Muhabbet Köşesi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
İşte bende onu diyorum söyle de hep beraber bilelim :D vaktinde sorsak gazozdan kimi ayarttığınızı da bilmiyorsundur sen :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Anti benden bilgi saklıyor demek ki ben hesap siliyorum:)

Pollyanna**

Baron
Ne yapsam Haktan forum modluguna mı baş vursam? Başlıkları kitliyorum diye iki güne sutlarlar beni jfjxnnsnxnsn

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bence başvur diğer türlü kanser olursun burda :DD hayırlı olsun tayfayı getiricem buraya :p

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ayrıca İncil ve Kuran da kişisel gelişim kitaplarıdır(Din olmanın yanı sıra). Yani kişisel gelişim kitabı okuyacağına sana indirileni oku önce diye sesleniyorum burdan okumamışlara :D bugüne bugün sevfilisine incil hesiye etmiş biriyim ben :D @Pollyanna

Lütfen Kur'an-ı Kerim'i okumayanlar kendilerine müslüman demesin.Öyle Arap alfabesini öğrenip anlamadığınız sesler çıkararak okumak değil onu da söyleyeyim.Bizzat düzgün bir mealinden anlayarak okumalısınız.

Okuyanlara da bir çağrı yapayım :p Lütfen dini kitaplarını okumamış dindarlarla din tartışmasına girmeyin :D Cahillerin yanında kitap gibi sessiz olmak lazım :)

Pollyanna**

Baron
Gerçekten ismimi değiştirmek istiyorum bazen sonra diyorum ki "Kızım Selin senin isminden güzel isim yok"

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Gerçekten ismimi değiştirmek istiyorum bazen sonra diyorum ki "Kızım Selin senin isminden güzel isim yok"

Benim tanıdığım selinlerin hepsi şişkoydu.Sorun bende olabilir.O yüzden "Şişko kızların ismidir." diyor ve geçiyorum. sdjfghs :p