LUST vs Requiem

DeletedUser66170

Ziyaretçi
gene 8-10 tane req klanı olmuş.Lust olan klanlar şimdi de req mi oldu ?

DeletedUser69338

Ziyaretçi
gene 8-10 tane req klanı olmuş.Lust olan klanlar şimdi de req mi oldu ?

daha olmadılar yakında inşallah :) Erhan sağ olsun benim yapamadığımı yapıyor klana alıyor büyütüyor rahat rahat :D herkese de bize gel yazıyor e bende davete icabet etmek lazım diyorum

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Normalde yazmayı yada sow yapmayı sevmem

Sadece forumda gereksiz kişiler gereksiz konuşmalar ve boş konuşmalar için yazıyorum. İleride anlarsınız anlamasanız da ÖĞRENECEKSİNİZ :)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
anznXz.png

Ben atayım bir tane

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Aferin Yusuf Yusuf Organize olabiliomussunuz Ne Tisrtiniz beeee

Hakkını helal et olur mu ;) o köy senin yanında ilk mislerin vurdu köy boştu oysa ki senin beceriksizliğin

Tırsak demeden önce köyüne baksaydın keşke :D gerçi çerez benim tek kamim yeter buraya ama sana değişik bişi yapıcam bekle sıranı:) Erhan değil 7 sülalen gelse kurtaramaz seni
nbOX6V.png

DeletedUser47725

Ziyaretçi
S
Hakkını helal et olur mu ;) o köy senin yanında ilk mislerin vurdu köy boştu oysa ki senin beceriksizliğin

Tırsak demeden önce köyüne baksaydın keşke :D gerçi çerez benim tek kamim yeter buraya ama sana değişik bişi yapıcam bekle sıranı:) Erhan değil 7 sülalen gelse kurtaramaz seni
nbOX6V.png

Sen bu şirofrenligin ile hala oynayabiliosun ya bu oyunu ben ona sasiyorum Vallahi Arkadas insanda biraz utanma Ar yuz kizarmasi olur Gerci sasirmiyorum Ben 1 ordu ile patlarim bisey kaybetmemde sen tek bi raporlar su ettigin kelimeler ile laflarinla sozlerinle Klanlar aleminde oyunda ve Forumda Karakterini Kaybedersin kisiligini zaten kaybetmissin kendi kendine konusmandan belli Ha bide Biraz haysiyet kaldiysa dicem gerco dogru oda yok Kanka ayagina devam et Aslan parcasi kendi kendini Tatmin etmeye devam et Bakalim nereye kadar :D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
:D :D :D adama adam gibi .. gibi :) belli ki bu kadar yazdığına göre acı var bir daha bekleriz :p

Amin! diyeceksiniz :)

Abicim Su zamana kadar sana bi kere forumda yazmamisim Dikkate almamisim 1 raporla kendinizi tatmin etmenize Karsilik cevap vermisim tutmussunuz Adamliktan soz ediosun Adamlik kelimesini senin agzina almaya Curmun yetmez bi kere...
Valla Cok yazmayla aci oluosa Senin forumda neden susmadigin simdi belli oluo :rolleyes:
Yani ozetle Sen 1 raporla kendini tatmin etmeye Devam et Senin benle laf yarismaya ekmegin yetmez kisaca asik atamassin bana devam et ;)

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Burada boş yapan
Burada .s yine boş yapan
Burada ultra boş yapan adam gelmiş ben foruma pek yazmam diyor :D
Tırsak der köyündeki savunmadan haberi yok herhalde neyse
Başından beridir dediğim
ÖĞRENECEKSİNİZ.

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Biri beni şımartsın da kayıları keseyim Q:WRQÇRQWR

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum bu nasıl bi video lan.Ölüceksin diyo amiiiin diyolar ilk başta gülsemde sonrasında gökhan kırdar jeneriği ve amin sesleri ile tırstım valla.

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Aaaaa Olmadi ama yusuf Hemen Ogrenecekson filan dur nie konuyu kapatip kaciosun surda 1 hafta sonra foruma yazmisim Biraz atisalim da :)
Bir Psikoloji Anketine gore "Bos Yapma" kelimesini kullanan insanlar genelde KALDIRAMAYAN insanlar olurmus Yani Yedigi Laflari KALDIRAMAYAN insanlar yanlis anlasilmasin asdfasdf :) Artik Yusufun problemlerini bilioruz da hangisi olcekli onu kendisi daha iyi bilir :) Yusufcum Abicim Vallahi bak biraz atisalim kacma hemen beni bilen bilir sirf forumda Makarasina bile Tartismayi severim yani Valla Ben bisey yapmadim 1 raporla kendini tatmin etmeye calistin Ama ters kayaya carptin Simdi devam et Hadi Karsilik bekliorum senden ;)