Paşa Raporları

niddaayiz

Kılıç Ustası
Savaş Rapor Paylaşımlarımız Buradan Yapılacaktır. Lütfen Gereksiz Muhabbetlerden Kaçınalım.

Paşa İnfaz Timi

Pro MaSk*

Mızrakçı
Valla mantıklı olmuş
Direk Savaşı rım deyip bu sayfayı açmak mantıklı yav
Bunu keşfetmek için 3*70 lik lazım

Moonknıght

Ağır Atlı
Paşam savaşlarınıza dair küçük paylaşımları görmek için sabırsızlanıyoruz.Rapor başlıklarına siz öncülük ettiniz.İçerik zayıf kalmış
Teşekkürler..

karairf21

Mızrakçı
Screenshot_2020-08-01-10-52-30-988_com.android.chrome.jpgTek savasta toplanmayi ögrenseniz raporda koyarsiniz belki savastan kacmak icin klanlari dagitip dagitip topluyonuz 10 tane savas actircaksiniz amacsiz bos bi klansiniz bende basta sizi tek klan olmamiza ragmen dişimize göre demiştim ama yok gözümde büyütmüşüm sizi:)

Deleted User - 1795249

Ziyaretçi
Tek savasta toplanmayi ögrenseniz raporda koyarsiniz belki savastan kacmak icin klanlari dagitip dagitip topluyonuz 10 tane savas actircaksiniz amacsiz bos bi klansiniz bende basta sizi tek klan olmamiza ragmen dişimize göre demiştim ama yok gözümde büyütmüşüm sizi:)

Güzel bir şaka olmuş:) Dostum sen dahil klanca premıum kasıyorsunuz gibi. Premıum kasıyorsanız, paşaya geçmenizi tavsiye ederim. Rahat rahat kasın. Pre kasanlara karşı anlayışlı bir klan.
Aslında keşke bu resmi paylaşıp, paşanın 6 adet klanı Mary Jane tarafından dağıtılmıştır diye paylaşımda bulunsaydın. Daha güzel bir espiri olurdu bence...

karairf21

Mızrakçı
İstatistik kisminida cekip atmadigim icin dedigini yazmadim sende haklisin suan ceksem istatistikleri dagitmis biz oluyoruz da :)

niddaayiz

Kılıç Ustası
Paşam savaşlarınıza dair küçük paylaşımları görmek için sabırsızlanıyoruz.Rapor başlıklarına siz öncülük ettiniz.İçerik zayıf kalmış
Teşekkürler..

aslında bu işle ugrasacak adam yok. daha dogrusu forum için öyle birini belirlemedik, paylaşımlarda bulunmak pek de cezb etmiyor, keske biri öncülük etse.

YEŞiL cCc

Mızrakçı
Ya toplasın bizde def atanlari toplarız sonra ne yapacak ancak işi uzatır klan arkadaşları orada can cekisiyor adam klan gezip def topluyor şahsen ben öyle klanda üye olmam asla

Ya toplasın bizde def atanlari toplarız sonra ne yapacak ancak işi uzatır klan arkadaşları orada can cekisiyor adam klan gezip def topluyor şahsen ben öyle klanda üye olmam asla

klanlarında suru, demircisi ayakta olan kalmış mı acaba en son biri 10k puanı vardı köyünün, 8k ya nasıl düştü acep :D