LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi

Despi*

Casus
enes1905 sen kimsin ismini söylüyorsun sözde adres veriyorsun ilk bi nickini söyle :d

DeletedUser66489

Ziyaretçi
biz küfür ediyoruz da senin arkadaşların bize gül atıyor değil mi ? önce arkadaşlarından uzak dur o zaman benden durursun zaten.

ben sadece forumda dolanan bir üyeyim mesajları okuyorum.olayı alevlendiren belli değil mi sence?

DeletedUser64173

Ziyaretçi
o zaman 16 sayfayı üşenme oku benim kişisel mesajlarıma ve öncekilerine bak hakaret edene hakaret ederim

Bütün pade mogol uyelerine küfür edip, kendi söyleminle çelişiyorsun farkında mısın? Yoksa değil misin?

DeletedUser54194

Ziyaretçi
16 sayfayıda okudum nedense senin isminde bir kullanıcıyı hatırlamıyorum.

bak güzel kardeşim muhtemelen abilerine yağ çekiyorsun yada onlardan birisi falansın bana objektifim ayağına yatma , forumda hep ben varım bak beni görürsün demedim ben sana , 14. sayfada ilk açıklamam var ama o açıklamayı onda önceki yazışmaları görüp kendi adıma yazdım tamam mı ? umarım şimdi ne demek istediğimi anlamışsındır.

DeletedUser54194

Ziyaretçi
Başka başlıktaydı o nereye yazdığını unutmuş
Diriliş dehşet adlı konuda ilk mesajları

bakın ahmet abiniz gibi konuştunuz da ben hakaret mi ettim size ? açıklama yapayım ilk dönemden beri bitirme tezimle uğraştığım için forumda aktif olamadım ama oyunda kendi hesabım olsun başka arkadaşların hesabı olsun aktiftim , tatmin oldunuz mu Ahmet Abi ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konu tekrardan açılmıştır.Hakaret/küfür kullanmayınız.Hakaret içeren post gördüğünüzde "Yönetime Bildir" tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Ohh ne güzel oyunda dayağı yiyen gelip burada ana avrat sövüyor, sonra ban yiyip gidiyor ve oyununu oynamaya devam ediyor(onu da beceremiyorlar)

Madem burası klanlar.org'un forumu, burada bu denli aileye yönelik hakaret varsa cezası sadece burada ban atmak olmamalıdır.
kral yalauz kendine iyi bak bozok iyi bayramlar bozokun yeğenleri kendinize iyi bakın klanlardan da banlanmanız gerekiyormuş başka oynarsınız :(

DeletedUser63923

Ziyaretçi
bakın ahmet abiniz gibi konuştunuz da ben hakaret mi ettim size ? açıklama yapayım ilk dönemden beri bitirme tezimle uğraştığım için forumda aktif olamadım ama oyunda kendi hesabım olsun başka arkadaşların hesabı olsun aktiftim , tatmin oldunuz mu Ahmet Abi ?

Oyunda aktif olmus ama bitirme tezinden sebep forumda aktif olamamis. Biz cocukmuyuz la galiz efendi. Sen oyunda basari elde edince hemen damlardin buraya. Dalga gecmek icin. Seni tanimadigimizi mi dusunuyorsun??? Basari elde edemeginiz icin gelmedin foruma. Ama inan zerre umrumda degilsin. Tek umursadigim @wuwiv zela gozlerim yolda. Birde @Njite var. Halen tebrikleri bekliyorum ;)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Diğer konuya bak ben köy sayını paylasmıştım soyle tepetaklak bi durum bi gunde 2 milyoncuk gibi :))

Bu mesajı safaya yazmış (thanatos'a). Kaçmasaydın bende sana gösterecektim sonunun nasıl olacağını. Korkak herifler.