Ocean&Mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66080

Ziyaretçi
Kafa,Mirliva,Ocean,Narcos,On-ga Klanları saldırmazık antlaşması ve müttefiklik kurmuş Şaman ile mücadele ediyorlar.
Ocean Narcosun arkasına yaslanmış beleş oyun oynuyorlar. En büyük rakipleri biziz, 5 katımız oldukları halde baş edemeyen Dünyanın en gereksiz klanıdır ocean klanları.
Mirliva maşa olmak için kurulmuş, gel Mirliva git Mirliva desinler diye bekliyorlar.Peşkeş Çekmedikleri bir klan yoktur sanırım bu dünyada..
Biz M-A klanları olarak ocean klanını bu sayıda bile sileriz. Aynı şekilde Mirliva Klanlarınıda.
Bunu fark ettikleri içinde bir Olup geliyorlar şimdi..2000 kamili opda 1 arpa boyu yol ilerleyemeyip Mirlivayı çağıran klandır ocean klanı ellerinize sağlık arkadaşlar..
Şimdi işimiz biraz daha zor ama kolay lokma olmadığımızı herkes görecek..
Vizyonsuz Stratex'in Oceana nasıl yalvardığınıda biliyoruz kanıtlarızda..
Stratex'in vize zamanı öğrenci arkadaşlarının toplattığı köyleride çok iyi biliyoruz.
Pre için köy verecek
Honor&Mirliva klanı savaşında iki taraf da müttefiğimiz iken tarafsızlığımızı koruduk, bunu son an da mirlivaya geçen honor oyuncuları iyi bilir.
Okyanus&Mirliva savaşında da kendi klanından destek ve mis arası atacak oyuncu bulamayıp bizim def. attığımız, hesap bakıcılığı yaptığımız ve mis arası atarak okyanus klanına karşı sizi savunduğumuz oyuncular burada mı ? Peki biz mirliva ile müttefik olduğumuzda bütün oyuncularımıza sirkü çekip mirlivayla değil bizimle birlikte yer alın diyen okyanus oyuncuları nerede ?
Muhtemelen bu world bu kadar hainliği ve çıkar için anlık kararlar veren klanların sonunu görebileceği bir world olmayacak. Bu dünyaya fazla olduğumuzu düşündüğünüz için teşekkür etmeden de bitiremem elbette.
Klanımızı ve her bir üyemizi tek tek tebrik ediyorum bu kadar ürküttükleri için için bu klanları.
Hiçbir zaman satmadık, yarı yolda bırakmadık ve savaştan kaçmadık..

Oyun; karakteri yansıtır arkadaşlar, iyi oyunlar..
Şimdi bunu burada ağlama olarak gören arkadaşlar var ise oyun nickimle aynı adım, buyurun beklerim..

DeletedUser66080

Ziyaretçi
Pre için köy verecek ocean klanından olan oyuncuyuda çok iyi biliyoruz kanıtlarızda

DeletedUser65843

Ziyaretçi
basın acıklaması güzel hoşta..
2 soru soracam
1+mir klanı ne zaman aglamıs o kanıtları görebilir miyim ?????
2+mirliva neden maşa adamların kendi mantıgı aklı yok mu ...

ve son bonus sorusuna hocam BU anlaşmaların hepsinde kral klanı kurucusu olan xiahou yani ben yaptıgımı biliyor muydun ??

yani senin burda anlattıkların hepsi hayal ürünü ama gel getir kanıtları ...sonra konus istedigin kadar

ne okyanus klanıma nede mir klanıma aşagılayıcı kelimeler yerine savaşarak gösterir 2 klanı paket edersin burda herkes seni tebrik eder helal olsun der gecer böyle aşagılama laflarına gerek yok .
icinizde iyi oyuncular var hos güzel sohbetli arkadaşlaral konustum ....lakin cok hayal satıyorsunuz arkadaşlar

DeletedUser66304

Ziyaretçi
2 soru soracam

ve son bonus sorusuna hocam BU anlaşmaların hepsinde kral klanı kurucusu olan xiahou yani ben yaptıgımı biliyor muydun ??

yani senin burda anlattıkların hepsi hayal ürünü ama gel getir kanıtları ...sonra konus istedigin kadar

ne okyanus klanıma nede mir klanıma aşagılayıcı kelimeler yerine savaşarak gösterir 2 klanı paket edersin burda herkes seni tebrik eder helal olsun der gecer böyle aşagılama laflarına gerek yok .
icinizde iyi oyuncular var hos güzel sohbetli arkadaşlaral konustum ....lakin cok hayal satıyorsunuz arkadaşlar

Dostum yalan söylemekten vazgeç, ben M-A klanları yöneticisi olarak bizzat seninle konuştum. Sen değil miydin bana mir ile oceanı ben yönetiyorum onları birleştirip size savaş açtıran benim diye ? Niye gelipte ulu ortada hemen laflarından dönüş yapıyorsun. Yoksa yaptıkların ortaya çıkınca rezil olmaktan mı korkuyorsun anlamıyorum seni ben

DeletedUser66304

Ziyaretçi
MİR VE OKYANUS DOST OLDU ..LAKİN İKİ TARAFTA SİZİN TARAFINIZI BİLMEDİGİ İCİN .İLERİDE CIKACAK MİR OKYANUS SAVAŞINDA BİR TARAFI SECEBİLECEGİNE İNANDIKLARI İCİN BİZZAT SİZİN YOK OLMANIZ İSTEYEN KLAN BENİM ..kıtasal olarak böldüm sizi ..hızlıca temizleyip saman gelececekler..

Bu mesajı bana atan sendin Xiahou ne ara unuttun bunları ???

DeletedUser66304

Ziyaretçi
233712_thumb
ISonD4nS 08.01. tarihinde saat 16:45
Ben sana bise diy biz mire oyle bi vurduk ki adamlar biz hesap siliyoz diye agladilar gidip baskalarini soktular araya s.a yapildi bir sartla

DeletedUser65843

Ziyaretçi
bu kanıt degil ki sondans saçma.sapan kendi fikrini yazmış gerekli açıklama uyarı raif.core 2 duo yapmış
Yani her okyanus mir.bulunan oyuncu sizin gözünüzde kanıt mi olacak kendi fikri ve konusmalari

DeletedUser66304

Ziyaretçi
Bakın bakalım mir nasıl ağlamış, Biz
bu kanıt degil ki sondans saçma.sapan kendi fikrini yazmış gerekli açıklama uyarı raif.core 2 duo yapmış
Yani her okyanus mir.bulunan oyuncu sizin gözünüzde kanıt mi olacak kendi fikri ve konusmalari

Yav kendi mesajında mı kanıt değil ? Hadi ona da kanıt değil de, girelim bakalım adminlerle beraber sistemden konuşmalara ne dersin ?

DeletedUser65843

Ziyaretçi
her zarf attığım inanirsan yandık haci neyse konu muhataplari gelir sana gerkli cevapları verir ama.okudukca şaşırıyorum

DeletedUser66080

Ziyaretçi
2 soru soracam

Gerekli mesajı Ajeoos arkadaşımız yazmış. Demek ki aradaki köprü sensin. :)
Savaştan asla korkmuyoruz. Burada anlaşılan o ki bunlarda senin maşan :) kaçak göçek cevaplar verme erhan.
Kimseyi aşağılayacak şeyler konuşmam yazmam olanı olduğu gibi yazdım.
o egoist tavırlar sana yakışır..

DeletedUser66304

Ziyaretçi
her zarf attığım inanirsan yandık haci neyse konu muhataplari gelir sana gerkli cevapları verir ama.okudukca şaşırıyorum
Ben senin kadar lafından sözünden dönenini görmedim. Bravo güzel kıvırıyorsun işleri. Almışsın eline 2-3 maşa eleman, yaşları daha ufak tabi sende kullanmasını iyi biliyorsun da bari önce sözünün eri olmayı öğrensen. İş foruma düştüm mü , hemen iki taraflı oynamayı iyi biliyorsun. Ama iş özelden konuşmaya geldim mi , yok miri oceanı ben yönetiyorum , 2şer klana düşmelerini emrettim. Ben ne dersem o olur demesini biliyorsun.

Asıl ben sana şaşırıyorum, bu kadar güzel iki taraflı nasıl oynayabiliyorsun ?

DeletedUser65843

Ziyaretçi
zarf ıyidir kimin ne olduğu gösterir ..neyse aglama duvarı çevirmeyelim form.d

DeletedUser60371

Ziyaretçi
erhan neden cevap veriyosun ki kanka şimdi konustun diye açıklama yapmak zorundayım halbuki cevap yazmasan 2 güne yok olup gidicek konu neyse başlıyorum :)

okyanus size mesaj attığında bizim tarafı seçtiniz eyvallah bizi desteklediniz eyvallah mir oldunuz eyvallah peki biz size nasıl bir karşılık verdik ki bizi beğenmeyip tekrar klandan çıkıp kendi klanınızı kurdunuz hayır madem bizimlesiniz neden bizden ayrıldınız ben size mesaj attım yönetimi bana verin birlikte hareket edelim siz okey dediniz 2 gün sonra bu kararınızdan vazgeçerseniz ben hakkınızda iyi bir şey düşünemem hadi bunuda geçtim ocean savaşını bitirip şamana döndükten sonra k64 teki oyuncular savaşsız kalmasına rağmen size savaş açmadım ayıp olmasın diye oyuncularımızı vuran yine sizlerdiniz bize bölgenin sahibi gibi davranıp barbarlarıda tapulu malınız gibi sahiplenip bölgemizden barbar alamazsınız gibi tavırlarınız üstüne oyuncularımıza ettiğiniz hakaretlerden sonra halen savaş açmadan durucağımı mı düşündünüz bak şimdi o barbarları da alıcam sizin o en yükseği 30 k puanda olan oyuncularınıza da toplicam madem okadar iyisiniz forumda boş yapmayın da gelin savaşta karşılık verin daha dün açtık savaşı bugün 15 köy vermişsiniz op ayarlicaktım utandım hazırlarken bu arada yaptığım diplomasiler vurduğum klanlar hiç kimseyi ilgilendirmez ben verdiğim sözleri benimle oynayan oyuncuları dinler onların arkasında dururum gerisi beni ilgilendirmez istediğin gibi hitap edebilirsin bana bu benim zerre umrumda değil :))

DeletedUser65843

Ziyaretçi
bende anlamıyorum ki :D buraya gelip tüm klana genel foruma koşunnnn diye bagırıp kendi aralarında sohbet yerine cevirmişler...

yazarsın büyük harflerle
OKYANUS MİR VS MEVLÜT DİYE
SAVAŞIMIZ HAYIRLI OLSUN DER GECERSİN:d
ORDA BENİM ADIM gecince mecburen cevap verdim yoksa yarın silinecek oyuncular:D