Mhmet36 - MACERA Klanının Tehditleri

• Konuyu başlatan DeletedUser64612
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
vede şunuda eklemeden edemiycem bu tip bir insanı macera klanları da puan için tuttuğuna adım kadar eminim çünkü aynı hatayı zamanında bende yapmıştım burdan macera klanının yöneticilerine sesleniyorum beyler adam gerçekten çok bela bir insan nasıl dakikada 45 mesaj yazar anlamıyorum hala gerçekten bunaltır sizide macera yönetimi bu adamın vukaatlarıyla uğraşmaktan oyuna bakamazsınız bu adam biz dehşet ile savaşta iken dehşete para karşılığı köy satan bir adam... Sizlere söylediği şeyleri söyliyim isterseniz

-kanka ben iddia oynuyorum ordan tutan paralar ile burda pre çekiyorum haram boğazımdan geçmiyor vs vs
- biz yiğenlerle oynuyoruz bu oyunu 300 kişi isterseniz onlarıda çağırıyım beni severler sözümden dışarı çıkmazlar vs vs
-ben herşeyi klanım için yapıyorum Allahın izni ile ... klanını zirveye taşıycaz herkesi yenicez vs vs

geç olmadan sizde savuşturun başınızdan ne kadar SOA daki kardeşlerimiz ile savaşta dahi olsanız bu tavsiyeyi yapmadan edemem :D

Aynisini w38 de bana da yapti kisacasi gerizekalinin teki boş konusup boş yasayan birisi

DeletedUser64282

Ziyaretçi
EY CAPTAN
ANADOLU ÇOCUGUYUZ
SER VERİP SIR VERMEYİZ
DOSTUMA ÇİÇEK UZATIRIZ
DÜŞMANIMADA ÇİÇEK UZATIRIM
BARIŞMAK MANASIYLA DEYİL
KARDEŞ
DÜŞMANIMA ÇİÇEK UZATIRIM
O ÇİÇEK ALINIRSA CAPTAN OLDUMU BİLİR
AMA ALMASA CAPTANI OLACAMI BİLSİN
BU GEMİDE KİMLERİ TAŞIDIM BİLİNMEZ
BİR BEN BİR ALLAH BİRDE GÖRENLER
BİLİR YA BU GEMİYE SİZİ KOYARIM
YADA SİZE BENZEMEDEN
DOSTLARIMLA GİDERİM
AMA BİR SÖZ VERDİK BİZ BTMEDEN
GİTMEYİZ
HAZIRMISINIZ GEMİYE

FARAZA

Süvari
türkçe olmayan yazılarla güzel ülkemizden dilimizi köreltmeye yönelik çalışma yapmazsanız sevınırım...

DeletedUser58862

Ziyaretçi
EY CAPTAN
ANADOLU ÇOCUGUYUZ
SER VERİP SIR VERMEYİZ
DOSTUMA ÇİÇEK UZATIRIZ
DÜŞMANIMADA ÇİÇEK UZATIRIM
BARIŞMAK MANASIYLA DEYİL
KARDEŞ
DÜŞMANIMA ÇİÇEK UZATIRIM
O ÇİÇEK ALINIRSA CAPTAN OLDUMU BİLİR
AMA ALMASA CAPTANI OLACAMI BİLSİN
BU GEMİDE KİMLERİ TAŞIDIM BİLİNMEZ
BİR BEN BİR ALLAH BİRDE GÖRENLER
BİLİR YA BU GEMİYE SİZİ KOYARIM
YADA SİZE BENZEMEDEN
DOSTLARIMLA GİDERİM
AMA BİR SÖZ VERDİK BİZ BTMEDEN
GİTMEYİZ
HAZIRMISINIZ GEMİYE
Buyursun captan :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
CAPTAN bitti artık sırayı bahçıvanlara getirmiş :(

Kişisel metin
Bak bahcıvan kardes sen gûlleri ekerek. Sulayarak bakarak búyûtúp õyle guzel bi hale getiosun deyilmi biri gelir gülü koparır emeyin bosa gider ama Ben gûlûmû sevdimi kalbime gõmdûm. Adıda orda yazar sevgimin anlamıda eyer benim búyûlttûm gúlû alacaksan once bu canı alki adına sen bak bizim sevgimizi bir RABBIM bir sevdigim ve Ben bilirim bahcıvan kardeş

DeletedUser63321

Ziyaretçi
acayip birşey ya vallahi girip adamın profiline bakmadan duramıyorum zaten bu nerde ampır adam var hepsi toplanmış tam bizim manyaklara göre dünyaymış:D