Mhmet36 - MACERA Klanının Tehditleri

• Konuyu başlatan DeletedUser64612
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64612

Ziyaretçi
Öncelikle hepinize merhaba forum ahalisi. Gün geçmesin ki bir macera oyuncusu daha, başka bir gariplik yapmasın. Şimdi de bir şekilde telefon numaralarımıza ulaşan bazı densiz macera oyuncuları, SOA oyuncularını reel hayat üzerinden tehdit ediyorlar. Bunun bir oyun olduğunu unutan ve hırsına yenik düşen bu zavallı kişiye denilecek laflar az kalır. Bu durumu hepimizin kullandığı ortak foruma da koymak istedim. Böylece herkes kimin ne olduğunu görsün. Bunun üzerine bu oyuncuyu halâ bünyesinde barındırıyorsa eğer, macera klanına da gerçekten yazık.

Hepinizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

ZZjzba.jpg

kb78qD.jpg

ZZjz8G.jpg

qbQN6R.jpg

4PWV7G.jpg

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Oyun yöneticilerini ve ayrıca MACERA klanının saygıdan bahseden yönetimlerini başlığa davet ediyorum ve bu densizin gerekli cezayı almasını istiyorum.Benimle de bir ufak mesajlaşması oldu lakin buraya koymayacağım fazla küfür var içerisinde. Bugüne kadar bu savaştan zevk alarak bunun bir oyun olduğu bilincinde hareket ettik ve karşılığında tarafımıza reel hayat üzerinden yapılan bu saldırılara gerekli yaptırımlar yapılmalı. Arkadaşın ne benim üstümde ne de dostlarım üzerinde bir etkisi olamaz gelme erkekliğini gösterirse acil servisteki masraflarını karşılayacağıma söz veriyorum ama klanımızda 17 18 yaşında kardeşlerimiz var herşeyden önce bunları göz önüne konulmasını ve bu oyunun oyun olarak kalmasını temenni ediyorum.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Eee bir neslimiz Polat Alemdar izleyerek büyüdü ne yaparsın :) Ortada ki de benim demiş ya la klanlar ekibi olarak bu arkadaşın oyundan uzaklaştırılması ve gerekli hukiki süreç için bu formun arşivlenmesi lazım. Cahil hödük gidip savcılığa versen gbtsinde 50 tane şey çıkar içeri atarlar.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Özel telefonuna mesaj atılıp basitçe tehdit edilen arkadaşımız şu olayın peşine düşecek biri olsaydı, failin karşılacağı sonuç altı aya kadar hapis veya adli para cezasıydı en başta onu söyleyeyim.

Olayın hukusal boyutunu geçtim, ya altı üstü bi oyun, tamam emek veriyosun zamanını harcıyosun ama kim olduğu konusunda en ufak fikrin olmayan bir şahısı tehdit etmek sana bu hakkı verir mi? Hangi ahlaki değere sığar bu davranış?

Bu olayı Macera klanının tamamına atfetmek her ne kadar yanlış olsa da inanıyorum ki bu olayı gerçekleşmesinde payı olan, mesaj atanı fiştekleyen kişiler muhakkak vardır.

Ben şu an sadece şunu merak ediyorum; gerek klanlar, gerekse macera yönetimi bu olay karşısında nasıl bi tutum takınacak?

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Direk oyuncuya global ban atılması lazım. Dünya mı kurtarıyoruz altı üstü gündelik hayattan uzaklaşmak için zaman harcıyor bir de gelmiş bunun gibi veledin tehdit etmesine göz yumarsak bunun gibi tipler yarın gelir bize de aynısı yapar. değil bu resmen rajon kesiyom ama tek oldu mu kedi kesiliyorum tayfasında adamların böyle saçma iş yapması. Macera da özür dileyecek. Ya da hesap sil yapacaklar.

DeletedUser40161

Ziyaretçi
Biz ne çakırlar polatlar tokatladık buda geldiği gibi gider. Köyleri düşünce o mutheşem uzun paltosunun altında '' ben aslında yohum '' diyecek. Birisi klana gelip yeni köy aldım şimdi sizi kesecem diyor birisi öyle :D:D Napsak Emir savaştan çekilsek mi? Vursak yarısı boşa gider. Gidip adam gibi klanlarla savaşalım. Bunlar parkta yaşını doldursun döner yine keseriz

DeletedUser63321

Ziyaretçi
dedikleriniz çok doğru ama gerçekten çok üzülüyorum bu durumlara. Bırakın şimdi klan işlerini de şimdi bu adamlardan ne kadar çok peydah oldu çevremizde anlayamıyorum gerçekten. Gencecik çocuk tavırları falan felaket zaten ama bu adam en basitinden daha bikaç yıl önce 11 yıllık zorunlu bir eğitimden çıktı ve daha dilini yazmayı-konuşmayı dahi bilmiyor, yani bu 11 yılda hiçbir şey koyamadıysan üzerine şunları öğrenseydin be kardeşim ya. Çok birşey değil yani, günlük hayatta kullandığın türkçeni doğru yazmayı öğrenseydin bu kadar resim çektireceğine en azından. Yani ne kadar acı birşey insanın kendinden bu kadar habersiz olması. Şimdi bazen karşılaşıyoruz klanlarda doğru düzgün yazamayan abilerimize ama bu adam gencecik daha eğitimini yeni tamamlamış sayılır yani ona buna tavır keseceğine biraz birşey katsaydın ya kendine vallahi yani kardeşim sen klanları en iyi sen oynasan ne olur oynamasan ne olur yani.