LUST vs Requiem

DeletedUser68301

Ziyaretçi
He iyi bari ben de adresimi alınca gelip dövecen diye korktuydum :p

Sterilortam

Baltacı
Bizden kalabalıksınız zaten star onlaröa birleşmemiz işinize gelmedi tabi :) içlerinde güzel oynayan oyuncularla birleştik ama sen istersen biz savaşalım katledelim birbirimizi sende hiç oynamadan topla istermisin :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bizden kalabalıksınız zaten star onlaröa birleşmemiz işinize gelmedi tabi :) içlerinde güzel oynayan oyuncularla birleştik ama sen istersen biz savaşalım katledelim birbirimizi sende hiç oynamadan topla istermisin :)
konu nedir req lust alakalı mı bu ?:?

Sterilortam

Baltacı
Buna cevap olarak
SEA,
Konunun yeri burası değil ama açıklık getirmekte fayda var. İki klan arasında genel foruma kadar sıçrayan bir savaş vardı ama ne hikmetse bize karşı birleştiler. Sıkıntı yok eski jönün kıtaya soktuğu ıvır zıvır klanlarıda savaşa eklesinler hatta fakat küçük bir dipnot var. Madem bir klan baya bir önde ve forumda savaş istatistiklerini paylaşacak kadar diğer klanı umursamıyorlardı. Şimdi benim tabirimle çöp olan klanla neden birleştiler. Bu kadar eze eze konuşurken birleşmeleri de ne bileyim:) Ama başta dediğim gibi istedikleri gibi gelsinler bu saatten sonra herkesin bildiği 'Savaşta herşey mübahtır.' cümlesini bizde yerine getireceğiz.
Tşk...

**crixus**

Casus
JVlv7n.png
YdNAjE.png
9YdO8N.png
7BN4Vl.png
nbWBkB.png
VQMbly.png
dLGRon.png
OrLPkA.png
RgPqXn.png
p5WLRJ.png
YdNAvA.png

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Abi kesimler,köy alımları güzel güzel de,yabaydi ile erhan burda kavga edemeyecekse ne önemi var ?