LUST vs Requiem

JrFly

Dük
K44 ü alan dünyayı kapatır o_O
Baktım ki şuan dünya da en iyi harita star trek klanlarında
Bence W50 gibi olur bu dünyada
Tricslerin olduğu güneydoğu kıtasında tricslere rakip olabilecek hiç bir klan yoktu
Oysaki diğer 3 kıta da birbirinin içine girmiş klanlarla doluydu
Yani favori star trek.

onların kıtası daha zorlu iyice kontrol edin bence kıta kapatan klan şuan req oda klan büyüklüğünden ..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
kıta 44 en cok harita sahip olan klan lust aslında
diger farklı isimler klanlarda req vuruyor req vurmayanı dövüyorlar:D

aizen*

Yasaklı
Req klanı graldır abi aslını idda eden varsa silebilir cünkü başında akıllı birisi var :)

Richie Rich

Okçu
SEA,
Konunun yeri burası değil ama açıklık getirmekte fayda var. İki klan arasında genel foruma kadar sıçrayan bir savaş vardı ama ne hikmetse bize karşı birleştiler. Sıkıntı yok eski jönün kıtaya soktuğu ıvır zıvır klanlarıda savaşa eklesinler hatta fakat küçük bir dipnot var. Madem bir klan baya bir önde ve forumda savaş istatistiklerini paylaşacak kadar diğer klanı umursamıyorlardı. Şimdi benim tabirimle çöp olan klanla neden birleştiler. Bu kadar eze eze konuşurken birleşmeleri de ne bileyim:) Ama başta dediğim gibi istedikleri gibi gelsinler bu saatten sonra herkesin bildiği 'Savaşta herşey mübahtır.' cümlesini bizde yerine getireceğiz.
Tşk...

JrFly

Dük
SEA,
Konunun yeri burası değil ama açıklık getirmekte fayda var. İki klan arasında genel foruma kadar sıçrayan bir savaş vardı ama ne hikmetse bize karşı birleştiler. Sıkıntı yok eski jönün kıtaya soktuğu ıvır zıvır klanlarıda savaşa eklesinler hatta fakat küçük bir dipnot var. Madem bir klan baya bir önde ve forumda savaş istatistiklerini paylaşacak kadar diğer klanı umursamıyorlardı. Şimdi benim tabirimle çöp olan klanla neden birleştiler. Bu kadar eze eze konuşurken birleşmeleri de ne bileyim:) Ama başta dediğim gibi istedikleri gibi gelsinler bu saatten sonra herkesin bildiği 'Savaşta herşey mübahtır.' cümlesini bizde yerine getireceğiz.
Tşk...

Sizin tayfa biç biç bizim tayfa riç riç diyorsun yani :D

**crixus**

Casus
SEA,
Tşk...
Bunu ciddi mi yazdın? Kim sizin için birleşmiş :D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bizi aranızdaki savaş başlığına katmayınız.

Tşk...
Kisisel soru neden başlık açılmıyor hem istatistik görürüz hemde belki seviyeli raporlar bu dunya herkes çöp diyor bence bu algı yıkılmalı
Bolca savas rapor paylaşmalıyız