Muhabbet Köşesi

Black Swan.

Markiz
Ortalama birine göre büyük sözler verme
Şüphe filmini izle,içine bi kere kurt düştümü daha düzelmez :D

Black Swan.

Markiz
IQ düzey aralıgı belirtilmedigine göre hangi iki yüzde arasındaki ortalama bu da belirsiz oldugundan çok ucu açık. Bu yüzden bilemem (;

Black Swan.

Markiz
O zaman ya korkunun sonucu alınmış bi hesap,yada tevazu ? :)

Ya da sadece ego yükseltisi

Bakın bakın ben ortalama biri diye nick alabilicek kdr ortalama dışı biriyim ama böle oyunları sa seviyorum. Ortalama biri ile görüb bakın atajeanı nasıl geçiyorum poat kasarken ya da atajean olduğunu bildiğinizden bunun dayanılmaa hafifliği ile ortalama biri değilim tabikiiii ben atajeanım dercesine de alınmış olabülü

Ortalama Biri

Misyoner
Ya da sadece ego yükseltisi

Bakın bakın ben ortalama biri diye nick alabilicek kdr ortalama dışı biriyim ama böle oyunları sa seviyorum. Ortalama biri ile görüb bakın atajeanı nasıl geçiyorum poat kasarken ya da atajean olduğunu bildiğinizden bunun dayanılmaa hafifliği ile ortalama biri değilim tabikiiii ben atajeanım dercesine de alınmış olabülü

İkincisi çok mantıklı aslında. İmzama ve durumuma da atajean yazdığım için bunu kanıtlar nitelikte oluyor. Sürekli her bulduğum yere atajean yazıyorum. Bu da kendimi sevdiğimi gösterir ve ego oluşmasına sebep olur.

Ya da hiçbirisi olmaz. Güzel bir nick bulmak için uzun bir süre beklenir. En son bulamayınca sıradan bir nick olsun diye ortalama kelimesi seçilir ve yanına kişiyi belirtmek için biri eklenir ve bütün kaos teorileri çürür -ki atajean nickini almış birisinin güzel bir nick bulamama potansiyeli bu teorimi daha da güçlendiriyor-

DeletedUser64699

Ziyaretçi
3 maddeyi halleder de kafasına bir şey takmayı nasıl bırakacak merak ediyorum :DAS:DSS:DD

Ortalama Biri

Misyoner
Şey mi yapsak acaba. Mayıs'a söyleyelim. Fotoğrafı da atalım. Bütün dünyalara sirküler çeksin. Facebook üzerinden etkinlik yapalım hatta. Fileyi yanlış yere takmış bu kişi kimdir diyelim :D