Ocean&Mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65843

Ziyaretçi
cok gizli mossad calısanlarım var bunları klanların başına koyuyorum ...bunlar yönetince otomatik olarak ben yönetiyorum ...

şeyi cok merak ettim ...acep saman bunlara sav atar mı ????

DeletedUser60371

Ziyaretçi
barbarlara sav atılabilse inan yağma yapamayalım diye barbarları bile desteklerler çok fena sav basıyorlar la :)

DeletedUser65695

Ziyaretçi
mesajların hepsini okumadım çünkü ben bu m-a yı klan olarak tanımıyorum buraya yazmışlar ağlamışlar birşeyler yapmışlar sizi maşa olarak kullandık siz çünkü kendinizi kullandırtmayı seviyorsunuz kimsenin umrunda değilsiniz kimse sizi ciddiye almıyor :DD olum siz hiç birşeysiniz la :D bak barbar köyleri sizin köylerinizden daha değerli öyle düşünün :D neyse lafı uzatmıyorum yeni köyler almışsınız onları büyütün bizi uğraştırmayın ayrıca şu etkinliklerden gelen bonusları köylerinize basın bizim olacak nede olsa :D oceanı bitiririm demişsin miri bitiririm demişsin güldürdün kankiii :D istediğim klanla istediğim zaman savaşırımda anlaşmada yaparım siz buna karışamazsınız çünkü siz yoksunuz bu dünyada kimse sizi takmıyor olum buraya konu falan açmışsınız bide yazık leeeennnnnnn :D

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Tamam bu arkadaşlar ağlıyor da karşılarında duran adamların da onlardan aşağı kalır yanı yok güzelce dinleyin cevabınızı öyle verin insanları tahrik ediyorsunuz...

DeletedUser66492

Ziyaretçi
Buradaki IQ su düşük oyunculara önerim kendinizi kandırmaya devam etmeniz. Bozacının şahidi şıracıdır. 5 klan 2 aydır şamanı yenemeyip gelip burada atmayın. Şaman world sonunda umarım hepinizi öper :) hayırlı geceler

DeletedUser65843

Ziyaretçi
HERŞEYİ GEÇ hala millet aynı terrane devam ediyor
5 klan mı savaşıyor samanla ?? ula saman klanı dedigin 30 milyon ve 40 saate mis mesafe sorunu var ..200 saate gitmiş olsa inan suan dünyada saman kalmazdı...belirli taşımalarla ile belirli oyuncularla sınırlara geldik her gelen oyuncu sınır iteledi...
kule var klan dısı destek yok... saman öyle bir klan ki bizden daha cok kendisini almıs dogru olanı yapıyor ...
lakin gelipte burda laf anlatmayın bitiremedik öpecekler vs vs...

DeletedUser65812

Ziyaretçi
Buradaki IQ su düşük oyunculara önerim kendinizi kandırmaya devam etmeniz. Bozacının şahidi şıracıdır. 5 klan 2 aydır şamanı yenemeyip gelip burada atmayın. Şaman world sonunda umarım hepinizi öper :) hayırlı geceler

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki siz anca başkalarının başarıları veya başarısızlıkları üzerinden mi prim yapabiliyorsunuz. Burada açtığınız konuya bakıyorum hayatımda bu kadar saçma bir konu görmedim. Tamamen kendi hayal ürünlerinizi burada sergilemiş ve IQ seviyenizi gösterdiğiniz için teşekkür etmek isterdim ama teşekkür etsem de anlamayacağınız aşikar. Mesajlarınızın hepsini okudum ve kabul ediyorum ki büyük bir işsizlik yaptım. Şunu size açıklama gereği duydum çünkü cahilsiniz ve bu nedenle kafanızdan komplo teorileri uyduruyorsunuz. Size basit ve anlayabileceğiniz şekilde özet geçeyim.

Öncelikle payidar klanları dağıldığında sizinle birlikte bir kaç kişiye davet attığımız doğrudur ve bunun sebebi aktif oyuncu her klana lazım. Bölgede hangi klan olsa bu teklifi yapardı. Fakat kabul etmediniz, iyi ki etmemişsiniz de. Bundan sonra Mir ile savaşımız başladı ve onların tarafında yer aldınız. Savaş başladıktan bir kaç gün sonra Kral klanlarından bir teklif geldi ve birlik olmaya karar verdik. Gerekli anlaşmalar yapıldı. Sizin klanınız da açıkta kaldı. Zaten kayda değer potansiyeliniz de yoktu. Bu nedenle önce bölgemizi temizlemekle başladık işimize. Mir klanlarıyla da herhangi bir ortak operasyonumuz yoktur. Kendi kafanızdaki boş şeyleri buraya yazarak insanların vaktini boşa harcıyorsunuz. Şimdi anlamadığınız bir yer varsa tekrar edeyim :D Anlamamış olabilirsiniz tabi..

OmrFrka

Milis
her klan suçlu ama arada klan ismi belli olmayan m-a mıdır nedir onlar haklı :D:Dgüzel kafa bizde istiyoruz bundan....

DeletedUser66171

Ziyaretçi
3yıllık mühendisim böyle kafa görmedim...

DeletedUser65812

Ziyaretçi
her klan suçlu ama arada klan ismi belli olmayan m-a mıdır nedir onlar haklı :D:Dgüzel kafa bizde istiyoruz bundan....

Neye göre kime göre suçlu. Size göre her klan suçlu. Bi siz adamsınız. Bi sizin adaletiniz var. Devam etmek istiyorsanız buyurun ağlayın. "Ama bize herkes saldırıyooo ama yaa.. Biz hepinizi yenicez bikerem tamam mıı" :D

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Dostum savaşımıza bakalım diyip hala tatava yapıyorsunuz. İddianız yok diye forum oyunculuğuna başlamayın lütfen. M-A klanlarının bu konu başlığı altında olması bile garip bir durum.

Ocean'lı geceler...

DeletedUser66004

Ziyaretçi
Dünya yaşının yarısı gelmişken kıyıda köşede kalmış kendi kendine varolmaya çalışan, akıllarınca teoriler üreterek dünyada bir söz sahibiymiş gibi davranıp oyuna tutunmaya çalışan, hiçbir savaşta etkin rol oynayamamış ama sıra konuşmaya geldiğinde dünyayı ayağa kaldıran insanlar topluluğu olarak siz daha ne kadar saçmalayacaksınız sayın M-A oyuncuları ?

DeletedUser63833

Ziyaretçi
HERŞEYİ GEÇ hala millet aynı terrane devam ediyor
5 klan mı savaşıyor samanla ?? ula saman klanı dedigin 30 milyon ve 40 saate mis mesafe sorunu var ..200 saate gitmiş olsa inan suan dünyada saman kalmazdı...belirli taşımalarla ile belirli oyuncularla sınırlara geldik her gelen oyuncu sınır iteledi...
kule var klan dısı destek yok... saman öyle bir klan ki bizden daha cok kendisini almıs dogru olanı yapıyor ...
lakin gelipte burda laf anlatmayın bitiremedik öpecekler vs vs...

Sen niye boylesin mubarek konulari hemen samana niye bagliyon :))

Yok sinirlara oyuncu tasimis demiyonki hesaplari aliyom da geliyon son ornek atarli penguş..

Bu penguenlerde nebulduysa sende :))

Cevap verme mumkunse ..

DeletedUser66304

Ziyaretçi
Burada ötüp kokuşan ocean klanları iş istatistiğe geldimmi Hz.Chaos adlı oyuncuyu anında klandan atıyorlar. Bide bahaneleri de hazır sonra da burda M-A klanları söz sahibi değil der ancak :)

DeletedUser65695

Ziyaretçi
hz.caos saldırı geldiğini dahi bize bildirmedi napsaydık adamı tutsamıydım klanda sadece ondan köy alabildiniz oda adam bilgi vermedi diye eğer bunu başarı olarak görüyorsanız sizi tebrik ediyoruz w43 ün en büyük klanı mevlud klanı ahsdhasdhas :D