KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58094

Ziyaretçi
Hesabina bakicilik yaptigin adam klana gelmek istedi bizde davetini yolladik. Kimin asagilik olup olmadigini o buraya yazinca herkes görecek. Ben kaybeden tarafta degilimki neden adam cekeyim. Ama görünen o ki sen hep kaybedem safta oldun mai simdide kurt. Ha bi ara bize de gelmek istemistin bizde yanlislikla almistik seni de klandan atmistil sende hesap silmistin,cabuk unutuyorsun bunlari. Hersey bir tarafa adamin kuzeni sehit düşmüş hesabi sana bakici atmis sende emanete bu sekilde ihanet edip bilgileri burda paylasiyorsun. Bu kadar bir karaktersin iste.

yapma ya yanlışıkla mı olmuş o :D keşke klanında olan olaylardan biraz haberin olsa da burada şov yaparken rezil olmasan :) Madem artık bel altı vurulmaya başlandı. buyrun alttaki insan sizde yönetici.ayrıca bu şahsiyet biz osmanlıya geçelim diye dehsete savaş açma vaadinde de bulundu.biz de bu size gelmek gibi bir hata yaptık bu adama güvenip.

*aNoLifeq* 02.01. tarihinde saat 14:04
Sadece oğuzda değil zaten oğuz dedi oynayacaksam sizinle oynarım yoksa hesap silerim yağızla da konuştuk geçişler vahşete yapılacakmış bende hesap sil yapıyorum dedi.
yagiziz 02.01. tarihinde saat 13:57
ben sana bizimkilerle konusayım 12 de netleştirelim dedim oguzun kesin konustugunu bilmiyordum ki.sen haklısın diyorum zaten öyleyse
*aNoLifeq* 02.01. tarihinde saat 13:55
Bana söyleyenlerin hepsi kesin konuştu kardeşim rica ediyorum benim penceremden bak
yagiziz 02.01. tarihinde saat 13:54
ama gercekten vahsetle konusuldu 10 kisi gelin dediler hemen durdurduk hemen okeylenmedi yani berkayla samimi oldugumdan söylüyorum ona ama daha o da benden haber bekliyordu
yagiziz 02.01. tarihinde saat 13:53
gercekten üzüyorsun beni sanki kulis yapmısım gibi söylüyorsun.ben ekibime sildiriyorum hesapları seni üzdüysem kusura bakma
*aNoLifeq* 02.01. tarihinde saat 13:50
Diğer klanları da tebrik ederim gerçekten güzel hamle yapıp vahşet ve dehşet oyuncu olarak katılım sağlattılar ki worldün en önemli bölgesiydi burası kapatmak adına
*aNoLifeq* 02.01. tarihinde saat 13:49
Benim telefon numaram var ve gece 3 e kadar da buradaydım. Benim mahcubiyetim klanımızdaki yönetime oldu. Herkes vuralım toplayalım derken ben durdurdum. Çünkü gerçekten her şeyden önce benim için dostluklar geliyordu. Ben gece haberini de aldım yağız netleştirmek diyorsun da. Oğuz aradı beni anlattı durumu sonra hesabı sile aldı. Diyorum ya istediğiniz klana geçebilirsiniz ama keşke en başında bana gelmeseydiniz. Benim en sevmediğim muhabbetler bunlar.

DeletedUser58094

Ziyaretçi
ayrıca bu adam siz vahşete geçerseniz vahşeti düşman ekleyeceğim diye de sözler sarf etti .ama doğru bizi yanlışıkla aldınız siz :) o yüzden worldde ki tüm klanlar dört döndünüz etrafımızda.

psikomania

Milis
Sen tek kelime konusulacak adam degilsin. Bakicilik yaptigin hesabin bilgilerini burda paylasmakla yaptigin ihanet yetmezmis gibi simdide arkadasim dedidigin kisiyle yaptigin konusmalari koydun buraya. Yazik,acinacak haldesin. Seni kendi haline birakiyorum.

DeletedUser58094

Ziyaretçi
Hadi kaybol. ağzından çıkanı da kulağın duysun bundan sonra birdaha da benim ağzımı açtırtma böyle kuyruk sıkıştırmak zorunda kalırsın.

Ha bi ara bize de gelmek istemistin bizde yanlislikla almistik seni de klandan atmistil sende hesap silmistin,cabuk unutuyorsun bunlari. bilmeden de bir daha böyle mesajlar yazma şovmen reyis :)

psikomania

Milis
Kuyruk sıkıştırmak mi? Sen yazmayi biliyorsun ama okudugunu anlama ve algilama sorunun var. 50 puanla takildigin dünya ile ilgili hala yorum yapabiliyorsan kuyruk acin çok belliki.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
herkese sakinlik dilerim. Yagızla büyük ölçüde anlaşmıştık bitek davetler ve geçişler kalmıştı , sonra kişi sayısı yüzünden birleşme gerçekleşmedi. Ben 15 kişiye kadar alabilceğimizi söyledim ama yagız biriyle görüştükten sonra 2 klana kadar çıkabilceklerini söyledi. Hesaplarımız uymadı yani.Sonra 4-5 kişiyle Osmanlıya katılıp tekrar gün içersinde ayrıldılar. Amacım sanıldığı gibi bölge kapatmak adına yada güç katmak için değildi öyle olsa sayıya bakmazdım hiç gelin derdim. Dost olarak gördüğüm bir kaç kişiyle beraber oynamak içindi.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
O gözlüklerini ne yapacağımı söylemiştim değil mi? Ben lafımın hayla arkasındayım peki ya sen?

Telefonda gelmek için yalvarıyordun. Sizi almamın sebebi oyunculuğunuz değil oyuncu kabiliyetini senin yönetimindeki adamlarda biliyor. Murat ve rafet abinin hatrına almıştım ki gel diyen de ben miydim? Yoksa sen mi bana ulaştın? ben mi dört dönmüş oluyorum etrafında? Sen geldin bana ben değil. Ayrıca sen kimsin ki ben sana vaad de bulunacağım? Gece gece benim canımı sıkma yağız.

Velede bak ya.

DeletedUser58094

Ziyaretçi
herkese sakinlik dilerim. Yagızla büyük ölçüde anlaşmıştık bitek davetler ve geçişler kalmıştı , sonra kişi sayısı yüzünden birleşme gerçekleşmedi. Ben 15 kişiye kadar alabilceğimizi söyledim ama yagız biriyle görüştükten sonra 2 klana kadar çıkabilceklerini söyledi. Hesaplarımız uymadı yani.Sonra 4-5 kişiyle Osmanlıya katılıp tekrar gün içersinde ayrıldılar. Amacım sanıldığı gibi bölge kapatmak adına yada güç katmak için değildi öyle olsa sayıya bakmazdım hiç gelin derdim. Dost olarak gördüğüm bir kaç kişiyle beraber oynamak içindi.

berkay buraya ne yazdıysa doğrudur.kuzeyde emirsultanı bırakmak istemediğim için 15 kişi geçemiyeceğimizi söyledim.ardından osmanlıya geçtik emirsultanları almadan da mesaj geldi çıktık olay budur.

DeletedUser58094

Ziyaretçi
O gözlüklerini ne yapacağımı söylemiştim değil mi? Ben lafımın hayla arkasındayım peki ya sen?

Telefonda gelmek için yalvarıyordun. Sizi almamın sebebi oyunculuğunuz değil oyuncu kabiliyetini senin yönetimindeki adamlarda biliyor. Murat ve rafet abinin hatrına almıştım ki gel diyen de ben miydim? Yoksa sen mi bana ulaştın? ben mi dört dönmüş oluyorum etrafında? Sen geldin bana ben değil. Ayrıca sen kimsin ki ben sana vaad de bulunacağım? Gece gece benim canımı sıkma yağız.

Velede bak ya.

aNoLifeq 27.12. tarihinde saat 21:52
Oynayacaksan alabilirim bu tarafa :)

bunu benim yakın dostuma yazıp arkasına yağızla konuş gelsin. demedin mi?bak iyi cevap ver he kayıtları var :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Öncelikli olarak dagılan bir kurt var ve oradan gelecek olan 4 dost var onlara davet atılmıs.

Sen bu dünyada tutunamamıssın bile ne diye insanlara laf atarsınki vurup aldıgımız köylerin haddi hesabı yok ki hepsi istatistiklerde belli.

Seni geren ne geçmiş mi yoksa kimsenin seni istemeyip sutlaması mı

Üvey evlat gib konusma da hadi yeni başladıgın dünyalarda oynamayı ögren.

Luciferr

Dük
aNoLifeq 27.12. tarihinde saat 21:52
Oynayacaksan alabilirim bu tarafa :)

bunu benim yakın dostuma yazıp arkasına yağızla konuş gelsin. demedin mi?bak iyi cevap ver he kayıtları var :)

Varsa elinde mesajın kopyala yapıştırla değil, sslerini alarak koy önce. Ondan sonra oyundaki nikini saklayarak boş boş tatava yapan insanların çenesini çekecek durumda değiliz. Hani bu kadar erkeksiniz ya oyundaki niklerinizi yazın buraya öyle konuşalım. Tabi 1 tane nikiniz varsa sadece.

DeletedUser58532

Ziyaretçi
Öncelikli olarak dagılan bir kurt var ve oradan gelecek olan 4 dost var onlara davet atılmıs.

Sen bu dünyada tutunamamıssın bile ne diye insanlara laf atarsınki vurup aldıgımız köylerin haddi hesabı yok ki hepsi istatistiklerde belli.

sende ne yüzsüz adam cıktın be gladın içinde hainlik yap sonra gir buralarda konus osmanlıya geçincece oyunun basından beri yönetici oldugum klana sonunda geçebildim diye forumda konu ac yüzsüzlük karaktersizlik dedikleri böyle bişey bi oyun için karakterini bu kadar düşürmeye gerek yok kime selam verdigin belli değil sen önce adam gibi oyun oynamayı ögren sonra forumlara gir konulara cvp ver

DeletedUser58094

Ziyaretçi

bravo seni karakteri bozuk delikanlı.beynin yok fikrin var her zaman ki gibi :) senin gibi kucaktan kucağa gezeceğime siler giderimm sıkıntı yyok :)

DeletedUser58094

Ziyaretçi
Varsa elinde mesajın kopyala yapıştırla değil, sslerini alarak koy önce. Ondan sonra oyundaki nikini saklayarak boş boş tatava yapan insanların çenesini çekecek durumda değiliz. Hani bu kadar erkeksiniz ya oyundaki niklerinizi yazın buraya öyle konuşalım. Tabi 1 tane nikiniz varsa sadece.

birader sen şaka mısın bu mesajı oturup normal kafayla mı yazdın?

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Ben gladdayken de glad yöneticileri osmanlı kurucularından oldugumu biliyorlardı zaten ki güveniyorlardı ki beni tanıyan herkes bilir su oyunda tek bi ceza da almadım küfür de etmedim dalga da gecmedim.

Gladı dagıtan ben olmadım glad dagılınca klanıma geçtim,istesem glada en büyük darbeyi vururdum yapmadım cünkü söz sözdür.İşte sizlerle aramızdaki fark burada.

Sizin gibi ezikleri sahalarda görmek isteriz burada forumda aglarken değil.

Gerçi oynayabileceğiniz bi saha bile yok unutmusum :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Ha bu arada yagızız ve dedezulaa sileriz gideriz diye hava yapmayın silen siz değilsiniz size sildirenler var :D

kurtcuk

Acemi
bi oyun için birbirinize kötü sözler sarfetmeyin be valla şuraya girince okuduklarıma üzülüyorum oyun la oyun oyun hayret bişey

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Aynen katılıyorum ama arkadaşların da acısı var anlıyorum pek bir şey diyemiyorum :)

DeletedUser57414

Ziyaretçi
Salladıgın o kadar belli ki bekirle daha bi hafta önce tanıştık :)

Hangi klasikten bahsediyorsun c3 se oyun 2.si iken ve 2 klana da sözüm oldugu için klanı okana(delilik74e) bırakıp gittim o da anatole geçirdi dünya kapandı.

C4 se sırf elzem için öylesine geldim kasmadım,alarm silince de sildim,kasarsam klasikte naptıgımı az cok beni tanıyanlar bilir.

Genelde hep sıkıntı yaşanır silinir anlıyorum yani öyledir kesinlikle :))

Üslubunu düzelt ha düzeltmezsen de cok koymaz çünkü seni umursamıyorum bile başlayacagın dünyada haber edersin ekibimle gelirim sahada görüşürüz klavyede değil :)

DeletedUser58532

Ziyaretçi
olur beklerim beni bulursun oynadıgım dünyalarda isim aynı herşey aynı bekire atmadıysanda baska birine attın bana bekirden ss geldi senin köy isminden telefondan girilmiş ve ekran görüntüsü alınıp osm ye atılmıs hesapta senin hesabın ki bekire sordugumda seni söyledi bari yalan söyleme iki dk dogruları konus :)