Nostra Vs. Jog

Nostra jog başlığı altında cızz oyuncularının alakasız muhabbetinin ne işi var ? Oyununşu noktasına kadar iki tarafta en azından saygı içerisinde savaşını veriyor lütfen seviyeyi düşürüp şu başlığı kirletmesin kimse.

Ventiguard

Kılıç Ustası
ne yapıoyorsan saygı çerçevesinde yap.
Önce sizin yazdıklarınızı okuyon sonra burda kelime yap.
Nostra jog başlığı altında cızz oyuncularının alakasız muhabbetinin ne işi var ? Oyununşu noktasına kadar iki tarafta en azından saygı içerisinde savaşını veriyor lütfen seviyeyi düşürüp şu başlığı kirletmesin kimse.
Siz heryerde herseyi konusuyorsunuz ortak forum istedigim yere istedigimi yazarım bunlarda sizin laflarınız laf yiyince kafa çıkartmayın ordan burdan ezerim

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@burçigin haklı hakki 20 abimiz bilmiyor doğru söyleyeni yedi köyden kovarlarmış xd

şnfiklsadlkşbnafdsjbklnşfasd

Önce sizin yazdıklarınızı okuyon sonra burda kelime yap.

Siz heryerde herseyi konusuyorsunuz ortak forum istedigim yere istedigimi yazarım bunlarda sizin laflarınız laf yiyince kafa çıkartmayın ordan burdan ezerim

Yahu sen kimsin tanımam etmem siz dediğin kim kim gelip senin tavuğuna kış dedi kardeşim?
Ne eziyorsun onuda anlamış değilim kimse adına da konuşmuyorum burada medeni şekilde izah etmeye çalışıyorum oyun bu kardeşim bu oyun bugün rakip olursun yarın aynı klanda oynarsın kibirini al kendine sakla kendine zarar.
Ayrıca istediğin yere istediğini yazma lüksünde yoktur konu başlıkları saygı çerçevesi içerisinde konulardan sapmadan yapılmalıdır diye biliyorum forum modları bu konuda daha açıklayıcı olacaklardır elbette.

CureShooT

Kılıç Ustası
Neden bunu hayal oyucuları için yazmiyorsun :)

Ventiguard

Kılıç Ustası
Yahu sen kimsin tanımam etmem siz dediğin kim kim gelip senin tavuğuna kış dedi kardeşim?
Ne eziyorsun onuda anlamış değilim kimse adına da konuşmuyorum burada medeni şekilde izah etmeye çalışıyorum oyun bu kardeşim bu oyun bugün rakip olursun yarın aynı klanda oynarsın kibirini al kendine sakla kendine zarar.
Ayrıca istediğin yere istediğini yazma lüksünde yoktur konu başlıkları saygı çerçevesi içerisinde konulardan sapmadan yapılmalıdır diye biliyorum forum modları bu konuda daha açıklayıcı olacaklardır elbette.
Dediklerinin hicbirini ciddiye almiyorum okumadım bile her posta yazan hayal oyuncularının nasıl konuştuklarını alakasız yerlerde alakasız muhabbetler ettiğini işinize gelmeyince görmüyorsunuz ne güzel dünya be boş yapma. İstediğim yerede istediğimi yazarım

Neden bunu hayal oyucuları için yazmiyorsun :)

Hayal nostra ile aktif savaşta nostra jog savaşı içerisinde ortak noktalar oluşabiliyor sadece bu yüzden.
Kişi veya kişileri kayırmam kimseyede gereksiz atıfta bulunmam ancak benim sınırım ile hiçbir bağlantısı olmayan ben veya bulunduğum klan ile birebir aktif bir savaşı olmayan bir arkadaşın ''NOSTRA vs JOG tagı altında açılmış bir konuya yorum bulunmak dışında egoist zihniyeti ile gelip burada atıp tutmasını eleştirmemin haklı ve normal buluyorum.
Konu dışı konuları muhabbet köşeleri gibi vakit geçirip milletin birbirine salladığı konu başlıkları altında devam edebilirler en azından seviyeli bir başlık olmaya devam edebilmesi için.