MAFİA

Başarılar beyler gönlünüzce eğlendiğiniz bir dünya geçirin. Her şeye kulak asmadan vurup geçin kazanırsanız sefasını sürer kaybederseniz tebrik edersiniz :)

Önemli olan birbirinize Vefa’lı kalın.

Krmz1905

Yasaklı
sizi kimin nasil bildigi umrumda degil 10 kafadar 10 ayri klan kurup alandan adam alip finalde hangi klan iyi giderse onunla yola devam ederiz kafasiyla dunyaya tutunmaya calisan ve bununla haz duyan bi grupsunuz benim icin!
bu arada rakipcikler yine belli oldu :)
Bu dediğine inanıyor musun gerçekten :)

Luxor*

Baltacı
Kimseyi satmadan kaybetmeye geliyoruz. Belki dünya kapatırız desek daha dogru olur.

Kızıl bir harita seven arkadaşları bekleriz.
Kimseyide bir gecede habersiz klandan atıp köyünü toplamayı düşünmüyoruz.
Multimiz de yok
Diğer klanlara casus da koymadık.
Geceleri habersiz sa da bozmayız
Düşene bir tekme de biz atmayız.
Bu şartlarda belki dünya kapatırız.

23BE3D7C-F124-4E73-B5D1-877B9E1FE3CC.jpeg

izdiham15

Kılıç Ustası
Yazdıgın şeyi bana yazdıysan senin görüşün o olabilir, benimki farklı duyar kasmana gerek yok, birini eleştirirken aklınla eleştir nerenle okuyorsun anlamıyorum
benim truvaya ihtiyacım yok kafana vura vurada alırım konu oyunu hayat memat mesellesi yapmamak basit bi oyun sadece vatan haini ilan eden insanlara çok gülüyorum diyorum bu kadar egolu konuşan insana muhtemelen truva atılması gerekli zaten biraz daha duyar kas yaşasın kötülük:)
sen ve senin gibilere yazdım yarası olan gocunur okuduğumuda gayet anlıyorum herkes anlıyor zaten konu gayet açık truvaya ihtiyacın yoksa yapma o zaman truva atıp zaten benim ihtiyacım yoktu demek nasıl bir akıl tutulmasıdır. Kafama vura vura alamazsında kalabalığı toplar alırsın yada kuzenlerinin hesabından destek çeker alırsın güzel script lerle alırsın o şekilde evet vura vura alırsın temiz oynayarak bu oyunda köy almak 100 de 100 garanti değildir online süresine askerine göre değişkenlik gösterir ama sizin köyü banko alacağınıza emin olmanızın nedenini herkes biliyordur anlatmaya gerek yok. Madem bu sadece bir oyun o zaman zevk alarak oyna millete yalan söyleyerek arkasından vurarak oynama bunun oyun olduğunun ben farkındayım yaptığın hareketle farkında olmayan sensin bir de bana bu bir oyun diyorsun ayna bul bir tane geç karşısına aynaya söyle son olarak bir insan egolu diye truva atmak ne demek egoluysa engelle konuşma sen egolusun benden uzak dur de kafasına vura vura al köyünü amaaaa yoook öyle zor olur egolu adamı kandırıp arkadan vurmak daha kolay sende haklısın...
Kötü olduğunuda anladım zaten yaşasın kötülük demene gerek yok

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Terbiyesizlik yapma. Sıdıka bizi maşa olarak kullanıyor söylemleriniz unutulmadı. Herkesi kendin gibi tasmalı sanıyorsun
terbiyesizlik senin çöp demen ile başladı. karşılık alınca zorunamı gidiyor.
biz kimseye bir şey demedik kimseye bir kinimiz, garezimiz yok anlaşılan sizi piyon yapmışlar her dediklerine inanmışsınız. bugün siz yenersizin yarın biz yeneriz oyundur bu. ama gelip forumda MAFİA ailesine çöp demek senin karakterini gösteriyor

HyperionX

Kılıç Ustası
sen ve senin gibilere yazdım yarası olan gocunur okuduğumuda gayet anlıyorum herkes anlıyor zaten konu gayet açık truvaya ihtiyacın yoksa yapma o zaman truva atıp zaten benim ihtiyacım yoktu demek nasıl bir akıl tutulmasıdır. Kafama vura vura alamazsında kalabalığı toplar alırsın yada kuzenlerinin hesabından destek çeker alırsın güzel script lerle alırsın o şekilde evet vura vura alırsın temiz oynayarak bu oyunda köy almak 100 de 100 garanti değildir online süresine askerine göre değişkenlik gösterir ama sizin köyü banko alacağınıza emin olmanızın nedenini herkes biliyordur anlatmaya gerek yok. Madem bu sadece bir oyun o zaman zevk alarak oyna millete yalan söyleyerek arkasından vurarak oynama bunun oyun olduğunun ben farkındayım yaptığın hareketle farkında olmayan sensin bir de bana bu bir oyun diyorsun ayna bul bir tane geç karşısına aynaya söyle son olarak bir insan egolu diye truva atmak ne demek egoluysa engelle konuşma sen egolusun benden uzak dur de kafasına vura vura al köyünü amaaaa yoook öyle zor olur egolu adamı kandırıp arkadan vurmak daha kolay sende haklısın...
Kötü olduğunuda anladım zaten yaşasın kötülük demene gerek yok
1.Önceliklle truva bir savaş kazanma stratejisidir. Geçmiş yıllardada kullanılmış bu yöntemledede savaş kazanılmış usta savaş dehaları kendine biz yalan söyledik arkadan vurduk kazandık dememişler karşı tarafı delik deşik etmişlerdir aşılamaz denen surları ve egolar bu taktikle zamanında çok güzel patlatmışlardır.

2.Egolu olmak bir başarı değildir. Ego sorunu olan kişilerde özgüven problemi vardır Egoist kişiler bu tavırlarıyla kendilerini yücelttiklerini zannederler bir insanda olması gereken özgüvendir ego değildir.

3.Ben bunun bi oyun olduğunun bilincinde olduğum için kimi nasıl yenmek istersem o şekilde yenerim kısaca hangisi bana daha çok zevk verirse bilemiyorum onu kişiye ve keyfime göre değişir.

4.Kötü olduğumu anlamışssın en azından iyi bi insan gibi davranıp kötü biri değilim insanları kandırmıyorum açık olarak kötü olduğumu söyluyorum insanlığımı kaybetmeyecek seviyede tabiki buda beni sahte ve yalancı yapmaz.
.

gözümdan kaçan varsa tekrar sorabilirsin?

Krmz1905

Yasaklı
terbiyesizlik senin çöp demen ile başladı. karşılık alınca zorunamı gidiyor.
biz kimseye bir şey demedik kimseye bir kinimiz, garezimiz yok anlaşılan sizi piyon yapmışlar her dediklerine inanmışsınız. bugün siz yenersizin yarın biz yeneriz oyundur bu. ama gelip forumda MAFİA ailesine çöp demek senin karakterini gösteriyor
Aynen gral. Yanlış söyledin mafia ailesi değil çöp ailesi.

izdiham15

Kılıç Ustası
1.Önceliklle truva bir savaş kazanma stratejisidir. Geçmiş yıllardada kullanılmış bu yöntemledede savaş kazanılmış usta savaş dehaları kendine biz yalan söyledik arkadan vurduk kazandık dememişler karşı tarafı delik deşik etmişlerdir aşılamaz denen surları ve egolar bu taktikle zamanında çok güzel patlatmışlardır.

2.Egolu olmak bir başarı değildir. Ego sorunu olan kişilerde özgüven problemi vardır Egoist kişiler bu tavırlarıyla kendilerini yücelttiklerini zannederler bir insanda olması gereken özgüvendir ego değildir.

3.Ben bunun bi oyun olduğunun bilincinde olduğum için kimi nasıl yenmek istersem o şekilde yenerim kısaca hangisi bana daha çok zevk verirse bilemiyorum onu kişiye ve keyfime göre değişir.

4.Kötü olduğumu anlamışssın en azından iyi bi insan gibi davranıp kötü biri değilim insanları kandırmıyorum açık olarak kötü olduğumu söyluyorum insanlığımı kaybetmeyecek seviyede tabiki buda beni sahte ve yalancı yapmaz.
.

gözümdan kaçan varsa tekrar sorabilirsin?
1- TRUVA savaş stratejisi falan değildir düpedüz ... dır bunuda burada bilmeyen yoktur. Bu bir oyun durmadan söylediğin gibi tarihteki yapılmış savaşları aşılamaz surları yenilemez düşmanları diye örnek vermen saçma onlar gerçek hayat orada normal ama bir oyun için adam satmak kandırmak yalan söylemek bunun oyun olduğunun bilincinde olmamaktır.
2-Egolu insan yoktur yada ego güzel bir şeydir demedim zaten sen ne dediğimi iyi anladında verecek cevap bulamamışsın adam egoluysa sen egolusun seni sevmedim yaz bas engeli kafasına vura vura al köyü alabiliyorsan kandırıp arkasından vurma çok büyük oyuncusun ya vura vura al böyle şeylerle niye uğraşıyorsun
3-Sen bunun oyun olduğu bilincinde falan değilsin iddialı takıldığın için kaybetmeyi göze alamıyorsun kaybetmemek içinde her yol mübah kafasındasın senin gibi çok adam var bu oyunda tek değilsin merak etme adam w ye girerken şöyle efsaneyim böyle oyuncuyum diyor e bu kadar laf edince kaybetmemek için kuzen hesaplar açıyor script kullanıyor bo* kullanıyor yenilirse şanına leke gelir çünkü ha birde sürü gibi 100 adam çağırıyor ondan sonra ben oyuncuyum tabi sizden kralı yok
4 Buna bir şey demeyeceğim kabul etmişssin zaten ayrıca bir önceki mesajımda herşeye cevap vermemişsin bak ben her yazdığına veriyorum cevabımı