Mutfak klan diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
:) :) Bekliyorum uzun zamandır mis ve ordu kesmedim az sıralama yaparız :D

beklıyodun geldik ama hakkın var buyuk bı emek harcadın özellıkle senı ve klanını tebrık ederım inş baska serverda tekrar karsılasırız :) senın yuzunden banada hesap kıtledıler neyse sen bıraktıgına gore bende 2 hafta sora bırakırım allaha emanet ol :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür abi despimi :) eger onu soruyosan en son odasına 100 dolar bıraktım cıktım daha da goremedm :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
beklıyodun geldik ama hakkın var buyuk bı emek harcadın özellıkle senı ve klanını tebrık ederım inş baska serverda tekrar karsılasırız :) senın yuzunden banada hesap kıtledıler neyse sen bıraktıgına gore bende 2 hafta sora bırakırım allaha emanet ol :)

Eywallah sınıfta kalma durumu olmasa bırakmazdım , fakat bizimkilere haber caktım w24 yada w25 sizi mutlaka cağıracagım :) . Sizde tam kadro olursunuz , bizde o zaman ortalık 56 olur :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bosver oyunu salla gıtsın derslerıne önem ver bu oyunda ne sen nede ben kazanan oluruz bızler anca kendımızı yuceltırız ama kazanan innogames :)

sizlerle w20 de savasmak ısterdım ama oda nasıp olmadı artık baska server olurmu bılmem :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür abi despimi :) eger onu soruyosan en son odasına 100 dolar bıraktım cıktım daha da goremedm :)

evet sorduğum oydu :D

abi dediğime bakma saygı duyuyom kendisine huh

ince bir mesaj mı var dı orda yoksa benim mi içim fesatlaştı troll