LUST vs Requiem

DeletedUser69338

Ziyaretçi
:) Yazdıklarının %99 hayal ürünü abicim miş :) neyse o cevap sana yetmiştir diye umuyorum kaşınma :=)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Seztek bey anti bizi eziyordu?
Anti savaşında istatislikte hem saldırı hem savunma hem köy alımında öndeydik
Butun yardımlara ragmen dedıgın konuya gelelım
Argoya ve paytaga bırlıkte op yapalım diye hergun yazan siz:)
Benım klanıma 2 kısı vururken sen sadece ben vuruyordum sonuc noldu geçemedin herşeyde öndeydık:)
Foruma paylaşmıyoruz diye forumdanmı herşey belli oluyor
Boş adamsın laf sokmaya calıscam diye boşlamaya yer arıyon:)

O kadar numaramıda istedin ağladon zırladın karaktersız dedın ettafa ağladın numarama ulaşman çok basıttı klanında cogu kısıde varken arayamadında:)
Balonsun sadece birileri seni pofpofladıgı kadar adamsın yaklaşınca havan kaçıyo:)

Bazen siz konuşurken sanıyorsunuzkı biz hiçbirşey bılmıyoruz forumda yazmıyoruz diye seninle polemıgede daha girmeyecem ama çok desteksizde sallamamanı tavsiye ediyorum delikanlı burdada ağlamaya devam ediyorsun görünüyo

DeletedUser23230

Ziyaretçi
@Mirket. oo gereksizlerin efendisi de gelmiş @KAYILAR abini mi çağırdın ?

Dünyanın başından beri savaşan biz yan gelip yatan sizdiniz.Argo ve Çöp ile savaştık 1 hafta o sırada alabildiğince köy aldığınız istatistiklerde öne geçtiniz.
Argo savaşımız bittikten sonra korkudan Rbt klanını yani multi klanınınız olan klanı topladınız çünkü korkudan altınıza ediyorsunuz.Biz barbarları adam etmekle uğraşırken siz aldığınız hazır köylerde ordu bastınız yalansa yalan dersin?
Daha sonra hucum klanını topladınız fakat yetmedi aldığınız bütün desteklere rağmen ezdik.1 operasyonunuz başarılı oldu anında foruma koştun rapor paylaştın birde gelmiş burada forumda yazmıyorduk falan diyorsun.
Hadi oradan palavracı w54 forumunu kirletmeyin yallah kendi ÇÖPlüğünüze

DeletedUser47725

Ziyaretçi
@Mirket. oo gereksizlerin efendisi de gelmiş @KAYILAR abini mi çağırdın ?

Dünyanın başından beri savaşan biz yan gelip yatan sizdiniz.Argo ve Çöp ile savaştık 1 hafta o sırada alabildiğince köy aldığınız istatistiklerde öne geçtiniz.
Argo savaşımız bittikten sonra korkudan Rbt klanını yani multi klanınınız olan klanı topladınız çünkü korkudan altınıza ediyorsunuz.Biz barbarları adam etmekle uğraşırken siz aldığınız hazır köylerde ordu bastınız yalansa yalan dersin?
Daha sonra hucum klanını topladınız fakat yetmedi aldığınız bütün desteklere rağmen ezdik.1 operasyonunuz başarılı oldu anında foruma koştun rapor paylaştın birde gelmiş burada forumda yazmıyorduk falan diyorsun.
Hadi oradan palavracı w54 forumunu kirletmeyin yallah kendi ÇÖPlüğünüze
Asdfasdf Ya Kardesim Bak yine bana Laf atiosun Uslu dur yerinde zorla kasiniosun Ya Nie aciklama yapma geregi duyuyosunki Gucune giden biseymi var Yaranmi agir Hayirdir :) W54 Forumunda C11 in olaylarini konusarak Kendi ezikligini bastirmaya calisiosun bide laga luga yapiorsun :D Kudurma bu kadar Kudurma :)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Side 1:
Tribes: Ç Ö P
Side 2:
Tribes: ANTİ

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 14,031
Side 2: 1,428
Difference: 12,603

chart

Total conquers against opposite side:

Side 1: 341
Side 2: 215
Difference: 126

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 91,491,115
Side 2: 3,548,180
Difference: 87,942,935

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,419,640
Side 2: 1,434,250
Difference: 985,390

chart

@seztek Canim Kardesim Baya bi Atip Tutuyosun ya Istatistik Filan diodun Hani Al Sana istatistik C11 Boyunca iki klaninda yaptiklari Yukarida ortada Ingilizcen yoksa bi yardimci daha olayim sana asagida gorseline bakar bakar Ic cekersin artik :) Ha tabi sen de Utanma Kizarma olmadigi icin Muhakkak bunlarada bi cevap bi kivirma yapacaksin orasi asikar ;)