KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58478

Ziyaretçi
Adam olmadığını cümle alem biliyor no problem kapiş

DeletedUser

Ziyaretçi
Veletlerle muhattap olmuyorum :) Nicke bak heysenbittin ay ben bittim :D:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:ASDF:ASDF:DAS:D:D: D:DASF:SD:D: D: ahahahahhahahaha hunharca gülüyorum şu anda :ASD:FASD:F:D

DeletedUser58478

Ziyaretçi
Buraya çok yazı yazılır lakin kısaca özet geçeyim bugün sokak çocuklarında bile bir adap erkan varken sen tanımadığın birine velet diyebiliyorsan sana ACIYORUM şu haline bak kendini rezil etmek için bu kadar çaba gösterme halk eğitim kursları var orada şu eksik yanlarını tamamla da gören adam gibi adam desin daha üslup erkan öğrenememiş kimseye kız bile vermezler koçum sen 1 köy aldım diye bu kadar sevinecegini bilseydim 10 tane ordu atıp o kadar zaman harcamana izin vermezdim şimdi gelmişsin Kurt klani osmanlı klani altında rapor paylaşıyorsun sen hangi klandasın terkedip gittiğin klan kurttan mi yoksa zavallı birinin son çırpınışlarını sergilemeye çalışıyorsun yarım yamalak iş yapma koçum çok gördük sene gibi ötüp dünyadan erken gidenleri..

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Biz hesabımızı sadece Allah'a veririz karşim bilirsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Buraya çok yazı yazılır lakin kısaca özet geçeyim bugün sokak çocuklarında bile bir adap erkan varken sen tanımadığın birine velet diyebiliyorsan sana ACIYORUM şu haline bak kendini rezil etmek için bu kadar çaba gösterme halk eğitim kursları var orada şu eksik yanlarını tamamla da gören adam gibi adam desin daha üslup erkan öğrenememiş kimseye kız bile vermezler koçum sen 1 köy aldım diye bu kadar sevinecegini bilseydim 10 tane ordu atıp o kadar zaman harcamana izin vermezdim şimdi gelmişsin Kurt klani osmanlı klani altında rapor paylaşıyorsun sen hangi klandasın terkedip gittiğin klan kurttan mi yoksa zavallı birinin son çırpınışlarını sergilemeye çalışıyorsun yarım yamalak iş yapma koçum çok gördük sene gibi ötüp dünyadan erken gidenleri..

Evet şimdi aynı şekilde cevabını veriyorum Buraya çok yazı yazılır lakin kısaca özet geçeyim bugün sokak çocuklarında bile bir adap erkan varken sen tanımadığın birine adam değilsin diyebiliyorsan sana ACIYORUM şu haline bak kendini rezil etmek için bu kadar çaba gösterme halk eğitim kursları var orada şu eksik yanlarını tamamla da gören adam gibi adam desin daha üslup erkan öğrenememiş kimseye kız bile vermezler koçum. Çok eğleniyorum la senin laflarınla sana laf sokuyorum :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
He birde o zavallı dediğin kişiye Osmanlı klanından günde 3-5 davet geliyo haberin olsun istedim :)

QZzq13.png

DeletedUser58696

Ziyaretçi
İlk başları biraz seviyesiz muhabbetlerle lekelenmiş olsada genel itibariyle güzel bir savaş oldu.

532 köy aldık, 186 köy verdik. Toplamda 3 milyon gibi bir puan farkı çıkardık ortaya.Savaşta emeği geçen herkese teşekkürler.Öncelikle Kendi klanımı tebrik ediyorum. Karşı tarafta seviyesini bozmayan arkadaşlarıda tebrik ediyorum.

Bu başlık artık işlevini yitirmiştir.Başka başlıklarda görüşmek üzere.

-xxyx-

DeletedUser

Ziyaretçi
He birde o zavallı dediğin kişiye Osmanlı klanından günde 3-5 davet geliyo haberin olsun istedim :)

QZzq13.png

Sen sana davet atan arkadaslarin uzerinden prim yapmaya calisacak kadar karakterli bir adamsin. Daha once ayni klanda bulundugun arkadaslarin disinda kim davet atmiski sana bi de burda hava atiyorsun? Hem onlarin nicklerini kullanarak onlarada hakaret ediyorsun. Ben gidersem kurt yenilir ben kalayim kurt osmanliyi yener falan yazmissin da dunyaya baktim kurt diye bir klan kalmamis sende adamsin ya adam diye klan kurmussun. Ya harbiden bu kacinci klanin? Şerefli ve onurlu bir oyuncu 1 klanda baslar hadi isler yolunda gitmedi 1 klan daha degisir olmadi en kötü 1 daha bakti olmuyor siler cikar ama senin gibi kendini bi halt zannedenler klan klan gezer bi atraksyonu olmadigi icinde oyunda gelip buraya rapor koyarak kendini tatmin eder. Yazdiklarini okudum da sen tek basina dunya kapayacak adamsin imaji vermisin kendine ,madem oyle niye klan klan geziyorsun? Keske hesap silecegim dediginde silseydin belki bu sayede kurt klani 1 hafta daha dayanirdi. Yakamasi23 demis ya onunla olmak 1-0 önde baslamaktir diye. Ben sayamadim ama 300 e 0 mi oldu acaba:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen sana davet atan arkadaslarin uzerinden prim yapmaya calisacak kadar karakterli bir adamsin. Daha once ayni klanda bulundugun arkadaslarin disinda kim davet atmiski sana bi de burda hava atiyorsun? Hem onlarin nicklerini kullanarak onlarada hakaret ediyorsun. Ben gidersem kurt yenilir ben kalayim kurt osmanliyi yener falan yazmissin da dunyaya baktim kurt diye bir klan kalmamis sende adamsin ya adam diye klan kurmussun. Ya harbiden bu kacinci klanin? Şerefli ve onurlu bir oyuncu 1 klanda baslar hadi isler yolunda gitmedi 1 klan daha degisir olmadi en kötü 1 daha bakti olmuyor siler cikar ama senin gibi kendini bi halt zannedenler klan klan gezer bi atraksyonu olmadigi icinde oyunda gelip buraya rapor koyarak kendini tatmin eder. Yazdiklarini okudum da sen tek basina dunya kapayacak adamsin imaji vermisin kendine ,madem oyle niye klan klan geziyorsun? Keske hesap silecegim dediginde silseydin belki bu sayede kurt klani 1 hafta daha dayanirdi. Yakamasi23 demis ya onunla olmak 1-0 önde baslamaktir diye. Ben sayamadim ama 300 e 0 mi oldu acaba:D

Yavrucum benim ben bu dünyaya Violin klanında başladım. Daha sonra Moğol ve Osmanlı klanlarıyla Müttefiktik ve bir karar sonucu bu müttefiklik bozuldu ve Glad klanına geçtik ve ben Glad olmayı o zamanlar istemiyordum ve daha sonra Glad klanı olunca tabi Glad klanında alınan kararlar doğrultusunda hareket ettim ve Glad klanının %90ı Kurta geçince bende geçtim bunların hiçbirinde bireysel karar almadım. İçinde bulunduğum klanın doğrultusunda klan değiştirdim.

Luciferr

Dük
Patoya bir kişi daha laf atarsa oyunda yüzleşiriz. Bu da benım lafım olsun.

Selcuk sende kımseye laf kürek atma artık yeter. Sesimi çıkarmıyorum sende adamları kışkırtmaktan başka birşey yapmıyorsun. Erhan abiden köy mü aldın. Helal sana kardeşim, 1 köyle oyun bitseydi bu dunyanın ilk kaybedenleri sen ben olurduk.

Biz herşeyimizi kaybettik bu dunyada yalama olduk. Violinde başladık, gökhan ve senın başta olmak üzere glad olalım demenle sesimi cıkarmadım glad olduk. O zamanlar glad olmaya karsı cıkan ben tuna mesut sadece. Diğerlerinizin hiçbiri bu duruma karsı cıkmadı. Ben yapmayalım diyorum siz yapalım ya da farketmez diyorsunuz. Afedersin de kardeşim farketmez kelimesi de aslında katılalım demek değil mi ? Haksızsam söyle.

Şimi benım oguzun ve gokhanın attıgı davetlerle hem bizi kötu duruma dusuruyorsun hem de kendı benım gözümde. 5 senelık oyun arkadasım, öz kardeşimden neredeyse ayırt etmediğim adamın ss ine bak allasen. Ne zaman böyle oldun selcuk ? Kaç defa sordum yine soruyorum, birşey mi yaptım sana ben ?

O gun osmanlı ile konusmak isteyen gökhandı rica etti konusturdum. Erhan abi kusura bakma sende tanımadıgın insanlara yani bana gokhana selcuga biz daha sana merhaba demeden saygısızlık yaptın. Mustafa abinin hatrına sustum sindirdik. Senın selcuga ve selcugunda sana 1 tek kelime söylemeye hakkı yok su durumda. Yeter lan illallah ettirdiniz su oyunu bana 5 ayda.

DeletedUser

Ziyaretçi
Amma uzattınız mevzuyu..

Osmanlı oyuncular yada diğer oyuncular artık yazmanın gereği kalmıyor w30 un sonuna geliyoruz. İnsanlara bıkkınlık getirmenin alemi yok. İnsan gibi ya silin hesaplarinizi yada oyuna devam edin fazla konuşmanın gereği de yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka bana kimse laf atmadan ben kimseye laf atmadım sadece bana laf atanlara onların anlayacağı dilde cevap veriyorum burda. Bu paylaştığım ss'de davetlerin sizden gelmesi benim umrumda bile değil klan klan gezdiğimi söylüyorlar Şu dünyada 01.01.2016 ya kadar Violin klanındaydım ve daha sonrasında klandaki ortak karar ile klan ismi değiştirildi. Bu dünya'ya başlarken Osmanlı stratejisini belirlemiş zaten bi 200-300 üyeyle gelmişler bütün dünyanın heryerine yayılmışlar her geçen gün diğer bölgelerdeki adamlarını Osmanlı klanı adı altına alarak bu saatten sonra bu dünyayı kazanmıştır. Osmnalı Glad savaştı diyorlar Osmanlı Glad savaşında sınırda Violin klanı olarak biz ve alt bölgedeki Glad klanı vardı Osmanlı klanı Güney'de neredeyse 1-2 ay operasyon yapmadı ve daha sonra Operasyonu GLAD 6 klanındaki pasif kişilere yaptılar ve sadece o klandaki o pasiflereden köyleri alabildiler .Glad 6 yı bünyelerine kattılar alt tarafı söylemiyorum bile orda sacvaştıkları herkes şuan Osmanlı klanında zaten. Kendi çıkarlarım için bir kere bile klan değiştirmedim eğer değiştirseydim zaten şuan Osmanlı klanında olurdum Şu dünyada Violin klanın üyelerinden başkası benim hiç bir şey ifade etmiyor edemezde. Osmanlı klanına karşı benim bi nefretim yoktu taki bu 1 Ocakta Glad dağıldığında Nerdeyse Osmanlı Glad savaşından bi köy bile ileri gidemedikleri bize kendi klanlarına davet ettikleri o whatsapp konuşmasındaki olayla oldu olayda lafı banada değildi aslında Gökhan ve Oğuz'un aralarındaki muhabbetten sonraki o şahısın o kendini bilmez tavrından sonra oldu Kimseye karşı bi yanlışım olmadı bana laf eden karşılığında en güzel cevabını alıp devamlı sustu zaten . Bu hayatta benim için yeriniz ayrı canlarım benim Size Kadınlar matinesinde başarılar diliyorum :)

Luciferr

Dük
Biz bırakıyoruz selcuk bunu sana söyledik. Kadınlar matinesine neden geçtiğimizi sende cok iyi biliyorsun herkes de biliyor. İstediğimizi aldık, şimdi gidiyoruz. Sana amansız mücadelende başarılar diliyorum.

Luciferr

Dük
Ayrıca osmanlı mogol dehset glad aklına herhangi bir klanı dile getirebilirsin. Selcuk w27 de ki mogol klanını hatırlıyor musun veya protect mayhem ? Hatırlıcagını sanmıyorum ama bayrağı biliyorsun. Sebebi ise dunyayı kapatacak olası klanlardan biri olması.(İnş adam kapatır da neyse) Şu an osmanlı ile dehset kaldı sona. Seneye bu dunya ile alakalı ne violin ne glad ne de mai ismi akıllarda kalıcak sadece ve sadece dunyayı kapatan klanın adı kalıcak.

Nasıl kazandıgın değil, kazandın mı ? Kazandın burda olay bitmiştir. Lütfen senden gerçekten ve ciddi anlamda bu söylemlerini sonlandırmanı istiyorum. Çünkü ciddi anlamda anlamsız.