Mutfak klan diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Yok alarm a lafım yok saglam oyunculardan kurulu iyi oyun sergiliyorlar . Fakat geri kalan klanlar cöp ve herşeyi zaman gösterecek . Görelim bakalım .

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Yenilmek mi ?? Neye göre kime göre , yenilmekten bahsediyorsunuz . Sanki bölgede tek savasımız sizle gibiymiş gibi burda naralar atıp tutmayın .

Ocean
Afak
Alarm üclüsü ile savasımız sürmektedir .

Ayrıca ocean olarak size lafım 5 kuruş etmezsiniz . Ama dua edin ki orda operasyon icin ekib yok neyse zaman gösterecek .

ne hatamız oldu kardeşim size savaşı siz açtınız eğlenmeye bakalım diye biz dedik barışalım olmaz eğlenelim dediniz biz eğlenirken siz dediniz barışalım bu seferde biz olmaz dedik şimdi hangisi etik

OCEAN klanı yolunda dimdik şekilde yürümektedir.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
O değil de bu mutfak klanı 2. dalgayı yapacaktı ne oldu dalgakıranlara mı takıldı troll

DeletedUser49316

Ziyaretçi
;) w18 de aynı olayı cok gördüm sen hic merak etme vardır elbet bir sebebi yakında neden oldugunu anlarsın ..

O değil de bu mutfak klanı 2. dalgayı yapacaktı ne oldu dalgakıranlara mı takıldı troll

Herşeyin hayırlısı :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
nescafe 3 ü 1 arada gibisiniz kanka,3 klan bir mutfak etmiyor fakat :d :d

bayram sen nasil bi varliksin la bize gelip abi çekip burda da arkamizdan mi atip tutuyon...

şurda alarm klanindan asilan 3 5 oyuncu var doğru düzgün asilan muhabbetine takiliyoruz ben dahi ilgilenmiyorum

başligi kirletmez istemezdim bol muhabbetler

DeletedUser49316

Ziyaretçi
kendal 2 köye mis çıktın genel forumda takılıyosun, oyuna bak :D :D

savaş iyi gidiyo bizim açımızdan sıkıntı yok, köy alırız veririz ekonomiye can vermek lazım, başarılar sizlere de :)

Sıkıntı yok bakalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kendal sen bana nasıl dersin la karışma diye...

flood takip bizim işimiz troll

unuttun bizi heralde crying

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Seni unutmam bebeğim :) . Daha caylak acılmadan süresiz ban yiyen kardeşimi nasıl unuturum troll

DeletedUser

Ziyaretçi
hep ilkleri yaşamışımdır çok az birşey kaldı yapmadığım :)

onlarıda yapmak için teee Almanyalardan geldim buralara :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
bayram sen nasil bi varliksin la bize gelip abi çekip burda da arkamizdan mi atip tutuyon...

şurda alarm klanindan asilan 3 5 oyuncu var doğru düzgün asilan muhabbetine takiliyoruz ben dahi ilgilenmiyorum

başligi kirletmez istemezdim bol muhabbetler

abi ben sizin şahsınız hakkında burda mı atıp tuttum???

benim dediğim her iki klanada başarılar bana sorarsan ben acemilerle dost olduktan sonra o aile mensup biri oldum ve onları tutuyorum yani sözüm burdan da bellidir eğer mutfak klanına yakın olsaydır tarafsız kalmaktan yana size savaş açardım çünki oyunun başlangıcın da mütüz ve devam lı böyle kalacağız.

arkanızdan tuttuğum felan yok ben sana başından beri maneviyatta değer verdiğim nadir kişilerdensin,sen de farkındasın bunun fakat oyun bu farkındaysan abicim ben acemileri tutarım fakat asla ama asla sizin arkanız atıp tutmam...

Ben kırmızı alarm önder durumunu asla göz ardı etmem bu oyun da.

DeletedUser

Ziyaretçi
değişik bi konuya girin beyler kalpler kırılmasın gerek yok :)

bence amerika ekonomisi bu sene tavan yapar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Baktim da damage de giyotinci arkadas cokmus buda guzel :)

Savas savasliktan çıkmış kucuk dusurucu laflarla boy olculuyor yapmayin boyle arkadaslar savas oyunu oynuyoruz onda tik bunda birsey yok vs genel forumda yazilacak yazilar degil ayıp yaptiginiz..