OSMANLI klanı pert mi oldu

• Konuyu başlatan DeletedUser38721
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60798

Ziyaretçi
Sen ne gordun dostum ? Sprint kullanmayi bilmeyen cogu kisi ceza aldi uygunsuz kullanilmis diye. Yakisikli lafi degerlere aykiri diye ceza aldik. 3 gun ceza alan osmanli uyelerinin 2.gunu hesaplari acildi. Milyontanenseynsayabilirim size. Her lafimda dedigim gibi cuvaldiz igne meselesi. Nasil bakmak istersen oyle gorursun. Adamlik derdi istersende amenna gel veririm. Casus konusundada -kagan- bir cigir acti bunu herkez biliyor :) milletin hesaplariyla ahkam kesem insanlarinadam yerine koyup laf anlatan bizler suclu.

DeletedUser

Ziyaretçi
rahatız mısın sen her World casus atıuoyrsun düşman klanlarına sımdı bana saydırma sımdı DEHSET klanı her World pıslıgını yaptığı gibi bu worldede yaptı bebe sus artık neyın ne odluğu belli zaten hücum sizi baya ezmıstı sımdı olayı anlatmıyayım bıkemedgın elı opeceksın rahatsız telde iyi demıtınız hucumdakı ynetıcılere bizi ezdınız diye o gunlerı ne ara nuttunuz bide klana yıne casus atmıştınız işiniz bu sizin gidin umreye tövbe edıp oyunu oynamyın daha iyi adınız çıkmış bir kere yapacak bir sey yok

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Kaan , bu yukardaki postun sahibi gereksiz arkadaşa cevap verme lütfen nimetten saymasın kendini. Klana casus sokmaktan eleştiriyor dehşeti şaka gibi :) Osmanlıdan gelen casusları (daha hala dehşette olanlar ile beraber:) ) bilmiyoruz sanki. World ile azcık alakası olsa o cümleleri kurmaz zaten hucum mucum bişiler diyo anlatımı bozuk.Prim verme lütfen :)

DeletedUser60798

Ziyaretçi
rahatız mısın sen her World casus atıuoyrsun düşman klanlarına sımdı bana saydırma sımdı DEHSET klanı her World pıslıgını yaptığı gibi bu worldede yaptı bebe sus artık neyın ne odluğu belli zaten hücum sizi baya ezmıstı sımdı olayı anlatmıyayım bıkemedgın elı opeceksın rahatsız telde iyi demıtınız hucumdakı ynetıcılere bizi ezdınız diye o gunlerı ne ara nuttunuz bide klana yıne casus atmıştınız işiniz bu sizin gidin umreye tövbe edıp oyunu oynamyın daha iyi adınız çıkmış bir kere yapacak bir sey yok

Sen ne ictiysen git tovbe et bidaha icme.

DeletedUser60798

Ziyaretçi
onu unutmuşum pardon kendisi hileden değil profildeki yazılarından banlanmıştır thumbup

Hile olayina gelirsek uygunsuz ibaresinden bizde sikayet ettik kanit istendi. Az cok sende farkindasin. Bizim hesaplar direk incelendi ama farkli hesaplarda kanit istendi. Neyse basarilar sana :) guzel cevaplarin icin tesekkur ederim

DeletedUser57249

Ziyaretçi
onu unutmuşum pardon kendisi hileden değil profildeki yazılarından banlanmıştır thumbup

worldun yarısının ''yağma için *** kullanıyo'' dediği birinden bunu duymak manidar. Dillendirmek doğru değil net bilgi sahibi olmadan fakat script yüzünden banlanan kişileri 'sanki *** yüzündenmiş gibi algı yapmanda bi okadar doğru değil. Ayrıca bahsi geçen şahış profilindeki yazıdan ceza alcak kadar seviyesizken kendinizi avutmayın ''ama hile yapmadı yeaa'' diye . Sana katıldığım tek konu 'başlık kapanmalı' :)

DeletedUser843

Ziyaretçi
Bana mı demişler bilmiyorum ama 2 aydır yağma yapmıyorum ondan öncesindede her hangibir eklenti ya da script kullanmadım. Bu tamamen aktiflik ve bölgemde barbar köyün çok olmasındandır.
Hakareti bende hiç bir zaman tasvif etmiyorum ama bu tarz konularda bir tutarlılık yok örneğin beleşci demek bile ceza sebebi oluyor.
Fake konusunda ise işlemi kısaltan yazılar kullanmak haksız avantaj sağlamaktadı ve klanlar takımı tarafından onaylı olmadığı için ceza sebebidir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu amacı dışına çıkıldığı için kapatılmıştır.

İyi forumlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.