LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Thanatos oynuyo yani öyle mi ondan topluyosunuz, başka hesaba kaçmıştır :)

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Laf etmeden önce tekrar düşün.(Biliyorum senin için zor bir eylem ama dene)

Biz zaten böyle olacağını biliyorduk. Lakin sen ve senin gibiler, söylemeyle anlayacak kişiler değilsiniz. Israrla sırası var desek de inanmadın, şimdi ne oldu? Öyle saçma sapan ergen gibi rapor paylaşma ile olmuyor bu işler.

Not: Şimdi bahane ve hakaretlerinizi alalım zira biz ekip olarak gülmeyi ve eğlenmeyi çok seviyoruz.

sambacı(1).JPG sambacı(2).JPG sambacı(3).JPG sambacı(4).JPG

Despi*

Casus
Göz ardı ediyoruz
Çok kaçırmışsın ucunu

Laf etmeden önce tekrar düşün.(Biliyorum senin için zor bir eylem ama dene)

Biz zaten böyle olacağını biliyorduk. Lakin sen ve senin gibiler, söylemeyle anlayacak kişiler değilsiniz. Israrla sırası var desek de inanmadın, şimdi ne oldu? Öyle saçma sapan ergen gibi rapor paylaşma ile olmuyor bu işler.

Not: Şimdi bahane ve hakaretlerinizi alalım zira biz ekip olarak gülmeyi ve eğlenmeyi çok seviyoruz.
Allah akıl versin

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Kaciyorlarmis ahahah wuwiw denen low nerede ?

Sambaciyi ben seviyordum ya bosa 250 kami atmisim :(

Despi*

Casus
LOL ve MACERA klanı kaçmaya hazırlanıyor
Sa klanı vuranlar ahlaktan bahsediyor
Rakip klanla sa yapan bizi eleştiriyor
Dünyayı kapatmamıza izin vermişler :d
Hadsizlik böyle bişey .2 kıtalık 2 klan değilde dünya hakimi sanacak görende

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Ankasmayi bozmadan sabahin 6sinda mis atacak kadar korkak, hainler bize ahlak veriyormus ahaha

Ben uyarmistim sizi, dinlemediniz.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
despi ahmet hainlik dersi veriyordu sonra moğulu yaladığınızı öğrenince her şeyi göz ardı ettim despicim evet :)

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Macera ve lol savaş yapıyordu sırf diriliş oyuncuları onları kullandığı için savaşa katıldılar çünkü biz kullanmayı çok iyi biliriz, dehşet ve paşanın dostluğu ise dünyanın başından beri bakidir hiç kimseye karşı bir saygısızlıkları olmamıştır hadi şimdi susun

Mogol daha savas bile ilan etmeyip sadece SA olunca bizimle “nasil yaladiysaniz” oluyor ahahahhaha
Daha 1 ay olmamis bunu yazali. Mogolun macera ve lol denen korkak surusunden bin kat daha yurekli oldugu belli, onlar gibi sabahin 6sinda op yapip topladilar koyleri.

Ha siz buna degecek adam degiosiniz de neyse.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Karşınızda bulunanın insan olduğunu unutmayınız.Hakaret/küfür kelimelerini kullanmayınız.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
an itibariyle biz :)

Eklentiler

• 123.jpg
    123.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 4
  • 1234.jpg
    1234.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 4

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Yok biz op yapıcaz koy alıcaz siz geri almayacaksınız. Op yapacaksınız köy alacaksınız biz geri alıcaz. Sonra biz bi op daha yapcaz köy alıcaz sonra siz yine geri almayacaksınız. Böyle devam ederse biteceksiniz. Hesap silerek yada gelen saldırıları izleyerek.

Bu dursun burada bakıp bakıp güleriz artık.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Yok biz op yapıcaz koy alıcaz siz geri almayacaksınız. Op yapacaksınız köy alacaksınız biz geri alıcaz. Sonra biz bi op daha yapcaz köy alıcaz sonra siz yine geri almayacaksınız. Böyle devam ederse biteceksiniz. Hesap silerek yada gelen saldırıları izleyerek.

biz köy alcaz siz köy alıcaksınız, sen köy alcan sonra berber gelcek köyü traş etcek, sen bir berber bir berbere gel beraber bir köy alalım diyceksin, bunu duyan davşan gel beraber bir berber dükkanını köyde açalım der, sonra siz yine köy alacaksınız, yanlız berberin bir şartı var, köy aldıktan sonra köy alacaksınız, sonra yine siz alıcaksınız. sonra biz köy alıcaz sonra yine biz alamadan siz köy alıcaksınız, sonra ramazan davulcusu gelicek köyün orta yerinde wuwiv zela çalarak hadi köy alalım diycek, sonra yine köy alıcaksınız, köy alıp ne yapıcaksınız ama yinede alıcaksınız...............n+

Eklentiler

• 456.Jpeg
    456.Jpeg
    36,2 KB · Görüntüleme: 0