Nostra Vs. Jog

*device*

Baltacı
Herkese selamlar,

12 Nisan operasyonumuz ve genel istatistikler aşağıdaki gibidir.

Öncelikle Jog klanından bu zamana kadar emek verip dünyaya veda eden arkadaşların ellerine sağlık. Onlara diğer dünyalarda başarılar dileriz. Bu istatistik jog klanıyla olan savaşmızda atacağım son istatistiktir. Nostra bu savaşın galibi olmuştur. Oynamaya devam eden arkadaşlar ufak ufak hayale geçmeye başladılar.

Operasyonla alakalı söyleyecek çok bir söz yok. 3.5 haftalık süreçteki seri operasyonlar sonucu dünyadan bir klanı daha uğurluyoruz. Bundan sonraki istatistikler hayal vs nostra başlığında olacaktır.

Herkese iyi oyunlar

**crixus**

Casus
WhatsApp-Image-2021-04-12-at-22.14.52.md.jpg

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
:D yazdığın kişinin özel hayatını bilmeden burda yarın is hayatında getir götürünü yaptıracak diye yazma önce ben senin gibi liseye gitmiyorum hala iş arıyorsan iş verenim haberin olsun :) oyunda yarıştırılan stratejiden şüphem yok ama emek le işsizlik çok ayrı konular bunları kafanda ayır bence

Ülkenin özeti işte bu cins ne yazık ki bu modellerle dolu ülke. Ne işin var çok merak ettim işverenmişsin ya şu sektörünü bi anlatsana bizlere:) vergi çalarak işçinin hakkına girerek 3-5 kuruş kazanıp kendini zengin sanan keriz esnaflardan mısın nesin yani. Çapsız olduğun konusunda eminim de işini merak ettim