MAFİA

burçigin

Dük
Kimseyi satmadan kaybetmeye geliyoruz. Belki dünya kapatırız desek daha dogru olur.

Kızıl bir harita seven arkadaşları bekleriz.
Kimseyide bir gecede habersiz klandan atıp köyünü toplamayı düşünmüyoruz.
Multimiz de yok
Diğer klanlara casus da koymadık.
Geceleri habersiz sa da bozmayız
Düşene bir tekme de biz atmayız.
Bu şartlarda belki dünya kapatırız.
Dürüst olmak gerekirse, bu şekilde dünya kapatamazsınız ama bir dünya seven kazanırsınız.

HyperionX

Kılıç Ustası
Kimseyi satmadan kaybetmeye geliyoruz. Belki dünya kapatırız desek daha dogru olur.

Multimiz de yok
Strateji oyunu oynuyoruz reisim bence, kimsenin neyi ne yaparak kazandığına bakılmıyor, kazandınmı kazandın ,kaybettinmi kaybettin karşı tarafı bak biz bunları yapmıyoruz sız bunları yaparak kazandınız lafı bana hep komik gelmiştir. yapman gerekeni yaparsın veya csgo lol oynamak mantıklı geliyor bana (kişisel görüşüm).

HayLaz.61

Mızrakçı

Multimiz de yok

Halil soylediklerine klasikte sahit oldugum icin FEDAI klani olarak simdiden basarilar dilerim...

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Söylediklerinizde samimiyseniz helal olsun umarım başarılı olursunuz
Dürüst olmak gerekirse, bu şekilde dünya kapatamazsınız ama bir dünya seven kazanırsınız.
Strateji oyunu oynuyoruz reisim bence, kimsenin neyi ne yaparak kazandığına bakılmıyor, kazandınmı kazandın ,kaybettinmi kaybettin karşı tarafı bak biz bunları yapmıyoruz sız bunları yaparak kazandınız lafı bana hep komik gelmiştir. yapman gerekeni yaparsın veya csgo lol oynamak mantıklı geliyor bana (kişisel görüşüm).

8 yıldır bu ekibin içindeyim realden tanışık sadece 2 arkadaşım var. Geri kalan abilerim kardeşlerim hepsi candır. Bu zamana kadar amacımız hep oyundan çok dostluk kurmak üzerine oldu biz her dünyada bir kaç arkadaş daha kazandık. Yeri geldi emeğimiz boşa gideceği halde arkadan vurmadık katıldığımız klanlardan ayrılıp vizyon klanı olarak devam ettik.
Yıllar sonra eskisi gibi olurmuyuz dedik clasikte mafia ile biz de yeniden yerimizi aldık oyuna tekrar ısındık ve w66 ile aynı vizyon ile devam edeceğiz.

Kısacası söylediklerimizde samimiyiz.
Dünya kapatamasak bile bizi seven birilerini kazanacağız.
Ve kimin ne strateji ile kazandığına değil kimin hakkıyla kazandığına bakıyoruz.

HayLaz.61

Mızrakçı

arkadasim koy kaybetmemek icin bulundugun klanin kaybedecegini anlayip rakibe gecerek...
basta muttefik oldugun klanla sirf harita sana dar geliyor diye rakiple el verip mutlugu bozup dalarak...
destek istedigin adami klandan atip koyunu alarak biyerlere gelmeyi sen kazanmak gozuyle goruyorsan;
bizans belki khbydi ama, inan savundugun seylere isim bulamiyorum :)
diplomasi denen sey bu oyunda verdigin sozun actigin savasin arkasinda durmaktir... dunya kapatmak icin sirtindan vurmaksa kazanmak... kaybetmeyi yeglerim!

HyperionX

Kılıç Ustası
arkadasim koy kaybetmemek icin bulundugun klanin kaybedecegini anlayip rakibe gecerek...
basta muttefik oldugun klanla sirf harita sana dar geliyor diye rakiple el verip mutlugu bozup dalarak...
destek istedigin adami klandan atip koyunu alarak biyerlere gelmeyi sen kazanmak gozuyle goruyorsan;
diplomasi denen sey bu oyunda verdigin sozun actigin savasin arkasinda durmaktir... dunya kapatmak icin sirtindan vurmaksa kazanmak... kaybetmeyi yeglerim!
doğruluğunu yanlışlığını savunmuyorum zaten bunun bi oyun olduğunu unutmamak gerekiyor sen truva yediğine kaybediyorsan zayıfsındır arkandan vurulduğunda kaybediyorsanda zayıfsındır kendi köyünü koruyamıyorsanda zayıfsındır. güçlü olan herşeye hazırlıklıdır arkadan vurulduğunda küfür etmez veya ağlamaz dediğim gibi benim görüşüm ben yaparım demiyorum bana yapılsa problem değil sadece.

Krmz1905

Yasaklı
Bir an yaptıklarını sıralıyorsun sandık arkadaşlarla

HayLaz.61

Mızrakçı
Bir an yaptıklarını sıralıyorsun sandık arkadaşlarla

Aaa hoptek gelmis... abisi senin bos konusmalarina son cevabimdir bu... yapilanlari siraladim evet ama yaptigim sonunda yegledigimdi. yoksa gecip baska klanlarda oynamak sizin gibi dalda konup ta o camuru basklarina bu kadar rahat atabiliyor olmanda ayri sasirtti...

ben senin yerinde olsam bu post a hic cvp yazmadim mesela..

yuzunde kizarmiyor diyecem ama Krmz sana yakisiyor belki ondan farkedilmiyor!

Krmz1905

Yasaklı
Aaa hoptek gelmis... abisi senin bos konusmalarina son cevabimdir bu... yapilanlari siraladim evet ama yaptigim sonunda yegledigimdi. yoksa gecip baska klanlarda oynamak sizin gibi dalda konup ta o camuru basklarina bu kadar rahat atabiliyor olmanda ayri sasirtti...

ben senin yerinde olsam bu post a hic cvp yazmadim mesela..

yuzunde kizarmiyor diyecem ama Krmz sana yakisiyor belki ondan farkedilmiyor!
Bizi bilen biliyor her şey meydanda maşacık. Çöp mafia ile iyi silinmeler size

izdiham15

Kılıç Ustası
hainliğin adı strateji olmuş adam dostuz diyor sonra truva atıp arkadan vuruyor ondan sonrada pişkince eee sen zayıfsın niye arkanı kollamadın diyor gerçekten enteresan yani yaptın bari susda dikkat çekme :D

HayLaz.61

Mızrakçı
Bizi bilen biliyor her şey meydanda maşacık. Çöp mafia ile iyi silinmeler size

sizi kimin nasil bildigi umrumda degil 10 kafadar 10 ayri klan kurup alandan adam alip finalde hangi klan iyi giderse onunla yola devam ederiz kafasiyla dunyaya tutunmaya calisan ve bununla haz duyan bi grupsunuz benim icin!
bu arada rakipcikler yine belli oldu :)

HyperionX

Kılıç Ustası
hainliğin adı strateji olmuş adam dostuz diyor sonra truva atıp arkadan vuruyor ondan sonrada pişkince eee sen zayıfsın niye arkanı kollamadın diyor gerçekten enteresan yani yaptın bari susda dikkat çekme :D
Yazdıgın şeyi bana yazdıysan senin görüşün o olabilir, benimki farklı duyar kasmana gerek yok, birini eleştirirken aklınla eleştir nerenle okuyorsun anlamıyorum
benim truvaya ihtiyacım yok kafana vura vurada alırım konu oyunu hayat memat mesellesi yapmamak basit bi oyun sadece vatan haini ilan eden insanlara çok gülüyorum diyorum bu kadar egolu konuşan insana muhtemelen truva atılması gerekli zaten biraz daha duyar kas yaşasın kötülük:)