LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64012

Ziyaretçi

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
inan böyle atıyorsun ya çok hoşuma gidiyor :D sonunda ben direk köy sayını paylaşacam , işte o zaman orgazmın nirvanasına ulaşacam :D sen ilk operasyonumuzu bekle tatlım şimdilik fakelerimizle uykusuz kalan arkadaşlarını teselli et , böyle rapor koyunca uykularını almış olmayacaklar :D

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Siz de olmasanız ne günün saldırganı olabilirdim ne süper gücü olabilirdim. Ne de bugun kısmetse günün savunanı olacam. Sağolsun arkadaşların Pa-De klanı oyuncuları iyi ki var:))))))

Siz böyle oynamaya devam ederseniz X ler çok olacak :)

DeletedUser64012

Ziyaretçi
inan böyle atıyorsun ya çok hoşuma gidiyor :D sonunda ben direk köy sayını paylaşacam , işte o zaman orgazmın nirvanasına ulaşacam :D sen ilk operasyonumuzu bekle tatlım şimdilik fakelerimizle uykusuz kalan arkadaşlarını teselli et , böyle rapor koyunca uykularını almış olmayacaklar :D

Diğer konuya bak ben köy sayını paylasmıştım soyle tepetaklak bi durum bi gunde 2 milyoncuk gibi :))

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
:D biz sizle öyle güzel oynayacaz ki aklın şaşacak senin , ordaki başarılar da sanmaki oyunculuğundan geliyor , dünya başından beri 2 klan kör dövüşü yaptınız ne operasyon ne savunma bir şeyi beceremediniz, anca barbar topla barbar topla :D eeee haliyle asker birikti :D şimdi bir de sınırda köyün az , içerde köyün çok ordan havalı havalı konuşuyorsun :D öyle senin gibi tiplerden dirilişt de var :D sınırla alakası yok hani bana operasyon hani bana operasyon havalarındalar :D hele az bekleyin ya , sırtımızdan bıçaklayan bitmedi ki :D neyse wuuwwıwıwı kardeş çok güldüreceksin beni buna eminim sana rapor paylaşmada başarılar dilerim :D

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Kısa keste aydın havası olsun başlıgı kirletme rapor paylaşıyoruz şurada. Laf istemiyorum varsa icraatin dal göster. Benden basşka rapor koyan yok halen konusuyorsun

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
Diğer konuya bak ben köy sayını paylasmıştım soyle tepetaklak bi durum bi gunde 2 milyoncuk gibi :))
hiç görmez olur muyum :D o zaman forum adminciğim konuşmamı kısıtlamış yazamadım oraya :D
şey diyecektim , köylerime iyi bakın oralarda :D en kısa zaman da alacam sizden :* fazla alışmayın üzülürsünüz sonra bak

DeletedUser66219

Ziyaretçi
beyler bayanlar elinde presi olan varsa atsın canım biraz asgksalkgas.gagas

DeletedUser62042

Ziyaretçi
muslukcuya ogretir misiniz kami ler girerken bonusları aktif etmeyi
envanter kullanmasını bilmiyorum sanırım
olmadı ozelden yazsın ben ogretiyim daha fazla sav keser belki

Despi*

Casus
EP5X1D.png

Savları hep kendinde toplama arkadaşına da ver biraz

DeletedUser64012

Ziyaretçi

Sizde şu acemilerin ordularını göndereceğinize kendiniz dalın biraz.

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Sizde şu acemilerin ordularını göndereceğinize kendiniz dalın biraz.

Güzel raporlar teşekkürler. Bundan sonra ki raporları sana yönlendirsek paylaşır mısın?

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Mis arası yediğiniz raporlar olabilir yönlendirin paylaşırız:)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
acemi diyorsun da şöyle bir şey var saldırı ordusu savunmadan daha hızlı basılıyor bakıyorum pa-de oyuncuları sürekli rakibin üzerine gidiyor elbet o hattı delecekler.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Misyonerde 3 saatte üretiliyor :)) 2 misyoner 6 saate bakar yani çok biliyosun sağol aydınlattığın için. Hem söyle bakalım kaç kaynak attılar sana bunları yazman için :))) 2 mislini atayımda sus :D

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Misyonerde 3 saatte üretiliyor :)) 2 misyoner 6 saate bakar yani çok biliyosun sağol aydınlattığın için. Hem söyle bakalım kaç kaynak attılar sana bunları yazman için :))) 2 mislini atayımda sus :D

Çok keyiflisin sen yaa komik oglan.