssssss5.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 95
  • ssssss6.jpg
    ssssss6.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 94
  • ssssss7.jpg
    ssssss7.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 94
  • ssssss8.jpg
    ssssss8.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 92
  • ssssss9.jpg
    ssssss9.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 90
  • ssssss10.jpg
    ssssss10.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 86
  • sssssss.jpg
    sssssss.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 81

Harley.Quinn

Yasaklı
Öncelikle goy goyunuzu saygılı ve seviyeli bir şekilde yaparsanız seviniriz.
Bizim klanımızdan kimsenin saygısız bi şekilde buraya yazdığını görmedim.

Mr.Troya

Acemi
sssssss1.jpg

Eklentiler

• sssssss2.jpg
    sssssss2.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 35
  • sssssss3.jpg
    sssssss3.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 35
  • sssssss4.jpg
    sssssss4.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 34

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Öncelikle goy goyunuzu saygılı ve seviyeli bir şekilde yaparsanız seviniriz.
Bizim klanımızdan kimsenin saygısız bi şekilde buraya yazdığını görmedim.
Neyine konuşuyorsun onu anlamadım opcukla sizi dağıtıyoruz anlasana sen al sana rapor koyuyor ya :)))

Biz goygoyu kendi aramızda yapıyoruz da siz ne oluyor ya biz kendi aramıza vuruyoruz topa gol sesi sizin oradan neden geliyor onu anlamadım :)

Mr.Troya

Acemi
Bu yaptığınız operasyon muydu ?
Bide operasyon diye adlandırdığınız durum başarılı mı oldu diyorsunuz ?
Çıkıp buraya bide sanki savaş kazanmış havalarında yazıyorsunuz ..

Parayla değil emek verip oynuyoruz biz ..Dostlarımızdan aldığımız savunmalar zorunuza mı gitti acaba ? Sizin para basıp oynamanız bizim zorumuza gitmiyor aksine keyf alıyoruz köylerinizi alırken paralarınızı ezmiş olacağız sonuçta bu oyunu eğlence amaçlı oynuyoruz..

Sahada savaşıp buraya rapor koymak yerine kendi aranızda burda konuşup ancak eğlenirsiniz ..

Goy goy yaparak değilde saygı çerçevesi içerisinde devam ederse muhabbet seviniriz ..
Bunun bi oyun olduğunuzu unutmayın ..

:DADS DSA:DAD

Harley.Quinn

Yasaklı
Ben seni eskiden tanirim yani oynadık beraber bir muabbetimiz geçmedi burası genel forum siz gelip paşadan köy aldık diye ahkam kesen bize laf atan arkadaşlarınız varkende keşke bu bir oyun diye arkadaslarini uyarsaydin gün gelir devran döner tavuk horoz mevzusu gibi aslinda baktın ki iş kötü hemen edep lafları bence gerek yok forum modları var şikayet edersin ceza alır

Öp mevzusuna gelirsek evet op değildi opcukdu ama onu bile beceremediniz 5 köye gidildi 4 köy alındı nice klandaslarinizin koylerinin puanı düştü bence biz size op yapmadan böyle opcuklarla dağıtacağız 5 köyü koruyamayan düşman klanlar çok merak ediyorum gerçekten herkes mis çıkarsa 30-50 köye gitsek ne yapacaksiniz merak ettim

Neyse forum böyle dursun kızan tarafın belli olduğu gibi savaşı kimin önde götürdüğü belli herkese iyi oyunlar

:) Kazanırsanız şahsım adına ben tebrik ederim..
Ama ortada henüz kazanılan yada kaybedilen bi savaş yok.
Bekleyip göreceğiz neler olacağını sahabe savaşın başı.
Saygılı ve seviyeli bir savaş olmasını temenni ediyorum ..

Bu arada mis fake atmanız da şaşırtıcı yavaş w olmasına rağmen 4 mise kıyıp 24 saatten atmakta her baba yiğidin harcı değil

YEŞiL cCc

Mızrakçı
:) Kazanırsanız şahsım adına ben tebrik ederim..
Ama ortada henüz kazanılan yada kaybedilen bi savaş yok.
Bekleyip göreceğiz neler olacağını sahabe savaşın başı.
Saygılı ve seviyeli bir savaş olmasını temenni ediyorum ..

Bu arada mis fake atmanız da şaşırtıcı yavaş w olmasına rağmen 4 mise kıyıp 24 saatten atmakta her baba yiğidin harcı değil
Bizde böyle bir delikanliyiz siz klan klan gezerken görmeyeceğimizi mi zannettiniz klan gezerek asker toplayanlar :)))

Harley.Quinn

Yasaklı
Cenk'ten başka delikanlı göremedim henüz adam 4 misi fake niyetine atmış tebrik ederim ..
Oyunun bu noktasında 4 mis fake atmak büyük iş .
Bu arada raporlara baktım sen katılmadın mı opcuğunuza adını göremedim.

Senin alaycı tavrın hoşuma gitmedi.. Kendine denk birini bul onla devam et sen en iyisi ..
Hayırlı akşamlar herkese.

İYİ OLAN KAZANSIN.

Mr.Troya

Acemi
Cenk'ten başka delikanlı göremedim henüz adam 4 misi fake niyetine atmış tebrik ederim ..

Senin alaycı tavrın hoşuma gitmedi.. Kendine denk birini bul onla devam et sen en iyisi ..

İYİ OLAN KAZANSIN.

katıldık hepimiz kesimsiz döndük ama bina yıkabildik

YEŞiL cCc

Mızrakçı

İYİ OLAN KAZANSIN.
Bilmem inceledin mi profilimi ben sav oynuyorum :) hedef destek 1.ligi de sizde iş yok ya :))))

Neyse ben kendimi tanıtmayacagim gerek de yok sadece şunu diyeyim olur mu sana ben sizde hiç delikanlı göremedim neden acaba :))))

ZuzuX

Kılıç Ustası
bu genç gercekten ilginç. kendisine mis fake atıldı. kendi haricinde klanında yüksek orta alcak neredeyse tüm üyelerinin köyleri dümdüz edildi ve birkaç köyleri toplandı. toplanmaya da devam ediliyor. gerçekten cok degişik birisin. seni hiç unutmıyacagız:)

O nasıl predir bremın ben şah fake atmak istemiyorum zorluyorlar atıyorum :(

CenkxD

Mızrakçı
Simdi dostum harley yazmiyim diye zor tuttum kendimi ama bakiyorum ki surekli bir bahaneler furyasi ve atip turmalar yapmissin.Oyundan yazdin ricada bulundun bende mutavazi olarak arkadaslarla gerekli kknusmalari yaptim.Ama buraya gelip atip tutarsan ve agir sozlerle konusursan o zaman ben klan arkadaslarimin ne yazdigini gormezden gelirim.Burda olan olay su operasyon dahi yapmadik operasyoncuk yapmamiza ragmen 5 koyunuze geldik 4 u dustu hatta suan an itibariyle 5 koy aldik sizden devamida gelecek.Diyecegim su ki saygi duymayi ogrendiginde hem saygi gorursun hemde seni iyi bir adam olarak hatirlarlar.Kaybettigin birseyi savunmak ve karsiya hakaretler etmek seni kucuk dusuruyor.Yapma kendi adini lekeliyorsun hos olmuyor.Saygi duyarsan bizde sana saygi duyariz.Kisacasi operasyonda basari olduk keske tebrik etmeyi ogrenebilsen..
CENK

CenkxD

Mızrakçı
Guzel sozlerin icin oncelikle tesekkur ederim.Bu bir oyun birbirinizi rencide etmek yerine takdir etmeyi kullanin ama asla karalama olaylarina girmeyin ki ben nefret ederim.Sevgi saygi cercevesinde bu oyunu goturun.
Selamlar,
CENK

Harley.Quinn

Yasaklı
Simdi dostum harley yazmiyim diye zor tuttum kendimi ama bakiyorum ki surekli bir bahaneler furyasi ve atip turmalar yapmissin.Oyundan yazdin ricada bulundun bende mutavazi olarak arkadaslarla gerekli kknusmalari yaptim.Ama buraya gelip atip tutarsan ve agir sozlerle konusursan o zaman ben klan arkadaslarimin ne yazdigini gormezden gelirim.Burda olan olay su operasyon dahi yapmadik operasyoncuk yapmamiza ragmen 5 koyunuze geldik 4 u dustu hatta suan an itibariyle 5 koy aldik sizden devamida gelecek.Diyecegim su ki saygi duymayi ogrendiginde hem saygi gorursun hemde seni iyi bir adam olarak hatirlarlar.Kaybettigin birseyi savunmak ve karsiya hakaretler etmek seni kucuk dusuruyor.Yapma kendi adini lekeliyorsun hos olmuyor.Saygi duyarsan bizde sana saygi duyariz.Kisacasi operasyonda basari olduk keske tebrik etmeyi ogrenebilsen..
CENK

Forumdaki üyelerinin yazdıklarını açıp oku kim ne şekilde konuşmuş anlarsın.
Sonrasında benim yazdıklarım gayet yerinde. Benım hakaretim ben saygısız konuştuğum yazıları paylasır mısın göreyim ?
Atıp tutmayı suanda sen yapıyorsun konuşma usluplerınız ortada foruma baştan okursan ben demek istediğimi anlarsın ..
Oyundan değilde sizin burstan yazdıklarınızı tartışıyoruz ..
Beni tanıyan bilir saygınlığımıda saygılı olduğumuda..

CenkxD

Mızrakçı
Ben tüm konuşmaları ve geçmiş hitapları inceledim her şey ortada.Saygı sevgi çerçevesinde yaklaşımda bulunursan herkes saygı gösterir aksi takdirde zaten karşı cümlelere maruz kalacağın ortadadır.Umarım idrak edebiliyorsundur.Yazdıklarını okudum ki okuma-anlama yeteneği olan herkes gayet açıkca cümlelerinde ne tarz anlamlar barındırdığını anlayabilir.Buraya gelilpte atıp tutmak yerine daha tebrik içerikli mesajlar yazarsan kimse seni kınamaz.Aksine teşekkür eder.Çok fazla konuyu uzatmıycam.Bana mesaj göndermeden önce kendi uslüp ve tavırlarının yanında kelimelerine bak sonra benden forumda yazan arkadaşların uslup ve tavırlarını duzeltmelerı hakkında yazılar yaz.Bu oyunda bir yer edinmek istiyorsan önce mutavazı olup tebrik etmeyi ogrenmek gerek gelip sayfada köy aldık yok paşayı eziyoruz diyip ilk minicik opcukta kaybedip ona buna atıp tutmamalısın.Zaten tüm world görüyor neyin ne olduğunu burada açıklamaya gerek yok.Herşeyden önce tavır hal ve hareket.Uslübüna dikkat ettiğin ve kelimelerini seçtiğin sürece kimse sana kötü bir söz söylemez.Bu dünyanın heryerinde böyledir emin ol vizyonu geniş biriyim.Umarım açıklayıcı olmuştur.Beni övüp klan arkdaşlarımı yermen hoş değil.Ortada bir başarı varsa bu bütün PAŞA klanlarının başarısıdır ki her bir playerin emeği vardır.Bunları anladığında seninle karşılıklı oturup çay içebiliriz.Ama bu hal hareketlerini düzeltene kadar daha fazla diyaloğa girmiycem.Herkese güzel ve eğlenceli bir world diliyorum.
Cenk

Harley.Quinn

Yasaklı
İddaa ettiğin benim atıp tuttuğum şöle yaptık böle yaptık Paşa'dan köy aldık söylediklerini gösterirsen beni aydınlatırsın söylemediğim şeyler hakkında atıp tutuyorsun sonra bana diyorsun atıp tutuyorsun diye.

Bu oyunda bi yerim ben saygınlığım var emin olabilirsin burda sana bişeyler kanıtlamak zorunda değilim burayı okuyanlar anlayacağını anlar ..

niddaayiz

Kılıç Ustası
Paylaşılan paporlar mevcut raporların ancak 10 da 1 i felandir. Merak edenlere klan daveti atabiliriz. Hem gelirsiniz klan ortaminida görürsünüz.

Maglum klan umurumda degil, rakip olarakta görmüyorum. Bu klanın doldurusuna gelip savaş ilanı yapan klanlar, packtlari dagilinca tek tek gelip diplomaside teklif etmezse sevinirim. Lütfen dik durun ve savaşın.

Ayrıca kitamizdaki maglum klana sinsice destek yigan ve

Farklı kıtalarda olup da Diplomatik stratejisini paşa klanlari üzerine kurarak milleti örgütleyen sözde favori klanlar. Işinize bakın. Böyle şeylere gerek yok iki gün sonra sözlerinizi yeyip diplomasi packt vs diye ulaşıp küçük düşmeyin. Bu sadece bir oyun.

Ayrıca oyun başında önkayitta klanlar
formunda aşıp kesenleride tek tek not ettik. Bunuda unutlayin.

Herkese iyi oyunlar.