OSMANLI klanı pert mi oldu

• Konuyu başlatan DeletedUser38721
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser843

Ziyaretçi
osmanlı klanları kurucularından bir tanesinin kurtlar vadisini andırmayan senaryosuyla bölünmüştür.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Favoriler gelir geçer ka-bar, dehset forever.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
osmanlı klanları kurucularından bir tanesinin kurtlar vadisini andırmayan senaryosuyla bölünmüştür.

Öncelikle OSMANLI klanları oyuncusu yazarsa sevinirim buraya ve bi düzeltme yapalım OSMANLI klanları kurucusu yapmıştır , bizim 6 yıllık OSMANLI'mıza Nihat gibi bi şahıs kurucu olamaz , Nihat abiye bizimle olan dostluğundan ötürü verdiğimiz bi yetkidir sadece(tabi tam tanımazken). Nihat abi agartha denilen bi dedikoducu ,ajancılık oynuyan veletlerin bulunduğu bi yapı ile iş birliği içindeydi . Bizim bi çizgimiz var bu oyunda ; bizim içimize aldığımız adam gidipte üçüncü şahıslara bilgi sızdıramaz ,onlarla streteji üretemez , bizim üstümüzden prim yapamaz .Arkamızdan abuk subuk planlara giremez. Nihatta bi hazıra konma planları içine girdi ama ters tepti. Hoş arkadan iş çeviren milletin sırtından geçinen herkese karşıdır bu tutumumuz. Tabi sadece bunlarda değil ; biz oyunu oyun gibi oynuyan bi klanız;saygı sevgi önceliğimizdir ; psikomania gibi ana bacı muhabbetleri, karaktersizlikler yapamaz kimse,adını alçaltamaz bu klanın;fesatlıkla iş bitirmeye girişemez; bu kim olursa olsun farketmez . Bu düşmana dahi olsa müsamma etmeyiz . Herkes bizim karakterimizide ; anticiler ve Psikomania'nın karakterinide gayet iyi biliyor . Gidipte dünyayı kapıyabilme adına karakterimizden; çizgilerimizden vazgeçemeyiz .

DeletedUser60284

Ziyaretçi
olayı bilmiyorum ama anti klanın oldugu bi muhabbet varsa orada bi pislik vardır hile vardır hesap satın alma çalısmaları vardır böyle işte :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Darbe gibi bişiler oldu :)
"Psikomania" lanetli bi isim oldu çıktı bu oyunda , ne zaman böyle olaylar olsa ismi illaki geçiyo , çok şanssız biri olduğundan mıdır ? :)

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Klan oyuncularından farklı olarak Efe ile sivilden de dostluğum vardı, aynı sofraya oturup ekmek paylaşmış biriyim, şuan ki duruma gelirsek olayları açıklamaya gerek yok, arkadaş keşke söylediği iddiaların kanıtını sunabilseydi bizlere, bu dünyaya efe gibi kişileri tanıdığım için geldim osmanlı klanları için emek sarf ettim, efe arkadaşımız bu emeklerin hepsini saçma sapan iddiaları uğruna heba etti, emeğimizi çaldı, kendisi ben bu klanın kurucusuyum gibisinden havalara girmesine gerek yok, kimse senin emrin altında bişeyler yapmıyordu, kimse senin kölen değil di bu klanda, bizler sadece dostluğumuza güvendik ve klanı bir yerlere getirmeye çalıştık, şuan sokakta görsem yüzüne tükürürüm lakin ona bile yeltenmem ki çünkü yaşadığım şehrin kendisi misafiri sayılır, daha sonra olaylar başka yerlere varabilir.

DeletedUser843

Ziyaretçi
kendisi kuruculardan bir tanesi olmasına rağmen osmanlı klanlarına katkısı en az kişilerden biridir. Bu denli klanını sahiplenmesi otorite düşkünlüğündendir. Osmanlı klanları bugünlere geldiyse biz emektarların sayesindedir.

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Kendisinin seveni yokmuş demek ki sadece kurucu olduğundan dolayı saygı gösteriliyormuş o kadar, sivilden tanıdığı insanlar da karşısında duruyorsa şuan, şahsın kendine dönüp bakması lazımdır diye düşünüyorum, ben ne yaptım ve ne yapmaya çalışıyorum diye kendisini sorgulaması lazım, ki ben yetkisiz bu oyunu oynayamam illaki yönetici yada kurucu tarzında olmam gerekir gibi sözlerine şahitlik ederim ki bu kendini herkesin üzerinde görme kendini yüceltme ifadeleridir, şuan klanda operasyon yönetememe ve klanda otoritesinin zayıfladığını düşünerek böyle bir hamle yaptığı kanısındayım, egolarına yenik düşmüş bir arkadaşla karşı karşıyayız.

DeletedUser6614

Ziyaretçi
"El El ile Değirmen Yel ile ilerler"
Birlikteliği baltalanan her oluşum elbet dağılmaya mahkumdur. Yeni ortaya çıkan oluşumun bazı kişilere hayırlı olmasını dilerim. Şayet diğer kesim için her wordde duyduklarım hoş olmadığı için şahsım adına o kişilerin pekte oyunda olması taraftarı değilim.
Yeni Mücadelenin Adı DEHŞET - Anti

FOREVER DEHSET !!!!

DeletedUser60637

Ziyaretçi
"El El ile Değirmen Yel ile ilerler"
Birlikteliği baltalanan her oluşum elbet dağılmaya mahkumdur. Yeni ortaya çıkan oluşumun bazı kişilere hayırlı olmasını dilerim. Şayet diğer kesim için her wordde duyduklarım hoş olmadığı için şahsım adına o kişilerin pekte oyunda olması taraftarı değilim.
Yeni Mücadelenin Adı DEHŞET - Anti

FOREVER DEHSET !!!!

İşte Efe'ye bu yüzden kızıyorum; daha düne kadar, bize yalvaran bizim gölgemizde büyüyen, yaptıkları tek şey barbar köy alıp, oyunu bırakan oyuncuların köylerini toplayan oyunculardan kurulu klanlara gülünç duruma düşürdüğünü için kızıyorum.

DeletedUser6614

Ziyaretçi
İşte Efe'ye bu yüzden kızıyorum; daha düne kadar, bize yalvaran bizim gölgemizde büyüyen, yaptıkları tek şey barbar köy alıp, oyunu bırakan oyuncuların köylerini toplayan oyunculardan kurulu klanlara gülünç duruma düşürdüğünü için kızıyorum.

Şu yorumuna kendin inanıyorsan ben bişi demem ama şayet inanmıyorsan dicem şudur ki Ben sizin gölgenizde büyümedim En başından beri sizin karşınızda idim. Glad ile başladı ve şuanda DEHŞET ile devam ediyor rakipliğim. Atıyorsan tutarlı at belki kendinden başkası da inanır hocam.

DeletedUser59328

Ziyaretçi

Senin efeye kızman beni bağlamazda dehset klanlarının bu dünyada verdiği çok büyük savaşlar olmuştur barbar alma yok gölgesinde büyüme fln ayrı bi dünyadamı oynadık biz bu oyunu ? Ama sizde haklısınız yenilen tarafın herzaman bir bahanesi vardır. Siz ki bir opta bitireceğiz dehseti diyenler 45. gün dağıldınız aynı son anti içinde geçerlidir. W30 da tek söz sahibi klan DEHSET tir.

DeletedUser843

Ziyaretçi
eray kardeşim efe bize karşı olan hayranlığına kurt savaşından sonra bize katılma isteğinize, efeyle birlikte dehşete karşı yaptığınız gizli anlaşmalarınıza daha vakıftır. Mesela diriliş klanının kurulması size teklif götürülmesini beklemek gibi. Neden kabul edilmediğinize de erhanın bizzat sana yaptığı konuşmalardan anlamışsındır gerçi onlar daha vakıf konulara vakitleri varsa anlatsınlar.

Diğer bir konuda da haklısın. Glad mai spqr violin kurt gibi seninde içinde bulunduğun klanlar yenilerek dağılmıştır saydığın sebeplerden ötürü.

DeletedUser843

Ziyaretçi
Senin efeye kızman beni bağlamazda dehset klanlarının bu dünyada verdiği çok büyük savaşlar olmuştur barbar alma yok gölgesinde büyüme fln ayrı bi dünyadamı oynadık biz bu oyunu ? Ama sizde haklısınız yenilen tarafın herzaman bir bahanesi vardır. Siz ki bir opta bitireceğiz dehseti diyenler 45. gün dağıldınız aynı son anti içinde geçerlidir. W30 da tek söz sahibi klan DEHSET tir.

herkesle ılımlı geçinmeye çalışıyorum kimseyi kırmak istemiyorum ama cevap hakkı doğuyor savaşlar kısmına bakarsan sadece osmanlı ana klanı savaş istatistikleri neredeyse diğer tüm klanlarına eşit. Haritaya baktığımızda ise dünyanın sol tarafı barbar köy kaynarken sağ tarafında barbar köy kalmamış.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
dehşet mi osmanlının gölgesinde büyüdü , osmanlı mı dehşeti siper olarak önüne aldı ? Osmanlı klanı gerek diplomatik gerek yerleşke/harita olarak gücünü Dehşet klanı kurucusunun Osmanlıya olan güvenine borçluydu. Osmanlı-Dehşet başlıgını ineclersen efenin o tarzda bir postu var. Milyon tane yeni oluşumda kursanız bırak antiyi worlde onlarca klan getirsenizde dehşeti yıkamıycağınızı iyi biliyorsunuz :) Bu sefer kurucunuzu satmayında daha zevkli olsun ne dersin ? :)

DeletedUser6614

Ziyaretçi
eray kardeşim efe bize karşı olan hayranlığına kurt savaşından sonra bize katılma isteğinize, efeyle birlikte dehşete karşı yaptığınız gizli anlaşmalarınıza daha vakıftır. Mesela diriliş klanının kurulması size teklif götürülmesini beklemek gibi. Neden kabul edilmediğinize de erhanın bizzat sana yaptığı konuşmalardan anlamışsındır gerçi onlar daha vakıf konulara vakitleri varsa anlatsınlar.

Diğer bir konuda da haklısın. Glad mai spqr violin kurt gibi seninde içinde bulunduğun klanlar yenilerek dağılmıştır saydığın sebeplerden ötürü.

Benim efe ile tek konuşmam 2 gün önce oldu geçmiş olsun dedim sadece öncesinde ne selamım ne merhabam vardır kendisi de forumda, varsa söyleyin hiç bir bağlantım olmadı. Bağlantısı olanlar zaten size dahil oldu. Benim o klanda bağlantım olan tek isim Krayir idi Deccal idi onlarda zaten Sonrasında Dehşete Katıldı.Aksini söyleyen varsa çıksın söylesin.
Glad Yenilerek dağılmadı şayet Glad Yenilerek dağıldığını belirtiyorsan Sizde yenilerek antiyi kurduğunuzu itiraf ediyorsun demektir. Biraz önce dediğim gibi söylediğiniz şeyi gerçekten eminseniz söyleyin iftira atıp birşey elde edemezsiniz.

DeletedUser60798

Ziyaretçi
Yok Satan Nihlist Bakkal

Dostum bunyenizde bir kac kisi haric hepsi barbarlarla veya oyun birakanlarla veya banlatip banlattigi kisilerin koylerini alanlarla dolu. Bu itaminda derler ya cuvaldizi kendine igneyi baskasina.. zira osmanli dehset savasinda dehset acik ara ondeydi ki istatistiklere girilmeyen bir dunya kayir vardi hersey istatistikse. Guzelce savasiyoruz ama koy alinir ama koy verilir cogu kisiyle muhattabim oldu aranizdan muhabbet ettigim 3 oyuncu haric herkezde bir egoistlik var dunya kapaninca sizin veya bizim adimiz realde duyulmucak bu ne ego patlamasi Allah askina

DeletedUser59033

Ziyaretçi
herkesle ılımlı geçinmeye çalışıyorum kimseyi kırmak istemiyorum ama cevap hakkı doğuyor savaşlar kısmına bakarsan sadece osmanlı ana klanı savaş istatistikleri neredeyse diğer tüm klanlarına eşit. Haritaya baktığımızda ise dünyanın sol tarafı barbar köy kaynarken sağ tarafında barbar köy kalmamış.

Ben barbar sayısına bakmam savaş istatistiğinde yazana bakarım..
v5368m.jpg

DeletedUser843

Ziyaretçi
Efe kendisini ve klanını küçük duruma düşürmüştür bugün yanında sivil hayattaki dostları, osmanlı klanlarının ana kurucuları dahil yanında değildir. Dün savaştığı klanlarda aman dileyecek hala gelmiştir. Sanal ordular, sanal köyler uğruna asla bu durumlara düşmedik. Oynayan herkese eğlencelii keyifli savaşlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.