Mhmet36 - MACERA Klanının Tehditleri

• Konuyu başlatan DeletedUser64612
  • Başlangıç tarihi

FARAZA

Markiz
arkadaşlar mehmt36 ruh ve akıl sağlıgından problem var bu belli artık o yüzden bunun makarasını uzatmasak daha iyi olur ayıp oluyor sanki , akıllı başlı bir adam üzerinden dönen makara uygun olur fakat böyle olunca ayıp oluyor artık sanki zaafıyla daga geçiliyor gibi oluyor

Gülüyordduk oysaki ;((

arkadaşlar mehmt36 ruh ve akıl sağlıgından problem var bu belli artık o yüzden bunun makarasını uzatmasak daha iyi olur ayıp oluyor sanki , akıllı başlı bir adam üzerinden dönen makara uygun olur fakat böyle olunca ayıp oluyor artık sanki zaafıyla daga geçiliyor gibi oluyor

Oysa Ayağımıza taş bağlayıp denize atacaktı bizi evden aldıracaktı :(
Bahçivan kardeşşşşşş

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Başlık önemi kaybetti arkadaşlar artık fazla üstelemeye gerek yok macera klanı zaten duruşunu gösterdi o yüzden ötesine geçmeye gerek yok herkes kendine yakışanı yapar :D şiirlerini bende merakla takip ediyorum 3 gündür yok ama kendisi :p

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İlham geldi yazıyorum captan.
Beraber su içer miyiz kaptan?
Ben sevdiğimi kalbime gömmüşüm
Siz mis arası diyorsunuz bana
Ben seni bitirmeyi bilirim ama
Captan izin vermiyor toplamaya
Aldım makası elime budadım çiçekleri
Sürdüm tarlaya bizim sarı inekleri
Al bir gül kopardım sana
50 kuruş versene tırrek.

Yok abi saçmaladım okey de duygu yok şiirde. Olmuyor olmuyor olmuyor.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
İlham geldi yazıyorum captan.
Beraber su içer miyiz kaptan?
Ben sevdiğimi kalbime gömmüşüm
Siz mis arası diyorsunuz bana
Ben seni bitirmeyi bilirim ama
Captan izin vermiyor toplamaya
Aldım makası elime budadım çiçekleri
Sürdüm tarlaya bizim sarı inekleri
Al bir gül kopardım sana
50 kuruş versene tırrek.

Yok abi saçmaladım okey de duygu yok şiirde. Olmuyor olmuyor olmuyor.

Adında Başlık Açıp İfşa Ederler Söyleyim Şiir Yazmamalısın :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Yazılan mesajların bir kısmını okudum.Sonuc olarak Soa tarafini daha haklı buldum.Fenersavar'in oyuncuları tahrik ettiği ve soanin maceraya casus sokmaya çalıştığı yazılmış.Bunlar oyunda olan kurallar dahilindeki davranışlar.Fakat küfür kesinlikle kabul edilemez.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Yazılan mesajların bir kısmını okudum.Sonuc olarak Soa tarafini daha haklı buldum.Fenersavar'in oyuncuları tahrik ettiği ve soanin maceraya casus sokmaya çalıştığı yazılmış.Bunlar oyunda olan kurallar dahilindeki davranışlar.Fakat küfür kesinlikle kabul edilemez.

Casus sokmaya çalıştığımızı söylüyorlar da numaralarımızı nerden bulduklarını söylemiyorlar hani whatsapp grubunda ki adamınız kim diye sormuyorum farkındaysan oralara girsek borçlu çıkarlar bizzat diplomatları yönetiminizi okuyoruz whatsapp grubunuzda varız diye ağzından kaçırdı he hoş grubu dağıttık olası ihtimali olan kişileri de topladık :D ama biz orada hala varız rahatsız oluyorlarsa baştan yapmayacaklardı.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Sıralamada geri düşmüşlerdir normal öyle yapmaları :D

Kim reveze yapmış mesela zorbey tinerci kim yapmış zorbey kardeşim sen bu köyleri alabilicek misin ki gidip zeveze yapıyosun sizin aklınız nerdeydi kardeşim bak bu adamlar burda azdı çok oldu noldu he uyuyan elemanlar yüzünden...