Muhabbet Köşesi

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya da sadece ego yükseltisi

Bakın bakın ben ortalama biri diye nick alabilicek kdr ortalama dışı biriyim ama böle oyunları sa seviyorum. Ortalama biri ile görüb bakın atajeanı nasıl geçiyorum poat kasarken ya da atajean olduğunu bildiğinizden bunun dayanılmaa hafifliği ile ortalama biri değilim tabikiiii ben atajeanım dercesine de alınmış olabülü

Ortalama dışı insanlar bu oyunu oynamaz mı yani :) strateji oyunlarını genelde zeki insanlar tercih eder diye biliyordum ben.

Bu arada Ata'nın nicki bana hep inci sözlük nickimi hatırlatıyor; "Fakir ama orta sınıf"

Black Swan.

Markiz
Ne alaka froydcum oyunu oynamak ya da oynamamakdan bahsetmedik yahu )
Tabikide öyle mesela ben oynamıyorum hiç zeki degilim :)

Black Swan.

Markiz
He sen böyle oyunları seviyorumu yanlıs anladın orda hani nicki böle değişik seyler yapmayı kastediyorum oyun derken ))

Ortalama Biri

Misyoner
Yalnız o yazıyı yazan Erdem :D
Einstein de zaten kağıt üzerinden oynuyormuş bu oyunu :p Kendisi harita çizip köyleri gözlerini kapatarak haritaya nokta ile işaret olarak atıyormuş.

DeletedUser

Ziyaretçi
Froydu hiç sevmem. İnsanın ihtiyaçlarını asla anlayamamış biridir. Beni froydla bağdaştırmak resmen bana hakaret. Ben sevgiden bilgiye olan açlıktan bahsederken froyd cinsel arzu der durur :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
art of war neymis savasi ciziyolar sinra millet savasa özeniyo sonra savasmak istiyo ve savasiyo. butun savaslarin suclusu art of warcilar, bu dünyanin katili sizlersiniz...

DeletedUser

Ziyaretçi
art of war neymis savasi ciziyolar sinra millet savasa özeniyo sonra savasmak istiyo ve savasiyo. butun savaslarin suclusu art of warcilar, bu dünyanin katili sizlersiniz...

O zaman sen art of war'u okumamışsın :) Mustafa Kemal de Art Of War'cudur ve Art Of War'da zorunda kalmadıkça savaşmayın yazar :)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
O zaman sen art of war'u okumamışsın :) Mustafa Kemal de Art Of War'cudur ve Art Of War'da zorunda kalmadıkça savaşmayın yazar :)

Ben okudum mükemmel bir kitaptı.Sadece savaş için değil genel olarak hayat stratejisi olarak benimsenilebilecek nitelikte bir kitap.Üzerinden yüzyıllar geçmesine rağmen hala güncel bir eser.Sun Tzu'nun eseri :)

Ortalama Biri

Misyoner
Kılıçsız Samuray
Ben de bu kitabı önereyim o zaman. Klişe bir kişisel gelişim kitabı gibi duruyor aslında. Fakat anlatılan hikayeler ve olaylar kitaba bağlanmanızı sağlıyor. Yöneticilik konusunda güzel bir kitap