Nostra Vs. Jog

ThanksFRGood

Baltacı
Anliyorum ben yeniyim de biraz biz respawn a savaş açmadık hayal klanina kami ve def yardımında bulunmuştuk bizde hayalden sayılırız :)
var ya galatasarayın uefa kupasını aldığı gibi he yerde onu bahane ediyorlar sizde öylesiniz neymiş savunma atmışız çok attınız ya ..... :)

CureShooT

Kılıç Ustası
var ya galatasarayın uefa kupasını aldığı gibi he yerde onu bahane ediyorlar sizde öylesiniz neymiş savunma atmışız çok attınız ya ..... :)

Aynen kardeşim en iyi sizsiniz ben diyorum zaten bizimkilere silelim gidelim ne işimiz var TahnksFRGood gibi bir dahinin karşısında ama biraz daha oynayalim sonra diyorlar kusura bakma forumunu böldüm iyi akşamlar.

ThanksFRGood

Baltacı
Aynen kardeşim en iyi sizsiniz ben diyorum zaten bizimkilere silelim gidelim ne işimiz var TahnksFRGood gibi bir dahinin karşısında ama biraz daha oynayalim sonra diyorlar kusura bakma forumunu böldüm iyi akşamlar.
Doğru demişler geç oldu ama güzel olmuş anlamaları iyi akşamlar.

burçigin

Dük
ŞU SAVAŞARAK YENEMEDIGINIZ , DAHA SONRA 50 TAKLA AÇARAK .. ALİ CENGİZ YAPARAK OYUN OYNADIGINIZ RESPAWN DAN KALAN EKIBIZ VE ...

;KLANIMI MERAK EDERSEN.. SEN DE HAYAL , BEN DİİM JOG ;) ÖPÜLDÜNÜZ..

Mesaj puf olmuş öpülmüşsün kral :)

TahnksFRGood değil bi kere o, dahi olan @ThanksFRGood .
Bir de gece bonusunda sur 20 de köy verip sonra da hafif atlılarıma deli gibi kamilerini kestiren acemiler var onlarda @hakki20 @JANPOL.

hakki20

Kılıç Ustası

CureShooT

Kılıç Ustası