MAFİA

Maykk

Okçu
diyip şuan vermesi : dF
Geçmişinizi bilmiyorum ama senin gibi sağda solda birilerine sataşanlar genelde çok sağlam tokat yemiş oluyor. Hangi dünyada topladılar seni? Aranızda toplayan - toplanan dışında başka bir ilişki var mıydı? Merak ediyorum kötü düşünme lütfen, maksat magazin kazansın

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Geçmişinizi bilmiyorum ama senin gibi sağda solda birilerine sataşanlar genelde çok sağlam tokat yemiş oluyor. Hangi dünyada topladılar seni? Aranızda toplayan - toplanan dışında başka bir ilişki var mıydı? Merak ediyorum kötü düşünme lütfen, maksat magazin kazansın

yoo neden kötü düşüneyim ama bilemedin.
herkesi herkesle karıştırma : D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dünya da Mafia ve zorba diye 2 klan kutbu var sanırım. Bir şeyi merak ediyorum, MAFİA klanı ZORBA 'dan önce ışınlandı haritasını belirledi. Peki ZORBA klanı ışınlan hakkı varken neden MAFİA'nın tam tersine konum aldı? Hani iyi bir ekibin ben böyle bir hamle yapmasını beklemezdim. Neden MAFİA'nın içine veya yakınına ışınlan atmadılar soruyorum? Açıkcası dünya erken bitebilirdi. Ama şimdi hem uzağına gidiceksin hem de forumda mafia alehine savaş çığırtganlığı yapacaksın. Bu bence iyi değil boş klanların işi.

HapazCı.

Okçu
Dünya da Mafia ve zorba diye 2 klan kutbu var sanırım. Bir şeyi merak ediyorum, MAFİA klanı ZORBA 'dan önce ışınlandı haritasını belirledi. Peki ZORBA klanı ışınlan hakkı varken neden MAFİA'nın tam tersine konum aldı? Hani iyi bir ekibin ben böyle bir hamle yapmasını beklemezdim. Neden MAFİA'nın içine veya yakınına ışınlan atmadılar soruyorum? Açıkcası dünya erken bitebilirdi. Ama şimdi hem uzağına gidiceksin hem de forumda mafia alehine savaş çığırtganlığı yapacaksın. Bu bence iyi değil boş klanların işi.

Bizim ışınlanacağımız bölge w31 den bu yana hep güneybatı oldu.Soran Herkese de söyledik.
Ama bidahakine sana sorarız tabi.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bizim ışınlanacağımız bölge w31 den bu yana hep güneybatı oldu.Soran Herkese de söyledik.
Ama bidahakine sana sorarız tabi.

Şimdi neresinden cevap versem şu yazınıza boş. Neden sinirleniyorsunuz ? İyi klan bu w nin ağır favorisi sizsiniz. Neden bu özelliğinizi MAFİA içine ışınlanarak göstermediniz bunu sormak kabahat mı ? Yoksa bu tutumu sergilemediniz neden forumda MAFİA yı karalamaya özgüvenini kırmaya çalışıyorsunuz diye sorduğum için mi kabahat bende oldu ?

Mutios

Yasaklı
Şimdi neresinden cevap versem şu yazınıza boş. Neden sinirleniyorsunuz ? İyi klan bu w nin ağır favorisi sizsiniz. Neden bu özelliğinizi MAFİA içine ışınlanarak göstermediniz bunu sormak kabahat mı ? Yoksa bu tutumu sergilemediniz neden forumda MAFİA yı karalamaya özgüvenini kırmaya çalışıyorsunuz diye sorduğum için mi kabahat bende oldu ?

Agacim MAFIA 30 Kisilik CATAPAT'la vurusamiyor. Sen neyi anlatiyorsun:)

Poyrazz27

Yasaklı

Ne anlatıyon sen mafia çatapat savaşından bile zor çıkar gibi.şuan ki istatisklikler öyle gösteriyor. Zorbanında öyle ahım şahım bir gücü şuan yok.Çünkü baya oyuncu pre kasıyor orda.ama dünyanın favorisi oldugu belli

HyperionX

Kılıç Ustası
Enes sana sıra çabuk gelecek knk sen dert etme böyle şeyleri bakalım ozaman destek alabılecekmısın paktlarından övmeye devam et milleti bu dünya yancı rolü görüyorsun yakıştıramadım kısa sürecek ama :)

willyc

Kılıç Ustası
Kimseyi satmadan kaybetmeye geliyoruz. Belki dünya kapatırız desek daha dogru olur.

Kızıl bir harita seven arkadaşları bekleriz.
Kimseyide bir gecede habersiz klandan atıp köyünü toplamayı düşünmüyoruz.
Multimiz de yok
Diğer klanlara casus da koymadık.
Geceleri habersiz sa da bozmayız
Düşene bir tekme de biz atmayız.
Bu şartlarda belki dünya kapatırız.

elemanlar @korkmayemem adlı arkadaşı klandan 1 gecede atıp köyüne mis saldırısı düzenledi bu arada. Ama 2 yüzlü elemanlara haddini bildirdik çok şükür. rapor alttadır. inanmayanları oyuncu dosyasını incelemeye davet ederim. Hala yapmadık diyen varsa mesajları paylaşabilirim. İyi forumlar ;))))))))))))))))

Herkesin bilgisine 1627196730022.png

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
elemanlar @korkmayemem adlı arkadaşı klandan 1 gecede atıp köyüne mis saldırısı düzenledi bu arada. Ama 2 yüzlü elemanlara haddini bildirdik çok şükür. rapor alttadır. inanmayanları oyuncu dosyasını incelemeye davet ederim. Hala yapmadık diyen varsa mesajları paylaşabilirim. İyi forumlar ;))))))))))))))))

Herkesin bilgisine 27243 adlı eklentiyi görüntüle
Sözümün hala arkasındayım artık yalan atmayı bırakın şerefinizle oynayın

Eklentiler

• Screenshot_2021-07-26-18-49-21~2.png
    Screenshot_2021-07-26-18-49-21~2.png
    72 KB · Görüntüleme: 16

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Patlayan bir ordu birde mis herkes bilsin oyun bu adam klanı terk ederse benimde saldırma hakkım vardır size sıpınmasa köyüde alıcak tın ama olmadı sağlık olsun.

Gelip burda adamı klandan atıp topluyorlar demen iftira atmaya girer süreli bunu yapıp algı yapmaya çalışmak hiç hoş değil