Ocean&Mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66304

Ziyaretçi
hz.caos saldırı geldiğini dahi bize bildirmedi napsaydık adamı tutsamıydım klanda sadece ondan köy alabildiniz oda adam bilgi vermedi diye eğer bunu başarı olarak görüyorsanız sizi tebrik ediyoruz w43 ün en büyük klanı mevlud klanı ahsdhasdhas :D
Gülüm sen ağlamaya devam ettt, klan içindeki adamın tekinin hz.chaosa verdiği bilgiler ile köy alabildin bizden , o adam ortaya çıkınca köy düşüremedin bizden gülüm ancak pasifleri toplar kendini bişi sanarsın. ' Gerçek dünyada bir baltaya sap olamayan adam burada kendini yüce sanar.' bu söze de ne güzel örneksin sen :)

DeletedUser65695

Ziyaretçi
olum ağlayan sensin ne kullanıyosun sen banada söyle bu kafaya nasıl geldin qıwnekqweqweq ham atayım sana köylerimi geliştir yakında benim olacak :D emek verdiğin köyleri elinden alıcam ahsdhasdhahd :D

DeletedUser66304

Ziyaretçi
olum ağlayan sensin ne kullanıyosun sen banada söyle bu kafaya nasıl geldin qıwnekqweqweq ham atayım sana köylerimi geliştir yakında benim olacak :D emek verdiğin köyleri elinden alıcam ahsdhasdhahd :D
tamam alacaksın :)

OmrFrka

Milis
Burada ötüp kokuşan ocean klanları iş istatistiğe geldimmi Hz.Chaos adlı oyuncuyu anında klandan atıyorlar. Bide bahaneleri de hazır sonra da burda M-A klanları söz sahibi değil der ancak :)
dostum nedir sizin amacınız onu desenize, arada çöp bi klan oldunuz diyemi ağlıyorsunuz eğer böyleyse savaşmayın bırakın güya sözde onurumuzla savaşarız diyorsunuz siz ancak "mühendisonur" bey ile savaşırsınız :D

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Şuraya ss atma olsa aktif oyuncumuza geldiğinizde 10 civarı kami ile bile göremediğiniz köyleri size atardık. Hatta siz şimdi patlıyorsunuz ne vardı içeride diye :)

DeletedUser65812

Ziyaretçi
Gülüm sen ağlamaya devam ettt, klan içindeki adamın tekinin hz.chaosa verdiği bilgiler ile köy alabildin bizden , o adam ortaya çıkınca köy düşüremedin bizden gülüm ancak pasifleri toplar kendini bişi sanarsın. ' Gerçek dünyada bir baltaya sap olamayan adam burada kendini yüce sanar.' bu söze de ne güzel örneksin sen :)

Daha önceki yazdıklarımda size gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum. Ama anlamamana şaşırmıyorum. Sizden de bu beklenirdi zaten. Konu başlığını açan kişi ağlamaya ilk başlayan kişi :D Hala insanların zamanını boşa harcıyorsunuz. Şuan bu dünyada hiç bir işe yaramayacak, değersiz kişilersiniz. Bir an önce hesap sil yapın da gerçek dünyada bir baltaya sap olun becerebilirseniz..

"Ama biz hepinizi yenicez yaaa :( Biziz birinci, biziz süper. Hııhh" :D :D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
konu ne bu arkadaşlara birileri söz verdi de sonra sözünden mi döndü ?
la yok gokhan okuma egleniyorlar millet:D
yok mir desteklemişler savaşta...okyanus bunlara saldırmıs okyanus yenecek iken mir savaşa girmiş tabi bunlar olurken mir cok aglamıs kral klanına kralda masa olarak 2 klanı kullanmıs mevlüt saldırmıs ...dünyada en önemli klan mevlüt oldugundan cok ugraşıyoruz yeni planlar yapıyoruz ..işte 2 klanıda toplucakmısss gökhan sınırlara savunma attır hacı okyanus mir toplucaklar bak saka maka sanırız toplarla falan önlem alsak mı ???

DeletedUser65283

Ziyaretçi
bunlar hep çinlinin oyunlari beyler oyunu ver oyunu boz

MTK 136

Casus
Buradaki IQ su düşük oyunculara önerim kendinizi kandırmaya devam etmeniz. Bozacının şahidi şıracıdır. 5 klan 2 aydır şamanı yenemeyip gelip burada atmayın. Şaman world sonunda umarım hepinizi öper :) hayırlı geceler
:D şamanın 5k dan fazla köyü var 2 ayda silebilmek için her opda 1k köy almamız lazım (40 saat mis mesafesi ve kule worldünde) ,Allah aşkına beyniyle düşünmekten yoksun insanlar yazmasın şuraya

DeletedUser60371

Ziyaretçi
hayır bize bir şey söylemeye çalışırlarken bile kendi başarılarından değil başkalarının başarılarından yola çıkıyorlar kendi sorunlarını dile getirmeye çalışırken bile kendi isimlerini kullanmıyorlar mirlivaocean diye konu başlığı açıyorlar dibinizdeki bütün köylerimiz boş saldırı bile almıyoruz savaş açılalı 2 gün oldu 30 köy verdiniz gelip halen saçma sapan siz daha 5 klan şamanı bitiremiyosunuz diyorsunuz ulan şaman klanı dediğin 4 kıtaya yayılmış her köylerinde savunma basan bir klan şaman şuan hesap silse toplanması en az 1 ay worldde 40 saat mis mesafesi sorunu var gelmişler buraya 2 opta silemiyorsunuz diyorlar ulan yolladğınız mis mesafesi en 3 birim ötedeki barbar halen neyin tatavası bu tamam çok iyiyseniz gelin bizi oceanı silin haritadan ordan narcos a geçersiniz kralı da en sona bırakırsınız bi bakmışsınız world kapanmış haa bunu da yapamayacaksanız forumda boş yapmaya devam edin

DeletedUser65843

Ziyaretçi
aksam narcos.ve kral klani saman savaşı çekilip mevlut savaşı girecek .şuan herkes ateş hattında .moralim 34 .d

DeletedUser60371

Ziyaretçi
erhan ne akşamı ya sabah açılcak diye anlaşmadık mı biz daha ne kadar savunalım adamları canımız cıktı yeter gelin artık şu savaşa ben şamana yalakalık yapim biraz belki sav atarlar sınıra

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ESPRİ BİR YANA BU KLAN TEK BÜYÜK GÜCÜ MORAL ...bırakın köy toplasınlar

DeletedUser66080

Ziyaretçi
erhan neden cevap veriyosun ki kanka şimdi konustun diye açıklama yapmak zorundayım halbuki cevap yazmasan 2 güne yok olup gidicek konu neyse başlıyorum :)

okyanus size mesaj attığında bizim tarafı seçtiniz eyvallah bizi desteklediniz eyvallah mir oldunuz eyvallah peki biz size nasıl bir karşılık verdik ki bizi beğenmeyip tekrar klandan çıkıp kendi klanınızı kurdunuz hayır madem bizimlesiniz neden bizden ayrıldınız ben size mesaj attım yönetimi bana verin birlikte hareket edelim siz okey dediniz 2 gün sonra bu kararınızdan vazgeçerseniz ben hakkınızda iyi bir şey düşünemem hadi bunuda geçtim ocean savaşını bitirip şamana döndükten sonra k64 teki oyuncular savaşsız kalmasına rağmen size savaş açmadım ayıp olmasın diye oyuncularımızı vuran yine sizlerdiniz bize bölgenin sahibi gibi davranıp barbarlarıda tapulu malınız gibi sahiplenip bölgemizden barbar alamazsınız gibi tavırlarınız üstüne oyuncularımıza ettiğiniz hakaretlerden sonra halen savaş açmadan durucağımı mı düşündünüz bak şimdi o barbarları da alıcam sizin o en yükseği 30 k puanda olan oyuncularınıza da toplicam madem okadar iyisiniz forumda boş yapmayın da gelin savaşta karşılık verin daha dün açtık savaşı bugün 15 köy vermişsiniz op ayarlicaktım utandım hazırlarken bu arada yaptığım diplomasiler vurduğum klanlar hiç kimseyi ilgilendirmez ben verdiğim sözleri benimle oynayan oyuncuları dinler onların arkasında dururum gerisi beni ilgilendirmez istediğin gibi hitap edebilirsin bana bu benim zerre umrumda değil :))
Yahu Sen eyvallah etmeyi bilir misinn?
Okyanus bize mesaj attiginda senin tarafini sectik eyvallah.
Mir olduk eyvallah.
Peki Sen yoneticilerine sordun mu?
Bana inanip ardimdan gelen onca Adam neden gitti diye?
Yada kendi klan forumuna hic baktin mi?
Sanaa inanip ardindan gelen adamlarin sorununu dinlemek icin bir mesaj dahi attin mi?
Birisi forumda sorununu dile getirir hemen yazi silinir.
Kendi koydugunuz kurallar cignenir.
Yoneticilerin kendi uyelerine atarli atarli konusur.
Peki bu sırada stratex bey nerede yok? Ilginccc..
Hepsini gecelim hadi size katilip bulundugumuz onca gun Okyanus klanlarina Op icin tek bir duyuru yayinladin mi?
Bir sirku cekip veya cektirdin mi?
Hayir.
Klan yonetimini sanaa vermedik mi?
Verdik abi.
O kadar birbirinizden bir habersiniz ki, yoneticilerin seninle anlasma yapan cancer10 (hamdi) yi tanimadi.
Biz birseyden vazgecmedik,sizinle bir olup ortak dusman okyanusla savasmaya geldik. Sen ve senin yoneticilerin kendi koydugun rezerve kuralini cignediler.
Peki hic bir sebep yokken mutluk bozup savas actiniz.
Vurulan oyuncunun kaniti nerede?
Hakaret etmisiz Bunun kaniti nerede?
Sen isguzarlik yapiyosun Stratex efendi!
Okyanus sagdan Sen soldan uyaniksin ya afeeeriiinnn strateeexeee :))
30 k lik koyleri toplayacakmissin :D Façan yiyorsa Okyanus yoneticileride okuyor.
Yapalim birinizle SA, Sizden en en az 5 kat kucuguz tek tek gelin. O zaman opelim elinizi. Ocean sirku cekip onlar sizi satar dediginde gulmustuk, :) harbiden guluncmus :D pazarci misiniz mubareeek Kimin NE mal oldugunu biliyorsunuz :D :D :D
Vizyonsuz'sun Stratex..
"S'S almissin ya yine diyorum; Façan yiyorsa yapalim ikinizden birinizle SA sonra gorelim Atarli Stratex beyimiziii.. :D
Bir oyun, oyun icinde oyun.. Kim gider Kim kalir bilinmez.. Lakin kimisi anısıyla anilir kimisideeeeeeee neyse hayirli Geceler..

TyPHonE

Yasaklı
Buradaki IQ su düşük oyunculara önerim kendinizi kandırmaya devam etmeniz. Bozacının şahidi şıracıdır. 5 klan 2 aydır şamanı yenemeyip gelip burada atmayın. Şaman world sonunda umarım hepinizi öper :) hayırlı geceler
Bu başlığı okuyup geçmeyi düşünüyordum sadece ama bakıyorum saçmalamakta seviye atlamış adamlar var

Sadece sana cevap vereceğim şamanın kendisiyle doğru düzgün bir savaş ilanı yok olmamasına rağmen şaman 12 klan 3 klanına karşı 200 köy öndeyiz gerisini sen hesap et

Ve konu başlığı açan arkadaş burda birbirinize laf yetiştiriyorsunuz sadece çok konuşan savaş kazanmıyor ki :) Yanlış anlama amacım sizin klanla vs. dalga geçmek değil bu tür forum başlıklarına gerek olmadığını düşünüyorum savaşırsınız kazanırsınız bu bu bu klanlara karşı savaş kazandık dersiniz forumda ama yok o ona def atmış o onla savaşırken düşmanıyla sa yapmış falan gerek yok ustam iki tarafada başarılar gönlüm mirden yana o ayrı :)

DeletedUser65863

Ziyaretçi
ne zaman bölge temizliğini başlasak ağlama duvarına çeviriyorlar forumu ya ocean ona sığındı ocean dengiyle savaşmıyor ocean op yaptı köy alamadı ordu kesmek için yapılan operasyonda köy almamızı bekliyorlar mancınıklarmı düşürecekti sadakati

ISonD4nS

Yasaklı
Gelin dediğim de gelmediniz bak ne oldu şimdi... Dediklerimin arkasındayım aklım hala demediklerim de