Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Nopu yücelten hep mutefikleridi bugüne kadar ve çıkarları için herkesi yok sayarlar
.noP klaninda değişik kadro var
Birilerini kullanıp başka klana baskı uygularlar.

Herkese geçmiş olsun
Alpha klani dagilmasinda rol oyunayan kaptan derya Teşekkürler
Suan o klan dagilmasa emin olun iki kitada alpha da olacaktı ama yok

Ve SOA bu durumda olmayacaktı hatta nop onu gene çıkarları için kulancakti

Olmadı adamlar zaten dünyayı kaptilar

Sağolsun gebzeli denilen kişi fazla gözünüzde yuceltiniz

Ama alarim her türlü ya nopa yardım edecek
Sancagi yöneldi zaten nop 2 hafta ya Vuslat aradan çıkaracak

Aztek arada supriz:)

En son Aztek kalır oda belli
Nop solda aşağıdan

Alarm sağdan vuracak

Emin olun bu böyle olacak

DeletedUser69978

Ziyaretçi
Çok biliyomuş gibi konuşmuşsunuz sayfalarca yok şöyle olursa alarm dünya kapatamaz yok şöyle yaparlarsa dünyayı kapatırlar falan filan.Alarmı gerçekten tanıyan biri dünya kapatmanın onlar için hiçbir anlamı olmadığını bilir.Alarm düşmanını seçer savaşır içinden geçer oyun artık sıkıcı hal alınca bırakıp gider :) Soayı teke tekte patates ettiler zevklerini aldılar dua edin boş köy toplarken sıkılıp bırakmasınlar da zevkli savaşlar takip edelim :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Çok biliyomuş gibi konuşmuşsunuz sayfalarca yok şöyle olursa alarm dünya kapatamaz yok şöyle yaparlarsa dünyayı kapatırlar falan filan.Alarmı gerçekten tanıyan biri dünya kapatmanın onlar için hiçbir anlamı olmadığını bilir.Alarm düşmanını seçer savaşır içinden geçer oyun artık sıkıcı hal alınca bırakıp gider :) Soayı teke tekte patates ettiler zevklerini aldılar dua edin boş köy toplarken sıkılıp bırakmasınlar da zevkli savaşlar takip edelim :D

Ahahhahaha bundan Alarmın haberi var mı öyle demiyolardı çünkü en son

Vexilless

Çaylak
Haddinden fazla saptırıyorsunuz ve dağıtıyorsunuz muhabbeti. Kapalı kapılar ardında anlaşmalar yapıldı nop seçimini yaptı. Burada ki kırgınlıkların çoğu ne nop ne alarm söylenecek çok söz var ama sessiz kalmak daha iyi. Tek bir cümle anlatır bunu sanırım.

Yazık çok yazık...

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Belki haberin yok, her şeyi duydum
Belki yüzün yok, perişan oldun
Belki de şarjın bitti, ya da biz bittik
Ara beni lütfen
Sesini duymalıyım
Masal anlatsan da
Hikayen ödülleri
Toparlasa da
Seni çok sevmiş olsam da
Unut beni lütfen
Sana çok kızmış olsam da
Ara beni lütfen
Umduğum dağlara karlar mı yağdı?
İçinde bu kadar öfke mi vardı?
Ben demiştim demeyi, ezberledim gitmeyi
İnsan sevdiğine böyle yapar mı?
Bil ki sebebim çok beni kaybettin
Artık duvarlarım cebimde değil
Seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen
Sana çok kızmış olsamda ara beni lütfen
Umduğum dağlara karlar mı yağdı
İçinde bu kadar öfke mi vardı
Ben demiştim demeyi ezberledim gitmeyi

Deleted User - 1316063

Ziyaretçi
Nop karşı kuyruk acın var sanırım. Alarmdan hesap versinler sana, geç karşımızada haddimizi bildir bakalım nasıl yapıyorsunuz görelim.

Vallahi belirlenen bir oyuncunun sırf köylerine çökmek için klana alan ve ordularını farklı bir hedefe yollatarak, savunmasız olduğu anda kendi klan oyuncusunu mislemeye baslayan, yola çıktığını yolda bulduğuna değişen, oyun için kendi değer yargılarını ayaklar altına alan bir oyuncu topluluğu ile savaşmak şahane olurdu ancak ilgilenmem gereken daha onemli hususlar var. Oyundan daha onemli.

Farkındaysan yukarıda belirttiğim özelliklere NOP'un adını karıştırmiyorum. Çünkü NOP içerisinde oynayanların yarısından fazlası bu saydigim eylemleri icra etmiyor. Bu yuzden oyuncu toplulugu diyorum. Işte bu oyuncu topluluğunun henüz dünya basında ALARM'ı bitirmek için ne tür planlar-oyunlar yaptığını bir tek SOA ekibi biliyor, neden mi? Cunku SOA'yi ALARM'in ustune salan onlardi da ondan. Tabii sonra yarı yolda bırakılma meselesi var, amman.

Ha unutmadan belirteyim, Alarm'dan bana hesap teklifi de yapıldı ancak iş yoğunluğu nedeniyle kabul etmedim ama farklı bir dünyada umarım denk geliriz.

DeletedUser68968

Ziyaretçi
Belki haberin yok, her şeyi duydum
Belki yüzün yok, perişan oldun
Belki de şarjın bitti, ya da biz bittik
Ara beni lütfen
Sesini duymalıyım
Masal anlatsan da
Hikayen ödülleri
Toparlasa da
Seni çok sevmiş olsam da
Unut beni lütfen
Sana çok kızmış olsam da
Ara beni lütfen
Bil ki sebebim çok beni kaybettin
Artık duvarlarım cebimde değil
Seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen
Sana çok kızmış olsamda ara beni lütfen

unutuyummu arayayımmı kanka karar ver :D

*device*

Milis
Ben değilim okuyorum yeni:D ama adam haklı soa yazması lazım bencede hak verdim jsjsksk

Hayırdır süleyman tasmanı saldılar herhalde buralara damladığına göre. Senin ve türevlerinin anlamadığı olay benim ve savunduğum insanlar için klan adının, harcadığı paranın, oyundaki puanının bir önemi olmaması. Gidipte sırf benden büyük diye, parası bol diye sizin yaptığınız gibi kimseye muamele çekmem yorma o kafanı.

AĞABEY

Yasaklı
Vallahi belirlenen bir oyuncunun sırf köylerine çökmek için klana alan ve ordularını farklı bir hedefe yollatarak, savunmasız olduğu anda kendi klan oyuncusunu mislemeye baslayan, yola çıktığını yolda bulduğuna değişen, oyun için kendi değer yargılarını ayaklar altına alan bir oyuncu topluluğu ile savaşmak şahane olurdu ancak ilgilenmem gereken daha onemli hususlar var. Oyundan daha onemli.

Farkındaysan yukarıda belirttiğim özelliklere NOP'un adını karıştırmiyorum. Çünkü NOP içerisinde oynayanların yarısından fazlası bu saydigim eylemleri icra etmiyor. Bu yuzden oyuncu toplulugu diyorum. Işte bu oyuncu topluluğunun henüz dünya basında ALARM'ı bitirmek için ne tür planlar-oyunlar yaptığını bir tek SOA ekibi biliyor, neden mi? Cunku SOA'yi ALARM'in ustune salan onlardi da ondan. Tabii sonra yarı yolda bırakılma meselesi var, amman.

Ha unutmadan belirteyim, Alarm'dan bana hesap teklifi de yapıldı ancak iş yoğunluğu nedeniyle kabul etmedim ama farklı bir dünyada umarım denk geliriz.

“Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.”