Mutfak klan diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48635

Ziyaretçi
Onu bunu gecte arkadas bu alarm da ne kadar cok fener , mancınık , sovalye var mıs . Artık afaktan mı destek alıyorsunuz bilmem ama vur vur bitmiyo . her köyde bir fener muhabbeti :)

ahaha bide klanın içini bi bilsen sirkü geçiyorum gelen cevaplar çok güzel oluyor :)) kaybettiğimiz köylerde ilgisizlikten gitti yanarım yanarımda ona yanarım bölgede 3 4 fener var saniyesini bile hesaplayarak kaydırma yapıyoruz ayrıca gerçekten destek işi ile ugraşan arkadaşlar canla başla çalışıyorlar

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Valla bakıcaz artık . Daha nereye kadar bu organizasyon sürecek :)

DeletedUser47912

Ziyaretçi
sıkıntı etme klanlar yakında online süresi saglam olanlara mühendisik verecek zaten:) 1 hafta zor ama 2 haftaya rahat geliriz:)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
:) :) Bekliyorum uzun zamandır mis ve ordu kesmedim az sıralama yaparız :D

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Sizin klanın savunması zayıf bölge olarakda sıkıntınız var bence teslim edin bölgeyı bize yakın düşmanlara geçelim başladıgımız işi yarım bırakmak istemiyoruz:)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
:) :)

Yahu cidden cok komiksiniz valla bak

3 bölgede savas veriyoruz bi taneniz demiyorsunuz 3 bölgede savas veriliyor .

Bir tarafta ocean . Bugün 20 ye yakın mislerini kestik , diğer tarafta siz , diğer tarafta alarm fakat kimsede şunu hicbir zaman görmedi . Bu mutfak klanı oyunun basındaki mutfak mı . Aktif kadrosunun %30 u ban yedi , kalan %40 aktif adam da onlar ban yedi diye oyundan soğudu classic e gecti . Kalanlar la bu kadar yapabiliyorlar . Hala ayaktalar ve biz 3 klan bir klanla zar zor baş edebiliyoruz demiyorsunuz da , gelip savunmanız zayıf diyorsunuz . Ee ne yapam sen sıfırdan bir klanın herşeyinin dört dörtlük olmasını nasıl beklersin ki . Benim elimdende bu kadar geliyor malesef , kendi ekibimin sadece bir kısmı burda kalanının hepsi yeni üye , cok isterdim ki ekibim ban yemesin , cok isterdim ki sıkılıp bırakanlar olmasın o zaman cok farklı savas olacağını da biliyordum ama elden birşey gelmez ustam ..

DeletedUser42651

Ziyaretçi

Bir tarafta ocean . Bugün 20 ye yakın mislerini kestik , diğer tarafta siz , diğer tarafta alarm fakat kimsede şunu hicbir zaman görmedi . Bu mutfak klanı oyunun basındaki mutfak mı . Aktif kadrosunun %30 u ban yedi , kalan %40 aktif adam da onlar ban yedi diye oyundan soğudu classic e gecti . Kalanlar la bu kadar yapabiliyorlar . Hala ayaktalar ve biz 3 klan bir klanla zar zor baş edebiliyoruz demiyorsunuz da , gelip savunmanız zayıf diyorsunuz . Ee ne yapam sen sıfırdan bir klanın herşeyinin dört dörtlük olmasını nasıl beklersin ki . Benim elimdende bu kadar geliyor malesef , kendi ekibimin sadece bir kısmı burda kalanının hepsi yeni üye , cok isterdim ki ekibim ban yemesin , cok isterdim ki sıkılıp bırakanlar olmasın o zaman cok farklı savas olacağını da biliyordum ama elden birşey gelmez ustam ..

hocam yalnız alarm klanından böyle bir şey denmedi size, genel olarak konuşmuşsun ama yanlış yani :) biz savunmanız yok falan demedik farkındaysan, güzel savaş oluyor dedik. zor baş ediyorsunuz olayına gelince de öyle bir şey yok ki hocam, var mı yani? biz de eğlence amaçlı takılıyoruz, kasmıyoruz yani, muhabbet amacıyla gelmiştik, hala öyle gidiyoruz. :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
hocam yalnız alarm klanından böyle bir şey denmedi size, genel olarak konuşmuşsun ama yanlış yani :) biz savunmanız yok falan demedik farkındaysan, güzel savaş oluyor dedik. zor baş ediyorsunuz olayına gelince de öyle bir şey yok ki hocam, var mı yani? biz de eğlence amaçlı takılıyoruz, kasmıyoruz yani, muhabbet amacıyla gelmiştik, hala öyle gidiyoruz. :)

sizlik sıkıntı yok , iki klan arasında ki cekişme güzel oluyor . Öyle de devam edecektir . Fakat diğerlerinin yaptıgı sadece fırsattan istifade . Zevk aldıktan sonra gerisi önemli değil fakat 3 gündür uyumuyorum arkadasın vizeleri oldugu icin mis kesiyorum bol bol :) birazdan raporları genel forumda paylasırım

DeletedUser

Ziyaretçi

ban yemişsiniz ve siz diyorsunuzki şöyle böyle :) bende o zaman size şunu demek istiyorum sözlerinize istinaden, ne yaptınız ban yediniz, kaç multi çevirdiniz, kaç masumun hakkını yediniz ? he diyorsanki hayır haksız yere ban yedik diye, o zamanda gelip burada boş yere böbürlenmeyeceksiniz. Ban yiyen hak yemiştirde ondan ban yemiştir.. Şimdi bir daha düşün bakalım kim komik ? thumbdownclosedeyes

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Benı ilgilendırmez ban yemenız benı yıne ilgilendirmez 3 bölgede savas vermenız ben işin keyfındeyım az uyu senın baya psikolojin bozulmuş:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam fazla yüklenmeyin arkadaşlar işimiz gücümüz var :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi

yahu cidden cok komiksiniz valla bak

alarm klaninda da 5 6 kişi oynuyor birde burdan bak hepimiz asilsak zaten bölgede bu kadar köy vermezdik..

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Cok mu farklı durumdayız ? :) Bizde de toplasan 2 elin parmagını gecmez

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel savaş oluyor , ben oynamasam da sembolik olarak duruyorum arada foruma bakınıyorum. Başarılar her 2 klanada hatta bütün klanlara ;)