Ocean&Mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60371

Ziyaretçi
en son hepinizle savaşavacak güçteyiz bana önce siz hesap siliceksiniz diyen bir klan vardı soa diyorlardı kendilerine şuan hesap silmiş kişiler hatırlarmısın :)

DeletedUser66304

Ziyaretçi
D
erhan neden cevap veriyosun ki kanka şimdi konustun diye açıklama yapmak zorundayım halbuki cevap yazmasan 2 güne yok olup gidicek konu neyse başlıyorum :)

okyanus size mesaj attığında bizim tarafı seçtiniz eyvallah bizi desteklediniz eyvallah mir oldunuz eyvallah peki biz size nasıl bir karşılık verdik ki bizi beğenmeyip tekrar klandan çıkıp kendi klanınızı kurdunuz hayır madem bizimlesiniz neden bizden ayrıldınız ben size mesaj attım yönetimi bana verin birlikte hareket edelim siz okey dediniz 2 gün sonra bu kararınızdan vazgeçerseniz ben hakkınızda iyi bir şey düşünemem hadi bunuda geçtim ocean savaşını bitirip şamana döndükten sonra k64 teki oyuncular savaşsız kalmasına rağmen size savaş açmadım ayıp olmasın diye oyuncularımızı vuran yine sizlerdiniz bize bölgenin sahibi gibi davranıp barbarlarıda tapulu malınız gibi sahiplenip bölgemizden barbar alamazsınız gibi tavırlarınız üstüne oyuncularımıza ettiğiniz hakaretlerden sonra halen savaş açmadan durucağımı mı düşündünüz bak şimdi o barbarları da alıcam sizin o en yükseği 30 k puanda olan oyuncularınıza da toplicam madem okadar iyisiniz forumda boş yapmayın da gelin savaşta karşılık verin daha dün açtık savaşı bugün 15 köy vermişsiniz op ayarlicaktım utandım hazırlarken bu arada yaptığım diplomasiler vurduğum klanlar hiç kimseyi ilgilendirmez ben verdiğim sözleri benimle oynayan oyuncuları dinler onların arkasında dururum gerisi beni ilgilendirmez istediğin gibi hitap edebilirsin bana bu benim zerre umrumda değil :))

Dostum burada gelen herkes kendi kafasında konuşmayı biliyor. Biz sana yönetimi verdik geldiniz ertesi günü hesap sil köyleri toplayın dediniz toplarken benim adamımın rezlediği köyü bile bile gittin çalan adama verdin ki forumda olaydan 5 dk önce ne olursa olsun köy rez sahibine aittir bu durumlarda ona iade edilir dedin. Geldin özelden yok öyle bişi dedin. Ben mi senin adaletine güveneceğim. Sabahtan beri bi dünya köy kaybettiniz diyorsunda aç o kör gözlerinide istatistiklere bak. Kendiniz ne sanıyorsunuz anlamıyorum ERHANIN MAŞA elemanları. Sizde kimseye savaş açacak ne akıl ne yürek var , anca arkanıza birini alarak hareket edersiniz. Şimdi çenenizi kapatında yaptığınız adilikler ile savaşlarınıza devam edin :)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
ben kimseye hesap silen köyleri toplayın demedim bana da kimse bizim rezlerimiz alınıyo denmedi bu konularla ilgilenen kişi ben olmama rağmen benle değilde başka biriyle konuşup bu kararlara varmanız sizin hatanız benim değil dediğim gibi istediğin sıfatlarla hitap edebilirsin bana inan zerre umrumda değilsiniz :) konuşan kişiler biz değiliz zaten gelip foruma başlık açıp ona buna sallayan hakaret edenler sizlersiniz bizde halliyle cevap veriyoruz dediğin gibi savaşa devam pardon köylerinizi toplamaya devam

DeletedUser66304

Ziyaretçi
ben kimseye hesap silen köyleri toplayın demedim bana da kimse bizim rezlerimiz alınıyo denmedi bu konularla ilgilenen kişi ben olmama rağmen benle değilde başka biriyle konuşup bu kararlara varmanız sizin hatanız benim değil dediğim gibi istediğin sıfatlarla hitap edebilirsin bana inan zerre umrumda değilsiniz :) konuşan kişiler biz değiliz zaten gelip foruma başlık açıp ona buna sallayan hakaret edenler sizlersiniz bizde halliyle cevap veriyoruz dediğin gibi savaşa devam pardon köylerinizi toplamaya devam
Yav hepiniz ne iyi yalancı olmuşsunuz , sana bizzat ben mesaj attım o gün kendin dedin head.hunter ile konuş ben ilgilenmiyorum diye gelipte burda bana dansözler gibi kıvırma. Efendi gibi doğrularla konuşun. Bizim kimseye hakaretimiz olmadı bu zamana kadar bu zamanda da hakareti yersin. Gidipde yönetimimizle dost gibi konuşup akşamında ocean yönetimi ile saldırı planları yapan adamsın. Gelipte açık açık belirtseydin ne laf olurdu ne torba dolardı. Kendinizi burada haklıymış gibi , yönetiminiz elindeymiş gibi göstermeye çalışıyorsunuz ya biz sadece gülüyoruz. İstediğin kadar köy topla sorunda değil bz evelallah adilik yapmayız sizin gibi yapmadıkta :) Biz onurumuzla , efendiliğimizle oynadık. KİMSEYİDE YALAYIP YUTMADIK SENİN GİBİ YALVARMADIK S.A YAPALIM MÜT OLALIM DİYE gelipte burada çok büyükmüşsün gibi konuşma, biz ne büyükler gördük dışı büyük içi çürük :)

DeletedUser66080

Ziyaretçi
Senin yöneticiği atadığın kişilerle muhattap olduk bro, şimdi sen ne olduda ocean ile rakipken müt oldun onu açıkla..
senin işin konuşmak değil zaten iş çevirmek. çok vizyonsuz adamsın be kanka :D harbi diyorum bunu bak. bu dünyada anınla anılmayacaksın :))

DeletedUser60371

Ziyaretçi
bu dünya dediğin dünyada 4 yönetici var mir klanları dışında raif (ocean) erhan (xiahou) gökhan (myw) ve selçuk abi(exelansx) bu 4 kişiye sor 1 i hakkımda sen adisin arkadan iş çeviriyosun desin sana hak vericem bu worldde en çok oyun oynanan kişi benimdir bunu da forumda gezen herkes bilir ama gelip atıp tutarsan kendi düşündüğün saçmaladığın şeyleri bu şekilde aks edersen kimse seni kaale almaz neden halen cevap veriyorum inan onuda bilmiyorum bu dünyaya kendimizi yeteri kadar tanıttık kanka tanıtmaya da devam ediyoruz merak etme :)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Biz onurumuzla , efendiliğimizle oynadık. KİMSEYİDE YALAYIP YUTMADIK SENİN GİBİ YALVARMADIK S.A YAPALIM MÜT OLALIM DİYE gelipte burada çok büyükmüşsün gibi konuşma, biz ne büyükler gördük dışı büyük içi çürük :)

bana bir kişi göstersin desinki sen bu dünyada herhangi bir kişiye sa veya müt olmak için veya herhangi bir şey için yalvardın yaladın yuttun desin kanıt göstersin eğer kimse bir şey gösteremezse ben boş boğazlık yaptım günahını aldım diyecek misin ben büyük biri de değilim ayrıca sadece bir oyuncuyum

DeletedUser60371

Ziyaretçi
ben hiçbir yöneticinizle içli dışlı olmadım mesaj attım direk kabul ettiniz ocean klanlarıyla da herhangi bir ortak op planım yoktur onlar kendi sınırlarında biz kendi sınırımzdan ilerliyoruz iftira atıp durmaktan vazgeçin

DeletedUser66080

Ziyaretçi
bu dünya dediğin dünyada 4 yönetici var mir klanları dışında raif (ocean) erhan (xiahou) gökhan (myw) ve selçuk abi(exelansx) bu 4 kişiye sor 1 i hakkımda sen adisin arkadan iş çeviriyosun desin sana hak vericem bu worldde en çok oyun oynanan kişi benimdir bunu da forumda gezen herkes bilir ama gelip atıp tutarsan kendi düşündüğün saçmaladığın şeyleri bu şekilde aks edersen kimse seni kaale almaz neden halen cevap veriyorum inan onuda bilmiyorum bu dünyaya kendimizi yeteri kadar tanıttık kanka tanıtmaya da devam ediyoruz merak etme :)
kendinde eksiklik hissetiğin için cevap veriyorsun. pekte umrum değil kimin kaale alıp almadığı herkes biliyor kimin ne olduğunu..

DeletedUser60371

Ziyaretçi
söyle bakayım bendeki eksikliği hakaret edersen şikayet edip geçicem mantıklı konusucaksan cevap yazmaya devam edicem değerli vaktimi harcatmayın bana

DeletedUser66304

Ziyaretçi
ben hiçbir yöneticinizle içli dışlı olmadım mesaj attım direk kabul ettiniz ocean klanlarıyla da herhangi bir ortak op planım yoktur onlar kendi sınırlarında biz kendi sınırımzdan ilerliyoruz iftira atıp durmaktan vazgeçin
Mir iken kendi yönetim forumunuzda yazıyordunuz uzun uğraşlar sonucu şaman ila s.a yaptık diye, biz m-a döndük anında gittiniz oceana s.a teklif ettiniz bana gelipte yok iftira falan deme. Konuşulacak bişi yok konuştukça sırf bu world için değil tüm klanlar oyunu içinde batıyorsunuz.

DeletedUser60371

Ziyaretçi
uzun uğraş mı :))) olum aşırı komiksiniz ya ss atmak yasak olmasa dökücem her şeyi ortaya sonra hakaret edip gidiceksiniz neyse erhan beni bunlarla muhattap ettiğin için tşk :) kendinize iyi davranın çok yıpratmayın kendinizi hayatınızda başarılar

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Mir iken kendi yönetim forumunuzda yazıyordunuz uzun uğraşlar sonucu şaman ila s.a yaptık diye, biz m-a döndük anında gittiniz oceana s.a teklif ettiniz bana gelipte yok iftira falan deme. Konuşulacak bişi yok konuştukça sırf bu world için değil tüm klanlar oyunu içinde batıyorsunuz.
sen cidden komedisin:D
simdi okyanus gelecek sana lafı sokacak gidecek:D