Paşa Raporları

niddaayiz

Kılıç Ustası
Alamasak valla tek opta yersin bizi :) disiplinli klanlar her zaman savaş kazanır. Sizde o ışığı görüyorum valla :)

öyle bir iddiamız yok. senin gibi klanlar aksıne dirençlidir. tek opta dagılacak klan degilsiniz.
güzel kardeşim terbiyeli saygılı bir adama benziyorsun. farklı bir dünyada senle oynamak isterdim. senin arkandan diplomatik olarak hep güzel konustular. ben inanıyorum ki ilerde cok güzel işler başaracaksınız. bu w de haritada yanlış konumlandınız sanırım. güzel insansın vesselam

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
öyle bir iddiamız yok. senin gibi klanlar aksıne dirençlidir. tek opta dagılacak klan degilsiniz.
güzel kardeşim terbiyeli saygılı bir adama benziyorsun. farklı bir dünyada senle oynamak isterdim. senin arkandan diplomatik olarak hep güzel konustular. ben inanıyorum ki ilerde cok güzel işler başaracaksınız. bu w de haritada yanlış konumlandınız sanırım. güzel insansın vesselam

Açıkçası ekip dinamik ve genç biz böyle aktif savaş haritaları severiz :) diblomasi konusuna gelince 1 klanla bile konuşmam yok tek geldim tek savaşırım ileride harita ve klanlara göre mantıklı hamleler yaparım. farm villa oynamaya gelmedim açıkçası pre m yakılacak pre yakarız sorun değil zaten yakıyorum. Harita 2 haftaya değişmeyeceği garantisi de yok :) ben çok gördüm yola çıkıp da yolda bulduğuna değişen :)