Mhmet36 - MACERA Klanının Tehditleri

• Konuyu başlatan DeletedUser64612
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Yalnız o videoyu ben izleyemedim ya bana da ulaştırın pls :p

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Şu ana kadar forumda pek çok tartışma konusu okudum. Çok sürükleyici kavgalara şahit oldum ve kaostan beslenen biri olarak okuduğum her kavgadan da zevk aldım; fakat ben böyle bir konu görmedim.
Türkçe konuşamama
Takım Elbise
Biz Şu kadar kişiyiz gardaş tripleri
Özelden adam tehdit etme
Kaptan şiiri skdjlaksdjlaksjd
Kesinlikle bir baş yapıt ya. Sao klanı sırf böyle tiplerle uğraştığı için bile tebrik edilmeli bence.

DeletedUser58712

Ziyaretçi
Savaşın 10.günün de mhmet36 köy kaybetmede ilk sıra alarak 47 köy kaybetti .Ek olarak hesabı bakıcıya vererek ilk günlerde savaştan kaçmıştır.Kendisi hergün kendine övgü dizeleri yazan bir insan olduğu halde meğer hepsi şovmuş.

DeletedUser64783

Ziyaretçi

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Savaşın 10.günün de mhmet36 köy kaybetmede ilk sıra alarak 47 köy kaybetti .Ek olarak hesabı bakıcıya vererek ilk günlerde savaştan kaçmıştır.Kendisi hergün kendine övgü dizeleri yazan bir insan olduğu halde meğer hepsi şovmuş.
404 hepimiz ölcez ve öbür 2. olan oyuncu mhmt36 ögrencileri bide 404de kuzenleri var. :D:D 60de sen ona 47 az

DeletedUser12190

Ziyaretçi
404 hepimiz ölcez ve öbür 2. olan oyuncu mhmt36 ögrencileri bide 404de kuzenleri var. :D:D 60de sen ona 47 az

Mhmt36'nın önceki konuşmalarını veyahut küfür ettiği söylenen konuşmalarını yanlış bulduğumu söylüyorum.Lakin Mhmt36'nın haritadaki konumunu bilen biliyor.Macera'nın içinde kalması dolayısıyla o kadar köy verdiğini unutmamak gerekiyor.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
@memet36 bebeğim foruma geliyorsun sana özel açılmış başlığa gelmiyorsun ayıp ama teessüf ederim sana. bak burada hayranların seninle buluşmak için can atıyor

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Başarılar arkadaşlar duvarlarınız sağlam ameleleriniz güçlü olur umarım :D

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Emir 2 dakika önce wp den tartışmıcaz kimseyle diyordun şimdi zarf atıyorsun :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
onunla seviyeli bir ilişkimiz var has ekibiyle bizi dövecekti en son :p

**aNoLifeq**

Yasaklı
Mhmt36'nın önceki konuşmalarını veyahut küfür ettiği söylenen konuşmalarını yanlış bulduğumu söylüyorum.Lakin Mhmt36'nın haritadaki konumunu bilen biliyor.Macera'nın içinde kalması dolayısıyla o kadar köy verdiğini unutmamak gerekiyor.

Bahsettiğiniz kişi mis arası atmayı , salise ile saldırı göndermeyi boş verin saniyeler arasına zor saldırı ya da destek atabilen kişi odunculuğunu çok iyi biliyorum, saldırı ve savunma askerlerini ne şekilde basabileceğini dahi bilmeyen birisi o yüzden konumunun hiç bir önemi yok. Hesabı bakıcılık ve şifre paylaşımı ile döngü sağlıyor. Sanırım o dünyada en çok premiumu da o arkadaş harcamıştır :)