OSMANLI klanı pert mi oldu

• Konuyu başlatan DeletedUser38721
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Evet efe psikomania hakkında ki iddialarının kanıtlarını bekliyorum senden, ben bunları senden duymak için aradım seni açmadın, geride dönmedin.

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Numaram var sende, ara beni yüzün tutuyorsa kanıtla iddialarını, bende gereken açıklamayı yaparım, böyle bi ihanet veya kumpas varsa silerim hesabı babalar gibi giderim.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Zamanında burada uyarıda bulunmuştum şimdi bulamadım onu ama eminim bazı arkadaşlar hatırlar çünkü çok tepki göstermişlerdi. "Nihat (abi) kendine yeni ekip bulabilmişsin aman diyim daha önce ki dünyalarda yaptığını yapıp bu ekibide kaybetme." diye. Şimdi bi onu orda savunanlara bakıyorum birde bu bunun bi oyun olduğunu unutmuş yaşını başını almış adama cidden yüzümüzde koca bir tebessümle izliyoruz. Bu arada nihat abiyede teşekkür ederim bizi şaşırtmadığı için :)

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Burda ben abuk subuk konuşmuyorum, bu klana herkesin bi emeği vardı, asılsız ve kanıtlayamadığın iddialarınla psikomania yı klandan attın klanı dağıttın benim de emeğimi çaldın, benim yazıklarıma harfiyen cevap versene, ben bilmiyormuyum anolifeg hakkında söylediklerini, agartacı dedin çıktın adama, senin o kadar emeğin oldu mu klana, bu oyun benim umrumda değil silerim biter gider, ama bu ortada kalmaz efe, Mustafaya güvenim tam arasın beni durumu açıklasın inanırım ona siler giderim babalar gibi ama sana inanmam çünkü seni de tanıyorum.

Senin o kadar emeğin oldumu demişsin ; güldürtme beni =); neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ? 3 hafta önce geldiğiniz klan 5 ayı aşkındır kimin gecesini gündüzünü vermesiyle bu hale geldi? Bir çok zaman tek başıma idare ettim desem yeridir. O alınan 20 puanlı hesabın sahipleri ;nihat kim diyor genelde:D ; kendine bağlı bi 20 kişinin gelmesi ile sürü piskolojisiyle bi hareket edildi ,tabi bizde bu olayın siniriyle hesap silme düşünceleri ile - Nihat gibi herkese makaleler hazırlamadık,tek tek telefonla aramalar ile uğraşamadık ; yakın zaman içinde tüm dünya görücek kim kimin yanında , bakalım ana klandaki banlı hesaplar harici bi Allahın kulu yanında kalıcak mı nihatın.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Efe kendisini ve klanını küçük duruma düşürmüştür bugün yanında sivil hayattaki dostları, osmanlı klanlarının ana kurucuları dahil yanında değildir. Dün savaştığı klanlarda aman dileyecek hala gelmiştir. Sanal ordular, sanal köyler uğruna asla bu durumlara düşmedik. Oynayan herkese eğlencelii keyifli savaşlar dilerim.

Birincisi ; emin ol tüm herkes duruşumuzu tebrik ediyor , ki sağın solun kötü yada iyi eleştirilerine göre hareket etmem; ben doğru bildiğimi yaparım. Sivil hayattaki dostlarım olarak kendinizi söylemeye çalışıyorsan olamamışsınız demekki dursun . Hiç bir klandan aman dilemem , bi anlaşma meraklısı biri olsaydım Nihatın karaktersizlikleri ile anlaşabilmeyi denerdim ,sonuçta ateş hattının içinde kalıcağımı biliyordum(Hesapların onda olması vs) Ana kurucular benim yanımdadır dursun :) Benim 6 yıllık Osmanlımı Nihat dalavereyle 6 ayda yıkabilceğini mi sandı :D . Donduran44 de desiderata da yanımdadır , desiderata şuan klanıma , donduranda ağırdan gelir.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
efe yeter kendini gülünç duruma düşürdüğün :D

Hep beraber gülelim o zaman dursun :D ; biz niko gibi burnu kaf dağında adamlar değiliz , öylesini çakmak daha biz zevkli olucak ama :), takipte olun yeter. Buraya dahada yorum yapmıycağım . Bizi bilen biliyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Olayı sormadım bilmiyorum ama Osmanlı klanı dünyada büyük bir başarı sağlamıştır
Ama dehşet ve vahşet klanları daha çok başarı sağlamıştır
Her klan öyle yada böyle yenilip gider
Sakin kalmak lazım, Osmanlı da ayrışmadan dolayı yazmışsınız da baya bi köy vermişsiniz bunlarda ayrışma da olmadı ya
Ha başarı kimin derseniz
Başarısızlık gördüğüm kadarıyla osmanlı nın
Ben osmanlı daha çok dayanır diyordum

DeletedUser843

Ziyaretçi
daha fazla gereksiz muhabbet dönmemesi adına bu başlığın kapatılmasını rica ediyorum. Osmanlı klanı netice itibariyle bölünmüştür. Mücadele Anti-Dehşet/vahşet Anti/Osmanlı çeklinde devam ediyor. Oyuna devam eden arkadaşlara keyifli savaşlar dilerim.

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar;

1299 ve Anti klanları üyelerinin kendi aralarında geçen sorunlar bizi enterese etmez. DEHSET VAHSET 1299 ve Anti klanları üyelerinin tamamına yakını saygıyı hak eden ve üst düzey emek sarfeden savaşçılardır. Birbirimize burada laf atıp polemiğe girmenin hiçbir faydası yok.

DEHSET klanı savaşçılarının bu forumda polemiğe girmesini kesinlikle istemiyorum. Lütfen bu ikazımdan sonra tek bir DEHSET üyesi buradaki hiçkimseyle polemiğe girmesin.

Teşekkürler.

DeletedUser23142

Ziyaretçi
"Osmanlı klanı pert mi oldu" diye bir klanı böyle rencide edici başlık açmakta yakışıksızdır. Eeğer bu başlığı açan kişi DEHSET klanındaysa benden çok sağlam fırça yiyecek haberi olsun.

Herkese iyi oyunlar.

Luciferr

Baltacı
Selçuk nasıl bir etki yaptıysa artık violni oyuncuları hala dillerde, halbuki sadece 5 kişi oynuyorduk tam kadro violin olsa ooo neler olurdu kım bilir tt2

Ayrıca olayların içinde değilim ama için içinde eğer bir nihat abimiz ek olarak anti varsa zaten orda bi bit yeniği vardır. Bir zamanlar saygı gösterdiğiniz insanları bir oyun için kırmayın. Bakın bana hain diye itham edenler oldu sövenler oldu, birşey kazanıp kaybetmedim.

Sizlerde benım gibi bırakın barbarlar kapatsın bu dunyayı tt2

Luciferr

Baltacı
Çünkü bu dünyayı ne dehset ne vahset ne de osmanlı hiçbir klan bu dünyayı kapatmayı hakketmiyor

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Bende tam aksine 3 klaninda hakettigini daha direncli olanin kapatacagini dusunuyorum. Sonucta aylardir gece gunduz oynayan , son savaşa yani finale kadar kalmiş klanlar,iyi yaptiklari bir şeyler var demekki. Kapatana helali hoş olsun.

DeletedUser55480

Ziyaretçi
Zamanında burada uyarıda bulunmuştum şimdi bulamadım onu ama eminim bazı arkadaşlar hatırlar çünkü çok tepki göstermişlerdi. "Nihat (abi) kendine yeni ekip bulabilmişsin aman diyim daha önce ki dünyalarda yaptığını yapıp bu ekibide kaybetme." diye. Şimdi bi onu orda savunanlara bakıyorum birde bu bunun bi oyun olduğunu unutmuş yaşını başını almış adama cidden yüzümüzde koca bir tebessümle izliyoruz. Bu arada nihat abiyede teşekkür ederim bizi şaşırtmadığı için :)

ben demiştim demek istemezdim :) ilk gün dedim ve durum ortada :) canımsın nihat abim seviliyorsun her zaman :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çünkü bu dünyayı ne dehset ne vahset ne de osmanlı hiçbir klan bu dünyayı kapatmayı hakketmiyor
Valla haklisin dostum hicbiri hak etmiyor ozelikle DEHSET klani hak etmiyor her world 300 uyesi var 100 kisiyi bile tanimiyorlar boyle klan mi olur kim kimdir belli degil hacli ordusu gibi klana casus atma her ne kotuluk varsa bunlarda var gidin tovbe edin umreye falan gidin :)

DeletedUser60798

Ziyaretçi
Birndunyada durusunu bozmayan tek klansir DEHSET. Nekadar yazmak istemesemde yazdiriyorsunuz :) Cimbomlu72 sen kimsin? Kimin yalakasisin basina ya oyle cevap ver dostum. Herkeze saygim var hatta cogu arkadas ornegin forza gibi gayet ilimli konusuyor. Bura muhabbet amacli baslik adi yanlis olasada. Gelipte burda kimseye kucumseme oyunda varsa hunerin orda kucumse. Hayirli geceler.

Luciferr

Baltacı
Valla haklisin dostum hicbiri hak etmiyor ozelikle DEHSET klani hak etmiyor her world 300 uyesi var 100 kisiyi bile tanimiyorlar boyle klan mi olur kim kimdir belli degil hacli ordusu gibi klana casus atma her ne kotuluk varsa bunlarda var gidin tovbe edin umreye falan gidin :)

Sizinle bizim olaylara baktıgımız pencere baya bi farklı

DeletedUser

Ziyaretçi
Birndunyada durusunu bozmayan tek klansir DEHSET. Nekadar yazmak istemesemde yazdiriyorsunuz :) Cimbomlu72 sen kimsin? Kimin yalakasisin basina ya oyle cevap ver dostum. Herkeze saygim var hatta cogu arkadas ornegin forza gibi gayet ilimli konusuyor. Bura muhabbet amacli baslik adi yanlis olasada. Gelipte burda kimseye kucumseme oyunda varsa hunerin orda kucumse. Hayirli geceler.

Ben gorduklerimi soyluyorum world kapatmak icin her turlu pisligi yapar DEHSET gecen bir klandaki yonetici bile itidaf etti daha neyin kafasindasin sen hile hurdayla world kapatiyorlar bunu ben demiyorum sizinle hep dusman klana hep casus atiyorsunuz bu mudur world kapatmak 300 uye yarisi belli degil adam akilli oynayin biraz sizde oda yok

Durum
Konu yanıtlara kapalı.