Muhabbet Köşesi

Black Swan.

Markiz
Kılıçsız Samuray
Ben de bu kitabı önereyim o zaman. Klişe bir kişisel gelişim kitabı gibi duruyor aslında. Fakat anlatılan hikayeler ve olaylar kitaba bağlanmanızı sağlıyor. Yöneticilik konusunda güzel bir kitap

Kesin yemek kitabı

Kılıçsız samuray çünkü elleri kaşık tutuyor

Ortalama Biri

Misyoner
Yok bu modern çağdaki samurayı anlatıyor. Tabanca kullanıyor altıpatlar hemde, western filmlerindeki gibi :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
O zaman sen art of war'u okumamışsın :) Mustafa Kemal de Art Of War'cudur ve Art Of War'da zorunda kalmadıkça savaşmayın yazar :)

yıllardır art of war'ın senin üretimin olduğunu sanıyodum ben :D o bi kitapsa da türkçe ismini biliyorumdur neyse ozaman HAYIRLI OLSUN :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Dünyanın ilk din olarak benimsenmeyen kişisel gelişim kitabıdır. Buda'nın öğretilerini de kitap sayarsak ilk kişisel gelişim kitabı odur çünkü

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrıca İncil ve Kuran da kişisel gelişim kitaplarıdır(Din olmanın yanı sıra). Yani kişisel gelişim kitabı okuyacağına sana indirileni oku önce diye sesleniyorum burdan okumamışlara :D bugüne bugün sevfilisine incil hesiye etmiş biriyim ben :D @Pollyanna

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Error bir fake listesi hazırlamış listenin sonuna gelmek için 10 dakika geçti benden duymadınız anticiler :p

Pollyanna**

Baron
Ayrıca İncil ve Kuran da kişisel gelişim kitaplarıdır(Din olmanın yanı sıra). Yani kişisel gelişim kitabı okuyacağına sana indirileni oku önce diye sesleniyorum burdan okumamışlara :D bugüne bugün sevfilisine incil hesiye etmiş biriyim ben :D @Pollyanna

Dinden imandan çıkartıyorsun bari reklam yapma hkvgjvdgkcdjndhn

Okumadığımı kim söyledi
Way öyle bir hediye mi aldın tebrik ederim
Okudu mu peki :)

Çok yoğun çalışıyor o yüzden okuyamadı :(

DeletedUser64740

Ziyaretçi
hangisiymiş söylede bende bileyim benden gizliyorlar demek ki :)