MAFİA

HyperionX

Kılıç Ustası
1- TRUVA savaş stratejisi falan değildir düpedüz ... dır bunuda burada bilmeyen yoktur. Bu bir oyun durmadan söylediğin gibi tarihteki yapılmış savaşları aşılamaz surları yenilemez düşmanları diye örnek vermen saçma onlar gerçek hayat orada normal ama bir oyun için adam satmak kandırmak yalan söylemek bunun oyun olduğunun bilincinde olmamaktır.
2-Egolu insan yoktur yada ego güzel bir şeydir demedim zaten sen ne dediğimi iyi anladında verecek cevap bulamamışsın adam egoluysa sen egolusun seni sevmedim yaz bas engeli kafasına vura vura al köyü alabiliyorsan kandırıp arkasından vurma çok büyük oyuncusun ya vura vura al böyle şeylerle niye uğraşıyorsun
3-Sen bunun oyun olduğu bilincinde falan değilsin iddialı takıldığın için kaybetmeyi göze alamıyorsun kaybetmemek içinde her yol mübah kafasındasın senin gibi çok adam var bu oyunda tek değilsin merak etme adam w ye girerken şöyle efsaneyim böyle oyuncuyum diyor e bu kadar laf edince kaybetmemek için kuzen hesaplar açıyor script kullanıyor bo* kullanıyor yenilirse şanına leke gelir çünkü ha birde sürü gibi 100 adam çağırıyor ondan sonra ben oyuncuyum tabi sizden kralı yok
4 Buna bir şey demeyeceğim kabul etmişssin zaten ayrıca bir önceki mesajımda herşeye cevap vermemişsin bak ben her yazdığına veriyorum cevabımı
Oyun insanın vaktini hoş geçirmesine, oyalanmasına yarayan bir araçtır, nasıl keyif alıyorsa alır gerçek hayatına geri döner. normal hayatta normal olan birşey sanal ortamda anormal olabilir. uzun uza yazmayacağım herkesin görüşüne saygı duyuyorum sen onu yapmasın başkası baska bi taktik yapar seni yener 1 world süresi içinde olan olur ve biter yeni dünya açılır yeni oyuncular oynar o bunu şöyle yenmiş bu bunu şöyle yenmiş gibi yazılar sadece duyar kasmak için yazılan yazılardır sanal ortamı bu kadar abartamıyorum komik geliyor kazanan kazanmıştır, kaybeden kaybetmiştir oyun sürecinde iyi dostlar edindiysende ne mutlu sana.

mateksahin

Mızrakçı
Görende klanını satmış, düşmana geçmiş ve içinizde yıllardır ukde kalmış sanacak. Bu konuyu uzatmayın arkadaşlar gençken insanlar hata da yapar ama şuan ki durumunuz sizi bağlar. Mevcut durumunuzu karakterinizden taviz vermeyin vesselam.

Başarılar

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
1- TRUVA savaş stratejisi falan değildir düpedüz ... dır bunuda burada bilmeyen yoktur. Bu bir oyun durmadan söylediğin gibi tarihteki yapılmış savaşları aşılamaz surları yenilemez düşmanları diye örnek vermen saçma onlar gerçek hayat orada normal ama bir oyun için adam satmak kandırmak yalan söylemek bunun oyun olduğunun bilincinde olmamaktır.
2-Egolu insan yoktur yada ego güzel bir şeydir demedim zaten sen ne dediğimi iyi anladında verecek cevap bulamamışsın adam egoluysa sen egolusun seni sevmedim yaz bas engeli kafasına vura vura al köyü alabiliyorsan kandırıp arkasından vurma çok büyük oyuncusun ya vura vura al böyle şeylerle niye uğraşıyorsun
3-Sen bunun oyun olduğu bilincinde falan değilsin iddialı takıldığın için kaybetmeyi göze alamıyorsun kaybetmemek içinde her yol mübah kafasındasın senin gibi çok adam var bu oyunda tek değilsin merak etme adam w ye girerken şöyle efsaneyim böyle oyuncuyum diyor e bu kadar laf edince kaybetmemek için kuzen hesaplar açıyor script kullanıyor bo* kullanıyor yenilirse şanına leke gelir çünkü ha birde sürü gibi 100 adam çağırıyor ondan sonra ben oyuncuyum tabi sizden kralı yok
4 Buna bir şey demeyeceğim kabul etmişssin zaten ayrıca bir önceki mesajımda herşeye cevap vermemişsin bak ben her yazdığına veriyorum cevabımı

Yav neden bu kadar önemsiyorsun uzunca bir de yazı yazmışsın truva yenir atılır neden ağlıyorsunuz? Savaş oyunu neticede bu oyun kurallarına da aykırı değil olsaydı ban sebebi olurdu o yüzden dewamke.

Lv Matestik

Kılıç Ustası
doğruluğunu yanlışlığını savunmuyorum zaten bunun bi oyun olduğunu unutmamak gerekiyor sen truva yediğine kaybediyorsan zayıfsındır arkandan vurulduğunda kaybediyorsanda zayıfsındır kendi köyünü koruyamıyorsanda zayıfsındır. güçlü olan herşeye hazırlıklıdır arkadan vurulduğunda küfür etmez veya ağlamaz dediğim gibi benim görüşüm ben yaparım demiyorum bana yapılsa problem değil sadece.
bu cevap biraz komik ve ters geldi bana. Sen kisaca "bana gore" diyorsun ki adam satmak truva atmak arkadan vurmak normal ve savunamiyorsan kendini zayifsin diyorsun. Bunun zayiflikla ilgisi yok. Klanlar oyununda her klanin farkli yapisi ve oyuncularin gorevleri vardir. diplomasi olsun, sinir oyunculari, savunma oyunculari, forum moderatorlugu vs. ve bu gorevlerin yaninda oyuncular hep birlikte savasmak zorunda yani organize olmak zorunda. Cok iyi oyuncular var. deli dehset oynuyor diyebilecegimiz. Ama onlar bile tek basina ayakta kalamaz.
arkadan vurulmak diyorsun butun tecrubeli oyuncular bilir ki oyunda donum noktalari vardir. Mesela iki guclu klan savasirken truva yemek yada muttefikinin sa olan klanin oyunculari tak sana donup vurdugunda kaybetmek zayifliktir diyorsun. Komik duruma gore kazanan degissede ve bu ihtimal hep olsada yanlis bana gore. Hemde o olay klanlarda unutulmuyor hele ki bilinen bir klan ve oyuncu kadrosu ise.
Son olarakta ben klanlarda iki farkli oyuncu gordum. Biri oyunu ve insanlari ciddiye alanlar, digeride oyun olarak gorenler. Benim inancim bu oyunda tutup satan truva atan vs insanlar gercek hayatta da yapacak potansiyele sahiptirler. Bu da benim dusuncem. Truva atmak, arkadan vurmak yanlistir. Yapana laf etmem ama tutup bu yuzden kaybeden insanlara da zayif demem.

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Hocam bazilari oyunda kalitesiyle karakteriyle oynar bazilari oynamaz. Bu konunun sonu yok. Takma kafana. Bize gore anladigim kadariyla zafer hakkini vererek ve karakterimizle kazanmak. Sonunda yenilsekte yaptiklarimizla mutlu oluruz.

HyperionX

Kılıç Ustası
Sabit fikirli insanlar ve bilmediğini bilmeyen insanlara bişey anlatmaya gerek yok. duyar kasmak isteyen buraya geliyor. truva yiyip dağılan güçlü bir klan görmedim truva yiyip kadro ve strateji geliştirmiş çok güçlü klanlarlar gördüm mesele yerinde sayıp saymamak.

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Sabit fikirli insanlar ve bilmediğini bilmeyen insanlara bişey anlatmaya gerek yok. duyar kasmak isteyen buraya geliyor. truva yiyip dağılan güçlü bir klan görmedim truva yiyip kadro ve strateji geliştirmiş çok güçlü klanlarlar gördüm mesele yerinde sayıp saymamak.
Bak sana bir soru sorayım. Sabit fikirli derken neyi kastettiğini açıklar mısın bana? Ona göre konuşayım.