Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini

EnesKOSOVA1

Yasaklı
2 aydır içinde oldugum kendim prestij kasıp 11 lw yaptıgım klanımdan beni atacak kadar düşsenizde arkamdan bana vuracak adamda toplasanız ben hiçbir dostumu erolla olan bu meseleme sokmayacagım. Erol seviyesini karakterini gösterdi. Umarım herkes görmüştür. Ben işime bakmaya devam edeceğim.

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR..

HopDedikDoktor

Mızrakçı
reis nickin ne senin oyunda aresi eibo falan vurmadı sizde bunun için müttefikliği bitirmediniz güneyden gelen nop tehditi için bitirmek zorunda kaldınız.
Bu dünyada yer almıyorum , AzTeK 'in NOP korkusundan değil de sizin NOP ile olan müttefikliğinizden dolayı bitirdiği düşüncesindeyim.

Skinny Pete

Okçu
Bu dünyada yer almıyorum , AzTeK 'in NOP korkusundan değil de sizin NOP ile olan müttefikliğinizden dolayı bitirdiği düşüncesindeyim.

eee bu dünyada değilsin bilmeden neyi konuşuyon aztekle beraber vuslatla savaşılırken nopla müttefikti zaten eibo ozman forumdada yazdım aztekin yaptığı diplomasi mantıklı olası rakibine karşı önlem almak için yaptı başka bi konuyla alakası yok varsa bi yanlışım aztekli yöneticiler düzeltebilir

DeletedUser67101

Ziyaretçi
belki de anarşinin çocukları değil, anarşinin kendisi olma vaktiniz gelmiştir