Mutfak klan diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
Baktim da damage de giyotinci arkadas cokmus buda guzel :)

Savas savasliktan çıkmış kucuk dusurucu laflarla boy olculuyor yapmayin boyle arkadaslar savas oyunu oynuyoruz onda tik bunda birsey yok vs genel forumda yazilacak yazilar degil ayıp yaptiginiz..

w23 e gittiler canım biz burdayız :)

oyundan çok bu forumlar tartışıp kalp kırma platformuna döndü,beni de etkileyen durumlara cevabımı asla ama asla saklamam.

DeletedUser

Ziyaretçi
alt tarafı oyun oynuyoruz bu kadar çirkinleşmenin gereği yok..

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi sildim w-22 deki hesabımı , çirkefde çok yalancıda closedeyes

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Onu bunu gecte arkadas bu alarm da ne kadar cok fener , mancınık , sovalye var mıs . Artık afaktan mı destek alıyorsunuz bilmem ama vur vur bitmiyo . her köyde bir fener muhabbeti :)

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Mubarek Sizdede Saldırı ve Mis Bitmior Kese Kese 2 gundur Bir hal olduk:) ama ŞAVAS İyidirr İyiii...

DeletedUser

Ziyaretçi
Onu bunu gecte arkadas bu alarm da ne kadar cok fener , mancınık , sovalye var mıs . Artık afaktan mı destek alıyorsunuz bilmem ama vur vur bitmiyo . her köyde bir fener muhabbeti :)

bizde organizasyon iyidir, kimde ne asker var, kimde kaç mis var, kimin paladininde ne halt var bilinir ona göre destek çıkılır gerekirse tabi closedeyes

DeletedUser49316

Ziyaretçi
yok 2 gündür 7,8 saat uyumusumdur . Vizeler yaklasıyor , bu gidişle ben bırakcam o kesin düzenim bozuldu :D

DeletedUser46998

Ziyaretçi
kedo valla sen birakirsan bana da yol gözükür zaten 4 haftadir adamakili giremiyom:) 22.ydim şuan 100lerdeyim :)

ama yaza sağlam gelecem :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Malzemeler
2 Adet Soğan
5 Adet Kırmızı Biber
1 Demet Maydanoz
1 Tatlı Kaşığı Kimyon
1 Tatlı Kaşığı Tuz
1 Çorba Kaşığı Domates Salçası
1 Çorba Kaşığı Biber Salçası
2 Çorba Kaşığı Sıvı Yağ
Yapılışı

Soğanları ve kırmızı biberleri küp şeklinde doğrayalım, maydanozu ince ince kıyalım. Soğanı, maydanozu, kıymayı, salçayı, yağı, tuzu ve kimyonu çukur bir kaba alıp yoğuralım. Bir borcama bu harcımızı koyalım, elimizle bastıralım; kalınlığı 1 cm civarında olsun. Fırında pişirelim. Adana kebap gibi ince ince keselim.Lavaşa sararak da servis yapabiliriz.

eQrkEj.jpg

tamamen copy/paste dir, mutfakda payım olsun istedim closedeyes

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Bi bıraksam 1 günde mutfak diye birşey kalmıycak yerime gelecek saglam biri olsa su dk durmam laa . Vizeler yaklastı sınıfta kalcam len :D

DeletedUser49316

Ziyaretçi
bakıcam olmadı 2 hafta bakıcılık bırakırım vizeler bitene kadar . su vizeleri halledem de

DeletedUser42651

Ziyaretçi
bakıcam olmadı 2 hafta bakıcılık bırakırım vizeler bitene kadar . su vizeleri halledem de

ula kendal bakıcılık bıraktığını bilsem op yaparım sana da, benim de vizeler başlıyo maalesef vizeleri ilk başlayan op yicek gibi duruyo :D güzel savaş oluyo ya, özellikle yukarda biraz sıkıntı yaşıyoruz yani yaşamıyoruz sadece savunmak zorundayız çünkü üyelerimizin arası oldukça açık, yavaştan orayı da toparlarsak sıkıntımız kalmaz gibi. fener muhabbetinde ise savunma sorumlumuz gayet iyi yapıyo işini:)

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Bölgede şavaşacak adam kalmıor sakın bırakma seneye yine okursun:))

şaka şaka:)

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Gelene kapımız sonuna kadar açık biz misafir agırlamayı çok severiz:))

DeletedUser49316

Ziyaretçi
yapacaksanız bu 1 hafta icinde yapın sonra yok olabilirim :) . Mukavemet denen ders var onu gecmesem ben nasıl mühendis olcam laa :D