Nostra Vs. Jog

Ventiguard

Kılıç Ustası
Egoistlik kötü birşey değildir buarada, olmadığım bişeyi oluyormuş gibi mi gösteriyorum. Böyle yazarakda sen nezih insan olmuyorsun tag mag bilmem savaşı 4 klan veriyor ve ben bu klanlardan birinde oynuyorum. Buraya yazı yazmam için sana saldırı atmam gerekmiyor

Dediklerinin hicbirini ciddiye almiyorum okumadım bile her posta yazan hayal oyuncularının nasıl konuştuklarını alakasız yerlerde alakasız muhabbetler ettiğini işinize gelmeyince görmüyorsunuz ne güzel dünya be boş yapma. İstediğim yerede istediğimi yazarım

Olgunlaşmamış bir meyve gibi düşünceleriniz gerçekten. Ciddiye almamanız gayet normal 'Okumadım' kelimesi arkasına mesajımın okunup cevabını vermeye çalışman ayrıca bir ironi. Seni biraz da ben anlamaya çalışıp acaba 'okumadım' kelimesini mecaz olarak düşünüp kullanmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak yazıyorum bunlarıda. Okumuşsun ancak anlamamışsın ciddiye alıp almayacağın bir yorum için ilk önce okuman sonra anlaman ondan sonra bu yorum üzerinde kanıya varman gerekir. Sen burada kibirinle yazmaya devam et bizde nerede ah eski forum nerede ah bu eski oyuncular diyerek oynumuza bakacağız iyi oyunlar...

Egoistlik kötü birşey değildir buarada, olmadığım bişeyi oluyormuş gibi mi gösteriyorum. Böyle yazarakda sen nezih insan olmuyorsun tag mag bilmem savaşı 4 klan veriyor ve ben bu klanlardan birinde oynuyorum. Buraya yazı yazmam için sana saldırı atmam gerekmiyor
Konuşmayı sonlandırmaya çalıştıkca cevap vermeye zorluyorsun beni güzel kardeşim. Ego nun kötü bir durumu yoktur yeteri kadar ego kişinin benliğini özgüvenini gösterir ki herkeste bir nebze vardır. Ancak bu durum sende farklı işliyor bu konu ile alakalı açıklama gerekirse özelden yaz izah ederim konu gerçekten anlamsızlaştı kardeşim sen atıp tutmaya devam et burada :)

Ventiguard

Kılıç Ustası
Konuşmayı sonlandırmaya çalıştıkca cevap vermeye zorluyorsun beni güzel kardeşim. Ego nun kötü bir durumu yoktur yeteri kadar ego kişinin benliğini özgüvenini gösterir ki herkeste bir nebze vardır. Ancak bu durum sende farklı işliyor bu konu ile alakalı açıklama gerekirse özelden yaz izah ederim konu gerçekten anlamsızlaştı kardeşim sen atıp tutmaya devam et burada :)
Sen bir cümlemle kişilik analizi yaparsan ben seni ciddiye almamaya devam ederim. Önce sen bu durumların bu hale neden geldiğini objektif bir şekilde konuları okuyarak anlarsan benim neden buraya yazdığımı anlarsın en azından bazı arkadaşlar gibi karşımdakine göre kişiliğimi değiştiriyorum yazmıyorum. Önce muhabbetlere hakim ol

"etme sohbet cahil ile, küstürürsün
alma tahret cam kırığı ile, kestirirsin"
bilgisiz ve görgüsüz kimselerle sohbetin sonunun gelmeyeceğini, zarar getirebileceğini anlatmak için alay yollu olarak kullanılır.

Herkese iyi oyunlar.

Ventiguard

Kılıç Ustası
"etme sohbet cahil ile, küstürürsün
alma tahret cam kırığı ile, kestirirsin"
bilgisiz ve görgüsüz kimselerle sohbetin sonunun gelmeyeceğini, zarar getirebileceğini anlatmak için alay yollu olarak kullanılır.

Herkese iyi oyunlar.
Hislerime tercüman oldun

The Wind

Mızrakçı
Hayal nostra ile aktif savaşta nostra jog savaşı içerisinde ortak noktalar oluşabiliyor sadece bu yüzden.
Kişi veya kişileri kayırmam kimseyede gereksiz atıfta bulunmam ancak benim sınırım ile hiçbir bağlantısı olmayan ben veya bulunduğum klan ile birebir aktif bir savaşı olmayan bir arkadaşın ''NOSTRA vs JOG tagı altında açılmış bir konuya yorum bulunmak dışında egoist zihniyeti ile gelip burada atıp tutmasını eleştirmemin haklı ve normal buluyorum.
Konu dışı konuları muhabbet köşeleri gibi vakit geçirip milletin birbirine salladığı konu başlıkları altında devam edebilirler en azından seviyeli bir başlık olmaya devam edebilmesi için.
Hocam ayni tagi paylastiginiz adamlardan haberiniz vardir diye tahmin ediyorum ne alaka siz dedigin durumlara yazmazdik yine ama sadece oyunumuzu oynayip meteor ile savasimizi verirken sizin arkadaslarin bizim oyunculara gelip bize gecin truva atin meteor sizinle olacak hayali biz hallederiz dedigi gunleri hatirliyoruz oradan sonuc cikmayinca jog kendince bana kapatma hakki verip nostraya vuracagimi bile dusunmus olacak ki diplomasi icin oturmak istediklerini de hatirliyorum meteor sildikten sonra. Yani buraya dahil olma olayina aciklik getireyim istedim