OSMANLI klanı pert mi oldu

• Konuyu başlatan DeletedUser38721
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Bu formda aylardır hep yazılanlar oldu bu yazılanlara dehset yönetiminden hiç cevap veren oldumu ? Ama son yazılan yazı bizim aylardır verdiğimiz emeğe saygısızlık ve hakarettir. Savaş osm ve dehset arasında başlamış olup daha sonra anti klanı ekip olarak getirilmiştir ve anti klanlarınım yaptığı hile sıradışı hareketler her dünyada bellidir bunları açmak istemiyorum ayrıca klan demek sadece çok iyi savaş vermek mücadele etmek değildir sadece birlik beraberlik ve liderlikten geçer bu konuda osm nin ne kadar kötü olduğu görülmektedir. Harita konusuna gelirsekte dehset olarak dünyanın merkezinde başladığımız için her dünyada bu böyledir merkezde barbar fazla olmaz en doğu zaten mai klanından kalmadır en güney ise glad klanından kalmadır. Dünya başından beri kurulupta ayakta kalan tek klan dehsettir bu sadece barbar almaklamı gerçekleşti gerçekten ?

DeletedUser

Ziyaretçi
eray kardeşim efe bize karşı olan hayranlığına kurt savaşından sonra bize katılma isteğinize, efeyle birlikte dehşete karşı yaptığınız gizli anlaşmalarınıza daha vakıftır. Mesela diriliş klanının kurulması size teklif götürülmesini beklemek gibi. Neden kabul edilmediğinize de erhanın bizzat sana yaptığı konuşmalardan anlamışsındır gerçi onlar daha vakıf konulara vakitleri varsa anlatsınlar.

Diğer bir konuda da haklısın. Glad mai spqr violin kurt gibi seninde içinde bulunduğun klanlar yenilerek dağılmıştır saydığın sebeplerden ötürü.

Violin yenilerek dağılmıştır ? hmm biraz komik geldi :D

DeletedUser843

Ziyaretçi
fires52 kardeşim tamamen katılıyorum sana herkesin azda olsa emeği vardır kimse kimsenin emeğine laf edemez. Klanın dağılması konusunda haklısın efe gibi gerek oyunculuk olarak gerekse yöneticilik olarak hiç bir vasfı olmamasına rağmen kendisini kaf dağında gördüğü için klanın dağılmasına yol açmış, onca insanın emeğine zarar vermiştir. Kalan arkadaşlarla umarım keyifli seviyeli bir oyun oynarız.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Osmanlının iç sorunları hakkında bir şey diyemicem hani antiyi ekibini getirmekte bildiğim kadarıyla efenin kararı değildi bi yerde çok kafa olunca orası karışıyo hele ki büyük klanlarda bu böyle. Herşeye rağmen güzel ve keyifli bir savaş olduğu için bütün w30 oyuncularına teşekkür ediyorum sizlerede başarılar .

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Osmanlı 45. günde dağıldı diyenler için; evet dağıldı ama sizler osmanlının dağılmasında kendi emeğinizin olduğunu zannetmeyin. Osmanlı dağıldıktan sonra malum şahsın sizinle işbirliği yaptığını da apacık biliyoruz, Vahşetten destek talep etmesinden kendini ele vermiştir zaten. burda laf kalabalığı yapmamıza hiç gerek yok, osmanlının dağılması sizide ilgilendiren bir durum değil osmanlı dağıldı yerine anti geldi kaldığımız yerden devam ediyoruz, bu dünya anti klanının oluşturduğu ekibe kalacaktır klan ismi önemli değil ekip adına bunu söylüyorum, haa bu zaman olur bilinmez, ha bugün ha yarın ama muhakkak bir gün bu dünya bize kalacak arkadaşlar bu böyle biline.! hepinize iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
fires52 kardeşim tamamen katılıyorum sana herkesin azda olsa emeği vardır kimse kimsenin emeğine laf edemez. Klanın dağılması konusunda haklısın efe gibi gerek oyunculuk olarak gerekse yöneticilik olarak hiç bir vasfı olmamasına rağmen kendisini kaf dağında gördüğü için klanın dağılmasına yol açmış, onca insanın emeğine zarar vermiştir. Kalan arkadaşlarla umarım keyifli seviyeli bir oyun oynarız.

Ben izin verirsem oynarsınız ;yakın zamanda tekrar görüşürüz...Hainlikle bir yere varılmıyacağının kanıtı olucaksınız sizler...

DeletedUser59317

Ziyaretçi
Efecngzhn Osm klanlarının esas kurucusu olup kendine yakışanı her zaman için yapmıştır bu sebeple gerek ben gerek ise efe kardeşime kanaat getiren herkes gerekli olan desteği her zaman sağlamaktan asla çekinmeyiz kimi arkadaşlar herkes nihatın yanında diye sayıklayıp duruyor burdan onu söyleyen arkadaşlara sesleniyorum o hesapların esas sahiplerine hesap şifrelerini verinde görelim bakalım kim yanlız kalıyor yanı sıra efe kardeşim bu olayı göz ardıda edebilirdi gözde yumabilirdi yapılan ihanete ama söz konusu w30 u kapatamasak bile yineliyorum kendine düşeni ve yakışanı yapmaktan çekinmedi Ve son olarak osm klanları pertmi oldu diye açılan başlığa cevap olarak ;Çok yakında kimin pert olduğunu herkes görecek :)

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Klan oyuncularından farklı olarak Efe ile sivilden de dostluğum vardı, aynı sofraya oturup ekmek paylaşmış biriyim, şuan ki duruma gelirsek olayları açıklamaya gerek yok, arkadaş keşke söylediği iddiaların kanıtını sunabilseydi bizlere, bu dünyaya efe gibi kişileri tanıdığım için geldim osmanlı klanları için emek sarf ettim, efe arkadaşımız bu emeklerin hepsini saçma sapan iddiaları uğruna heba etti, emeğimizi çaldı, kendisi ben bu klanın kurucusuyum gibisinden havalara girmesine gerek yok, kimse senin emrin altında bişeyler yapmıyordu, kimse senin kölen değil di bu klanda, bizler sadece dostluğumuza güvendik ve klanı bir yerlere getirmeye çalıştık, şuan sokakta görsem yüzüne tükürürüm lakin ona bile yeltenmem ki çünkü yaşadığım şehrin kendisi misafiri sayılır, daha sonra olaylar başka yerlere varabilir.

Bizi horaza benzetme semih ; onun çöplüğü bunun çöplüğü diye tasalanmayız:)

DeletedUser843

Ziyaretçi
Kendimizi hiç bir şeyin üzerinde görmüyoruz. Eğer bu dünyayı biz kaparsak bu oyunculuklarımız sayesinde olur. Hileyle hurdayla türlü entrikalarla değil.

DeletedUser60798

Ziyaretçi
Dostum formda cok atip kesiyorsunda senin savasta bir etkini gormedik. Keske hunerlerini savasta gostersen.. Birde barbar alip buyutulmus diyorsun kendine bakmadan. Gulduruyorsun sadece :) Osmanli dagilmasinda dehsetinde etkisi var asikar. Bunun aksini iddia eden ya kordur ya oyunu bilmiyordur. Bu savas istediginiz sekilde gitse kopamazdiniz. Her kotu giden seyde bir catirdama olur :Forza sanada basarilar.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Biri şu arkadaşa buranın klanlar formu olduğunu hatırlatsın laf kalabalığı yapmayın diyor birde buranın sahibi senmisin kimin yazıp kalabalık yapcağına karar verebiliyosun anlamadım ilginç :)

DeletedUser843

Ziyaretçi
teşekkürler krayir ama müsadenle bi açıklama yapmak istiyorum :::D savaşın osmanlının dağılmasında hiç bir payı yoktur belki reddeceksiniz ama önde olan taraf bizdik tt2 dağılmanın tek nedeni efe arkadaşımızın birilerinin gaza gelmesi ve sıradışı senaryolarındandır.

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Bizi horaza benzetme semih ; onun çöplüğü bunun çöplüğü diye tasalanmayız:)

Ben seni horoza benzetmedim zaten, benim yaşadığım şehirde misafirsin yüzüne dahi tükürmem misafir olduğundan dolayı demeye getirdim lakin tasalanmayız derken neyi kasdediyorsun söylede bilelim ona göre davranalım, yoksa horozluk gibi bi niyetin mi var?

DeletedUser59328

Ziyaretçi
15 mart ta başlayan ve 45 gün süren savaşta dehset ve vahset oyuncularının gösterdiği büyük çabalardan dolayı herkese saygı duyuyorum vahset klanlar kurucusu merlianın ve üyelerinin çabalarını gayet iyi ve yakından biliyorum bu zafer bizlerin gayretlerinden dolayıdır zafer nedenini başka yerlere çekenler olabilir herkesin eline yüreğine sağlık emeklerimizin karşılığını aldık. Şuan hali hazırda devam eden savaş içinde herkese başarılar.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Ben seni horoza benzetmedim zaten, benim yaşadığım şehirde misafirsin yüzüne dahi tükürmem misafir olduğundan dolayı demeye getirdim lakin tasalanmayız derken neyi kasdediyorsun söylede bilelim ona göre davranalım, yoksa horozluk gibi bi niyetin mi var?

Hitabına dikkat diyorum semih. Sınırları aşma , abuk subuk söylemlere gerek yok.

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Dostum formda cok atip kesiyorsunda senin savasta bir etkini gormedik. Keske hunerlerini savasta gostersen.. Birde barbar alip buyutulmus diyorsun kendine bakmadan. Gulduruyorsun sadece :) Osmanli dagilmasinda dehsetinde etkisi var asikar. Bunun aksini iddia eden ya kordur ya oyunu bilmiyordur. Bu savas istediginiz sekilde gitse kopamazdiniz. Her kotu giden seyde bir catirdama olur :Forza sanada basarilar.

dostum bişeyleri bilip bilmeden konuşuyorsun, ben hesabı savaştan 15 gün önce devraldım, 170000 puandaydı hesap ve çevremde savaşarak alabileceğim köy yoktu, barbar aldım geliştirdim kendimi savaşa hazırladım eksiklerini giderdim hesabın aktif bir hesap yaptım, o yüzden sen benim oyunculuğumu sorgulayamazsın. hattine düşmez.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Habi barbarları biz topluyoduk forza .d ayrıca hesaba 45 gün önce geçmiş birinin 2015 eylül ayında açılan dünyada dehsetin barbar alıp osm nin gölgesinde büyüdüğünü bırakan oyuncuların köylerini topladığını tespitide ilginç

DeletedUser843

Ziyaretçi
Bunu idrak etmek zor bişey değil haritaya bakmak twstatsa bakmak yeterli illa dünya açıldığından beri burda olmaya gerek tt1

DeletedUser60637

Ziyaretçi
Hitabına dikkat diyorum semih. Sınırları aşma , abuk subuk söylemlere gerek yok.

Burda ben abuk subuk konuşmuyorum, bu klana herkesin bi emeği vardı, asılsız ve kanıtlayamadığın iddialarınla psikomania yı klandan attın klanı dağıttın benim de emeğimi çaldın, benim yazıklarıma harfiyen cevap versene, ben bilmiyormuyum anolifeg hakkında söylediklerini, agartacı dedin çıktın adama, senin o kadar emeğin oldu mu klana, bu oyun benim umrumda değil silerim biter gider, ama bu ortada kalmaz efe, Mustafaya güvenim tam arasın beni durumu açıklasın inanırım ona siler giderim babalar gibi ama sana inanmam çünkü seni de tanıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.