Oysa Herkes Öldürür Sevdiğini

MrTroya.

Casus
Bu bölgesel savaşlarımız hakkında dahada forumda bu tarz konulara girmeyeceğim ben şahsen. Çünkü buda bizlere bişi katmıyor. VUSLAT ile savaşımıza ne olursa olsun devam edeceğiz bunu da herkes bilsin. Bu savaşa birileri istedi diye girmediğimiz gibi birileri üzerimize geliyor diye de yada şartlarda değişme oldu diye bu savaşı bırakmayacağız. Herkese iyi oyunlar..
Henüz 10 gün geçmeden sözünüzün üstünden savaş bitti. :/

Stratejist*

Yasaklı
Henüz 10 gün geçmeden sözünüzün üstünden savaş bitti. :/
Klan başkanımızdaki vizyon savaşı bitirip 60k altında olanları toplamak yönünde. Hesabım cezalı 2 güne açılıyor. Sonra eibodan ayrılıyorum kendine güvenmeyen boş bir klan başkanı var. Kendisiyle işim bitti.

Stratejist*

Yasaklı
İnsanların hakkını yiyip vuslata ve nopa güvenen vscf ile işim yoktur. Cezam açılınca kendisiyle savaşacagım.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
1 hafta öncede kendisi gibi düşünen herkese hepinizle tek savaşayım dedim ne gereği var hatalı olan sensin sen sil dendi. Bana hak verenler de vardı enes te silmesin dendi. Ben erol gel 2 miz silek dedim 2 mizde hatalıyız dedim ona da gelmedi. Neymiş emek vermişmiş. Kendisininki emek bizimkisi değil ya.. Farkına varamamışlar.ben o zaman hepsini karşıma aldım ama bu klan için o gün ben olur verdim. Karşıma aldıklarımda puan olarak çogu bendne yüksek. Ben kendimden başka kimseye güvenmezken bunlar kendilerine bile güvenemedi... Hesabım açılınca vurmaya başla5acagım. Şimdiden ilan ediyorum. Hazırlanın.. Vuslat savaşını bitirip 60 klık hesapşarı dostlarımı toplamaya yeltenmek ya da kendi çapınca bunları pay etmek şerefsizliktir. Ben böyle bir şeye izim vermiyorum.

Yürü be William Wallace sen yaparsın İskoçyalı arkandayız. Pardon biz hesap silmiştik çöp soa

HopDedikDoktor

Mızrakçı
1 hafta öncede kendisi gibi düşünen herkese hepinizle tek savaşayım dedim ne gereği var hatalı olan sensin sen sil dendi. Bana hak verenler de vardı enes te silmesin dendi. Ben erol gel 2 miz silek dedim 2 mizde hatalıyız dedim ona da gelmedi. Neymiş emek vermişmiş. Kendisininki emek bizimkisi değil ya.. Farkına varamamışlar.ben o zaman hepsini karşıma aldım ama bu klan için o gün ben olur verdim. Karşıma aldıklarımda puan olarak çogu bendne yüksek. Ben kendimden başka kimseye güvenmezken bunlar kendilerine bile güvenemedi... Hesabım açılınca vurmaya başla5acagım. Şimdiden ilan ediyorum. Hazırlanın.. Vuslat savaşını bitirip 60 klık hesapşarı dostlarımı toplamaya yeltenmek ya da kendi çapınca bunları pay etmek şerefsizliktir. Ben böyle bir şeye izim vermiyorum.

Eee Enes şimdi anladın mı Aztek klanlarının neden Eibo ile daha fazla mütlüğe devam etmediğini. Zamanında ARES klanlarını arkasından vuran EİBO klanları bugün seni arkasından vurdu. Huylu huyundan vazgeçmiyor malesef. Şimdi soruyorum sana, hala GELİŞİM GELİŞİM GELİŞİM mi ?

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Birazda burda ağla. Belki ipini biri tutar seni kırlarda otlatır.

O gün seni karşımıza almaya cesaret edememe durumu yoktu bize kredi vermişsin ya senden korktuğumuz için değil geçmiş hukukumuz gelecek hukukumuz için bazı şeyler görmezden gelindi.
Sende hepsine okey dedin en basta yalvar yakar klana geldigin gündeki gibi.

Bugün pasifimi toplatmam sen kimsin?

Sen kimsin bana serefsiz diyecek?

Burda ağlamanın tek nedeni klan için de bulamayacağın desteği belki burdan EİBO ya içten bilene birileri varsa desteğini alır mıyım acaba düşüncesi.

Koşup koşup foruma gelip bir hiç olduğun klanda prim kasıp duruyorsun.

Emek yedirmezmis sen şuan hazır banlisin rest de çekmişsin ya emeklerine sahip çıktığın (guya) adamların emekleri ne olacak ben vurursam?

Senden korktuğum için dalmıyorum ama ya cezan kalkarsa bana saldirirsin diye korkuyorum

Skinny Pete

Okçu
Eee Enes şimdi anladın mı Aztek klanlarının neden Eibo ile daha fazla mütlüğe devam etmediğini. Zamanında ARES klanlarını arkasından vuran EİBO klanları bugün seni arkasından vurdu. Huylu huyundan vazgeçmiyor malesef. Şimdi soruyorum sana, hala GELİŞİM GELİŞİM GELİŞİM mi ?

reis nickin ne senin oyunda aresi eibo falan vurmadı sizde bunun için müttefikliği bitirmediniz güneyden gelen nop tehditi için bitirmek zorunda kaldınız.

Stratejist*

Yasaklı
Birazda burda ağla. Belki ipini biri tutar seni kırlarda otlatır.

O gün seni karşımıza almaya cesaret edememe durumu yoktu bize kredi vermişsin ya senden korktuğumuz için değil geçmiş hukukumuz gelecek hukukumuz için bazı şeyler görmezden gelindi.
Sende hepsine okey dedin en basta yalvar yakar klana geldigin gündeki gibi.

Bugün pasifimi toplatmam sen kimsin?

Sen kimsin bana serefsiz diyecek?

Burda ağlamanın tek nedeni klan için de bulamayacağın desteği belki burdan EİBO ya içten bilene birileri varsa desteğini alır mıyım acaba düşüncesi.

Koşup koşup foruma gelip bir hiç olduğun klanda prim kasıp duruyorsun.

Emek yedirmezmis sen şuan hazır banlisin rest de çekmişsin ya emeklerine sahip çıktığın (guya) adamların emekleri ne olacak ben vurursam?

Senden korktuğum için dalmıyorum ama ya cezan kalkarsa bana saldirirsin diye korkuyorum

Erol defalarca dedim ben kendimden baika kimseye güvenmem. Yüregin yetiyorsa eiboyuda gram seviyorsan çık 1 e bir kimseden destek almadan savaşalım. Yok dersen senin kafanda olanlarıda topla hepinizle de savaşırım.

Ben en başında yalvarmadıgım gibi en son dc konuşmamda da 20 tane adam vardı hepsi duydu. Ben saçma her kararının karşısındayım bunun harici bu klan için yapılacak ne varsa senden önce yapacagım dedim. Eiboyu idare etmek yönetmek gibi derdim yok. Kimseye efendi değilim. Saçmalıklara ve saçmalıklarına tahammülüm kalmadı...

Sende şeref olsa başkaları hakkında sadece sana söylediğim sözlerimi klan içi destek almak için ortaya dökmezdin.
Sende şeref olsa erol kalıcı ban yedim kçylerimi rezleticem baştam başlıcam ve hepsini bir haftada alıcam dediğimde sana ve ekibine kçy yok ben toplatıcam demezdin.
Sende şeref olsa kendi köylerini ara ile savunmaktan aciz biri olarak deflerini aldıgın 50 60 k paunlı adamları vuslat savaşını bitirip toplatma ve bunu kendi kafandakilere pay etme gafletine düşmezdin.
Sende şeref olsa senin tanımına göre şeref olur.
5 para etmez ciğerinle işim yok artık.
Ne eiboyu ne başka klanları katmaya gerek yok.

Mis limitinde savunmanda saldırında benden çok.
Gel buyyr bire bir savaşalım.

Stratejist*

Yasaklı
Sende biraz şwref kalmıssa kendi emeğimle 11 seviye yaptıgım 2 ay içinde durdugum klanımın kuruculugunu verirsin. Herkes klabımdan çıkar kendi emeğimle kendi hakkımı ararım.O da yoksa bilader 2 güne cezam kalkınca ben çıkarım 2 aylık prwdtijimide emeğimede lanet olsun derim yine kendi hakkımı kendim savurum. Gördüğün gibi ben kimseye değil kendime güveniyorum alelende söyliyorum. Sana daha da sana söyleyecek lafım yok.

HadiEvine

Acemi
ulan enes 1 worlddede adam akıllı dur hep sen haklısın nasıl oluyorsa. o kadar seref adamlıkdan bahsedıyorsun bız savasırken arkada farmwılle oynuyordun sen bırakıp hesapları basar gıdersın bırdaha da bu ekıple oynamassın bırazcık gurur seref varsa.

Stratejist*

Yasaklı
Aynen farwile oynadım. Sınırda bakıcılık alıp yediğimiz oplara karşı elimden geleni yapmadım. Tam mislerinizin önüne kami atmadım. Boş boş durdum geliştim. Ben boş adamım. Böyle düşünen dolu olan herkesi karşıma beklerim.

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Sende biraz şwref kalmıssa kendi emeğimle 11 seviye yaptıgım 2 ay içinde durdugum klanımın kuruculugunu verirsin. Herkes klabımdan çıkar kendi emeğimle kendi hakkımı ararım.O da yoksa bilader 2 güne cezam kalkınca ben çıkarım 2 aylık prwdtijimide emeğimede lanet olsun derim yine kendi hakkımı kendim savurum. Gördüğün gibi ben kimseye değil kendime güveniyorum alelende söyliyorum. Sana daha da sana söyleyecek lafım yok.
ne kadar doğru yapmışım bak yetki vermeyerek sana zorunda mıyım sana yetkı vermeye ?
o şerefsiz agzına bıdaha benım serefimi alırsan başka türlü ilgilenecem senle

Stratejist*

Yasaklı
Elinden geleni ardına koyma. Benim emeğime göz koyarak kendine değil başklaeına etrafındaki dostlarına güvenerek kendi meselene onları katarak ne mal oldugunu kanıtladın zaten sen.